Volkswagen

ogłoszeniaceny używanychwiadomościdealerzyforumczęścioponyksiążkilinkitapetyopiniedekoder VIN
  FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Regulamin    Grupy    Czat    Rejestracja 
  Profil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości    Zaloguj    iboi - ogłoszenia

( Volkswagen Polo ) Volkswagen Polo III Polift



 
postów na stronie: 10 20 50
   Forum VOLKSWAGEN Forum Strona Główna -> ( Volkswagen Polo ) Decyzje zakupowe
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
MichalH

Czytelnik



Dołączył: 24 Sie 2015
Posty: 3
Skąd jesteś (miejscowość / region): Warszawa
Posiadane auto: brak
Piwa: 0/1
Wysłany: Pon 24 Sie 2015, 21:58
Temat postu:

Volkswagen Polo III Polift


Witajcie,

Mam troche dylemat co do ceny i czy warto kupic ten egzemplarz a mianowicie, mam do kupienia jak w temacie Polo III Polift, 2000 rok, 1,4 benzyna, wyposażenie raczej skromne wspomaganie, centralka , alarm, szyby na korbe, wizualny stan samochodu jest dosc dobry, delikatnie rdza na przednich blotnikach i rant maski, cena 4100zl.

I tu zaczyna sie problem, sprzeglo chodzi dość dziwnie, nie umiem ocenic co jest z nim nie tak, wywala kontrolke od temperatury, i co minute co dwie wywala kontrolke oleju i piszczy, wlasciciel mowi, ze temperatura to nic bo zegar z kontrolkami trzeba wymienic, ale olej nie wie czemu bo kiedys tak nie bylo, przy odpaleniu samochodu i dodaniu mocno gazu dymi na czarno, podobno dlugo stal nie odpalany, nie wiem czy to ma z tym zwiazek, moze...

plastiki i wnetrze bardzo dobrze zadbane, przebieg 128 tys, buda tez w 90% zdrowa oprocz przodu.


Milo by bylo gdyby ktos mi doradzil co zrobic, cene zbilem z 4500 do 4100, wiecej nie chca zejsc, warto??

Dobrze by bylo gdyby ktos mi powiedzial od czego sie robia te rzeczy ktore opisalem.



Nizej podaje link do ogłoszenia:


http://moto.gratka.pl/tresc/volkswagen-polo-iii-volkswagen-polo-salon-polska-18506705.html#2bfb5741e2851e97,13





Pozdrawiam i czekam na odpowiedzi.
MichałH
Powrót do góry
mustang1

Junior admin


Dołączył: 28 Wrz 2009
Posty: 7756
Skąd jesteś (miejscowość / region): Wielkopolska
Posiadane auto: Jeep Wrangler rubicon
Piwa: 335/31
Wysłany: Wto 25 Sie 2015, 04:50
Temat postu:

Re: ( Volkswagen Polo ) Volkswagen Polo III Polift


15 letni wrak, ale jeśli chcesz mieć skarbonkę to wszystko przed Tobą
_________________

śmierć jeździ szybko, jedź szybciej to Cię nie dogoni
Powrót do góry
MichalH

Czytelnik



Dołączył: 24 Sie 2015
Posty: 3
Skąd jesteś (miejscowość / region): Warszawa
Posiadane auto: brak
Piwa: 0/1
Wysłany: Wto 25 Sie 2015, 10:13
Temat postu:

Re: ( Volkswagen Polo ) Volkswagen Polo III Polift


mustang1 napisał:
15 letni wrak, ale jeśli chcesz mieć skarbonkę to wszystko przed Tobą




Na prawde tylko na taka odpowiedz cie stac? Nie znam ani tego modelu ani nie jezdzilem polo, nie wiem na co zwrocic uwage ani co sprawdzac, wiec wszedlem na to forum liczac na pomoc od innych uzytkownikow, przeciez forum po to jest, a zamias otrzymac pomoc, otrzymalem bez sensowny komentarz, ja wiem ze najlepiej kupic 3 letnie auto prosto z salonu... ale wiesz nie kazdego na to po prostu stac, wracajac do tematu, mam nadzieje ze ktos odpowie normalnie/ doradzi


