Volkswagen

ogłoszeniaceny używanychwiadomościdealerzyforumczęścioponyksiążkilinkitapetyopiniedekoder VIN
  FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Regulamin    Grupy    Czat    Rejestracja 
  Profil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości    Zaloguj    iboi - ogłoszenia

( Volkswagen CC ) Uwaga moje nowe auto jest całe pokryte rdzą !



 
postów na stronie: 10 20 50
   Forum VOLKSWAGEN Forum Strona Główna -> ( Volkswagen CC ) Oceń swoje auto
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
rdza w nowym cc

Czytelnik



Dołączył: 26 Cze 2016
Posty: 2
Skąd jesteś (miejscowość / region): Warszawa
Posiadane auto: VW CC
Piwa: 0/0
Wysłany: Nie 26 Cze 2016, 09:02
Temat postu:

Uwaga moje nowe auto jest całe pokryte rdzą !


Dzień dobry,
Niestety jestem zmuszona wrzucić ten post tutaj i UWAGA TO NIE ŻART ! dla chociaż minimalnej weryfikacji : mieszkam w Warszawie i swoje auto VW CC kupiłam w warszawskim salonie VW Chylińscy rok temu.
Czytelniku/ potencjalny kliencie / użytkowniku jak stoisz to lepiej usiądź. Po ok 8 miesiącach ( słownie : ośmiu ) odkryłam na moim białym aucie setki drobnych rdzawych zmian wielkości ok 1 milimetra każda. Auto oczywiście zareklamowałam niezwłocznie i dostałam pismo spuszczające mnie i mój problem do kanału z szambem bo przecież to moja wina ! ODPOWIEDŹ DEALERA : Że zgłaszane przeze mnie zjawisko spowodowane jest przez czynniki zewnętrzne , cytat : " Informujemy, że zjawiska będące skutkiem działań użytkownika lub czynników zewnętrznych, nie są objęte gwarancją"
Podsumowując, jeśli zastanawiasz się czy kupić auto grupy Volkswagen to teraz już wiesz że lepiej tego nie robić! bo co tam niedziałające radio czy, problemy z zamkiem centralnym ( które również posiadam ), potencjalny kliencie rdza na CAŁYM aucie po kilku miesiącach użytkowania wyłącznie po stolicy to dopiero feler.

P.S. centralny zamek mam działający niepoprawnie od nowości, reklamacje nic nie dały Panowie w serwisie nie widzą problemu. Jeden z moich telefonów nadal nie łączy się z radiem , Panowie w serwisie mówią że nie mają aplikacji na iphona, przy czym moim znajomym iphony działają.

Ale żeby nie było, znalazłam jeden plus, otóż mój brzuchaty teść mimo 155 cm wzrostu nie mógł wejść a potem wyjść z auta ( miejsce pasażera z przodu ) Smile Smile Jeśli chodzi o wsiadanie i wysiadanie z auta jest ono dedykowane wyłacznie osobom bardzo niskim I SPRAWNYM RUCHOWO , osoby wysokie będą miały spory z tym problem.

pozdrawiam
M.
Powrót do góry
andreas79

Auto Maniak



Dołączył: 23 Lis 2009
Posty: 1295
Skąd jesteś (miejscowość / region): Kraków
Posiadane auto: Golf 6 1.6 TDI 105km /77kW i Toyota Avensis t27 2.0 D4d 2015
Piwa: 224/9
Wysłany: Nie 26 Cze 2016, 21:38
Temat postu:

Re: ( Volkswagen CC ) Uwaga moje nowe auto jest całe pokryte rdzą !


Kolego / koleżanko ja bym dochodził spraw swoich przed sądem bo jest to nie możliwe aby auto za grubo ponad 100 tyś zł po rąk krótkim czasie rdzewiało. Nie spotkałem się z takim przypadkiem VW CC aby rdzewiało na całej powierzchni. Gwarancja , rękojmia a jeśli ASO odmawia jedz do innego jeśli to nie pomoże to federacja konsumentów, sąd oraz TVN turbo. Pozdrawiam

______________________________
Pomogłem? Postaw piwo Smile
Powrót do góry
skype status
rdza w nowym cc

Czytelnik



Dołączył: 26 Cze 2016
Posty: 2
Skąd jesteś (miejscowość / region): Warszawa
Posiadane auto: VW CC
Piwa: 0/0
Wysłany: Pon 27 Cze 2016, 07:32
Temat postu:

Re: ( Volkswagen CC ) Uwaga moje nowe auto jest całe pokryte rdzą !


Sprawa jest w toku, najlepsza kancelaria prawna w mieście już zakasała rękawy, dziennikarzom szczęki opadły i oczy rozbłysły jaki wspaniały temat im przyniosłam. Zapewne będe informować Państwa na forum o zakończeniu sprawy.
Pozdrawiam
Małgorzata
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
   Forum VOLKSWAGEN Forum Strona Główna -> ( Volkswagen CC ) Oceń swoje auto Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1





 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Popularne dyskusje w dziale: ( Volkswagen CC ) Oceń swoje auto


VolkswagenGolf Plus

28 000

2009r.

197 000 km

śląskie

VolkswagenSharan

64 999

2014r.

205 000 km

pomorskie

VolkswagenSharan

43 900

2012r.

127 788 km

mazowieckie

VolkswagenGolf Sportsvan

67 300

2017r.

82 306 km

podkarpackie

VolkswagenCaddy

27 900

2010r.

219 737 km

kujawsko-pomorskie





Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group



Partnerskie fora dyskusyjne: Forum VW Polo Squad   



Serwis partnerski portalu www.auto.plSamochody to nasza pasja
Copyright © Profit 2003 - 2024 Created by idealneT and OM System