Volkswagen

ogłoszeniaceny używanychwiadomościdealerzyforumczęścioponyksiążkilinkitapetyopiniedekoder VIN
  FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Regulamin    Grupy    Czat    Rejestracja 
  Profil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości    Zaloguj    iboi - ogłoszenia

( Volkswagen Passat ) Tani leasing, który najlepszy.



 
postów na stronie: 10 20 50
   Forum VOLKSWAGEN Forum Strona Główna -> ( Volkswagen Passat ) Decyzje zakupowe
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
OrzelPL

Czytelnik



Dołączył: 14 Sie 2017
Posty: 3
Skąd jesteś (miejscowość / region): Katowice
Posiadane auto: Renault
Piwa: 0/0
Wysłany: Pon 14 Sie 2017, 17:56
Temat postu:

Tani leasing, który najlepszy.


Przymierzam się do zakupu Passata w leasing już mam wstępnie ustalone co i jak, tylko teraz muszę dobrać leasing.

Poradźcie w ogóle, które leasing warto wziąć pod uwagę. Czy ten VW Leasing, czy może tańsze są te oferowane przez banki, albo firmy leasingowe?
Powrót do góry
Monatan

Czytelnik



Dołączył: 18 Sie 2017
Posty: 4
Skąd jesteś (miejscowość / region): Bytom
Posiadane auto: Golf V
Piwa: 0/0
Wysłany: Pią 18 Sie 2017, 23:25
Temat postu:

Re: ( Volkswagen Passat ) Tani leasing, który najlepszy.


Nie ma reguły. Ogólnie prze leasingu jest każdy przypadek rozpatrywany indywidualnie. Raz może wyjść tanie w banku, raz w firmie. Przy czym nawet te leasing działające pod markami banków są zwykle osobnymi spółkami i działają osobno.

Najlepszy sposób to zebrać kilka ofert, poczytać opinie w Internecie, potem wybrać 2-3 najtańsze, a następnie przejść do negocjowania. Czyli upatrujesz sobie jedną firmę, która ma dobre opinie, jeśli jest najtańsza to dużo nie wywalczysz, ale jak inna wyszła taniej, to bierzesz tą najtańszą i wysyłasz temu, który Ci odpowiada. Na tej podstawie obniżą do tego samego poziomu lub przebiją. Możesz tak próbować dalej jeśli masz na to czas. Dużo nie już potem nie zejdą, ale między pierwszą otrzymaną ofertą, a finalną można nieco wynegocjować i obniżyć koszt leasingu.

Przy czym tani leasing nie koniecznie będzie najlepszym, dlatego wspomniałem o tym, żeby wcześniej poczytać trochę opinie o danej firmie.

Jak nie brałeś nigdy jeszcze samochodu w leasing to poczytaj trochę. Tu masz artykuł, w którym jest to opisane dokładniej jak wybrać najlepszy leasing http://antyhaczyk.blogspot.com/2014/10/leasing-najlepszy-najtanszy-gdzie.html


Możesz też skorzystać z oferty brokera, który spośród iluś firm wybierze Ci teoretycznie najtańszy leasing https://antyranking.blogspot.com/2017/02/najlepszy-leasing-najtanszy-gdzie.html - tu dodatkowo recenzja jednego, ale jest ich sporo. Przy czym nie warto opierać się tylko na brokerze, bo często jest tak, że sam znajdziesz lepszą ofertę indywidualnie.

W ogóle poczytaj o leasingu, opłatach ubezpieczeniu itp. zanim się na coś zdecydujesz. W sieci jest dużo materiałów na ten temat. Pozwoli Ci to uniknąć nieprzyjemnych niespodzianek.
Powrót do góry
Monatan

Czytelnik



Dołączył: 18 Sie 2017
Posty: 4
Skąd jesteś (miejscowość / region): Bytom
Posiadane auto: Golf V
Piwa: 0/0
Wysłany: Pią 18 Sie 2017, 23:34
Temat postu:

Re: ( Volkswagen Passat ) Tani leasing, który najlepszy.


Jest z tym trochę zachodu, ale warto. Jak weźmiesz pierwszą lepszą ofertę, to na pewno nie będzie tania.