Pozdrawiam.
Powrót do góry
andreas79

Auto Maniak



Dołączył: 23 Lis 2009
Posty: 1295
Skąd jesteś (miejscowość / region): Kraków
Posiadane auto: Golf 6 1.6 TDI 105km /77kW i Toyota Avensis t27 2.0 D4d 2015
Piwa: 224/9
Wysłany: Wto 25 Sie 2015, 21:21
Temat postu:

Re: ( Volkswagen Polo ) Volkswagen Polo III Polift


Kolego każdy kupuje auto takie na jakie go stać wie powiem Ci że moderator czy admin który krytykuje pewnie sam auta nie ma a tu na forum chce zniwelować swoje kompleksy. Powiem Ci że sam miałem VW Polo 6N2 1.4 tdi 75 koni mechanicznych i było to autko oszczędne i łatwe w naprawach. Ten egzemplarz co opisujesz boryka się z pewnymi kłopotami, blacharka to najmniejszy z nich bo możesz kupić elementy w kolorze np na allegro. Jesli chodzi o olej to może być uszkodzony czujnik oleju lub jego wiązka. Trzeba sprawdzić tez czujnik płynu chłodniczego. Co do sprzęgła to może być też wina tego że długo stał. Ja bym na Twoim miejscu poszukał innego egzemplarza polo bo te czarny dym w przypadku benzyniaka nie wróży nic dobrego. Pozdrawiam

_______________________________
Pomogłem? Postaw piwo Smile
Powrót do góry
skype status Wystawiono 1 piw(a)
MichalH

Czytelnik



Dołączył: 24 Sie 2015
Posty: 3
Skąd jesteś (miejscowość / region): Warszawa
Posiadane auto: brak
Piwa: 0/1
Wysłany: Sro 26 Sie 2015, 01:06
Temat postu:

Re: ( Volkswagen Polo ) Volkswagen Polo III Polift


ooo liczylem na taka rade, co do admina mozesz miec racje, co do samochodu to szukam jakiegos nie drogiego dla siebie, a ze polowki sa ladne i w ladnym stanie znalazlem to napisalem na forum zeby ktos mi podpowiedzial, tez mi sie tak wydaje ze nic dobrego z czarnym dydmem, dzis mieli zadzwonic jak dowiedza sie o co chodzi z tym olejem, ale cisza wiec sobie daruje i szukam dalej, polo 3 fl malo jest na necie z moich rejonow, wiekszosc tych co sa to swiezo sprowadzone

ale dziekuje Ci bardzo za pomoc Smile



Pozdrawiam.
Powrót do góry
Reklama








Wysłany: Sro 26 Sie 2015, 01:06
Temat postu:

reklama


Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
   Forum VOLKSWAGEN Forum Strona Główna -> ( Volkswagen Polo ) Decyzje zakupowe Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1
Ogłoszenia sprzedaży - Volkswagen Polo »

Opinie o samochodach Volkswagen Polo - testy użytkowników »


 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Popularne dyskusje w dziale: ( Volkswagen Polo ) Decyzje zakupowe


VolkswagenTiguan

59 850

2014r.

112 500 km

wielkopolskie

VolkswagenSharan

50 900

2011r.

231 865 km

mazowieckie

VolkswagenPassat

81 900

2020r.

84 000 km

mazowieckie

VolkswagenGolf

19 900

2009r.

228 000 km

małopolskie

VolkswagenPassat

8 900

2001r.

216 000 km

śląskie





Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group



Partnerskie fora dyskusyjne: Forum VW Polo Squad   



Serwis partnerski portalu www.auto.plSamochody to nasza pasja
Copyright © Profit 2003 - 2024 Created by idealneT and OM System