Dzisiaj można wszystko ustalić zdalnie przez Internet lub telefon. Nie trzeba latać do banku / firmy.
Powrót do góry
OrzelPL

Czytelnik



Dołączył: 14 Sie 2017
Posty: 3
Skąd jesteś (miejscowość / region): Katowice
Posiadane auto: Renault
Piwa: 0/0
Wysłany: Pon 21 Sie 2017, 13:43
Temat postu:

Re: ( Volkswagen Passat ) Tani leasing, który najlepszy.


No na pewno. Jak mam wertować te umowy wszystkie z iluś firm i tabele opłat i prowizji to mnie mdli. No, a ile tak mogą zejść w ramach negocjacji?
Powrót do góry
Monatan

Czytelnik



Dołączył: 18 Sie 2017
Posty: 4
Skąd jesteś (miejscowość / region): Bytom
Posiadane auto: Golf V
Piwa: 0/0
Wysłany: Pon 28 Sie 2017, 18:46
Temat postu:

Re: ( Volkswagen Passat ) Tani leasing, który najlepszy.


To zależy, nie da się tak kwotowo określić, przecież każde auto to inna wartość i koszt. Cudów się nie ma co spodziewać, ale trzeba pamiętać, że nawet trochę niższa rata w ujęciu załóżmy 5 lata x 12 miesięcy, to może się uzbierać większa kwota.
Powrót do góry
Reklama








Wysłany: Pon 28 Sie 2017, 18:46
Temat postu:

reklama


Powrót do góry
juri6

Czytelnik



Dołączył: 06 Lis 2017
Posty: 2
Skąd jesteś (miejscowość / region): Krosno
Posiadane auto: peugeot partner
Piwa: 0/0
Wysłany: Pon 06 Lis 2017, 16:03
Temat postu:

leasing


również przymierzam się do zakupu samochodu, co prawda na firmę ale właśnie zastanawiam się czy nie lepiej byłoby wziąć go w leasing przez platformę finansową, bo boję się że przy kredycie może być ciężko-żona nie pracuje, a moja firma dopiero zaczyna działalność więc nie sądzę czy żółtodziobowi będą chcieli przyznać kredyt?
Powrót do góry
kormoranus

Czytelnik



Dołączył: 31 Sty 2018
Posty: 1
Skąd jesteś (miejscowość / region): Kraków
Posiadane auto: brak
Piwa: 0/0
Wysłany: Sro 31 Sty 2018, 14:26
Temat postu:

Re: ( Volkswagen Passat ) Tani leasing, który najlepszy.


Mam pytanie. W jaki sposób ocenić jaki leasing wybrać? Czy jest na to jakiś sposób, jakaś firma?
Powrót do góry
automan1986

Czytelnik



Dołączył: 14 Gru 2019
Posty: 3
Skąd jesteś (miejscowość / region): Warszawa
Posiadane auto: Volkswagen
Piwa: 0/0
Wysłany: Sob 14 Gru 2019, 20:03
Temat postu:

leasing


Drodzy forowicze, ja jestem mega zadowolony z nowego golfa. auto warte 90000 na które nigdy nie było by mnie stać kupiłem i płacę miesięcznie 1000 zł a za 3 lata kupuję za grosze. dobrą ofertę dostałem u Chylińskich https://chylinscy.dealer.volkswagen.pl/osobowe/vw-wyprzedaz-rocznika-2019
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
   Forum VOLKSWAGEN Forum Strona Główna -> ( Volkswagen Passat ) Decyzje zakupowe Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1
Ogłoszenia sprzedaży - Volkswagen Passat »

Opinie o samochodach Volkswagen Passat - testy użytkowników »


 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Popularne dyskusje w dziale: ( Volkswagen Passat ) Decyzje zakupowe


VolkswagenSharan

50 900

2011r.

231 865 km

mazowieckie

VolkswagenT-Roc

87 300

2020r.

32 659 km

podkarpackie

VolkswagenGolf

48 690

2018r.

110 080 km

mazowieckie

VolkswagenGolf

47 880

2018r.

101 000 km

mazowieckie

VolkswagenGolf

24 900

2010r.

207 456 km

mazowieckie





Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group



Partnerskie fora dyskusyjne: Forum VW Polo Squad   



Serwis partnerski portalu www.auto.plSamochody to nasza pasja
Copyright © Profit 2003 - 2024 Created by idealneT and OM System