Volkswagen

ogłoszeniaceny używanychwiadomościdealerzyforumczęścioponyksiążkilinkitapetyopiniedekoder VIN
  FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Regulamin    Grupy    Czat    Rejestracja 
  Profil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości    Zaloguj    iboi - ogłoszenia

( Volkswagen ) Jakie wycieraczki na szybę przednią i tylną?



 
postów na stronie: 10 20 50
   Forum VOLKSWAGEN Forum Strona Główna -> ( Volkswagen ) Dyskusje ogólne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Fifik311

Debiutant



Dołączył: 15 Paź 2016
Posty: 26
Skąd jesteś (miejscowość / region): Warszawa
Posiadane auto: Honda Accord VIII
Piwa: 0/0
Wysłany: Pon 29 Paź 2018, 12:44
Temat postu:

Jakie wycieraczki na szybę przednią i tylną?


Jakie wycieraczki warto wybrać na szybę przednia i tylną? Szukam przede wszystkim rozwiązania które wyróżnia się zarówno dobrą ceną jak i jakością wykonania oraz stabilną pracą żebym przy większych prędkościach zachował pełną widoczność. Doradzicie? Z góry dziękuję za każdą poradę Smile
Powrót do góry
DawidRek

Czytelnik



Dołączył: 07 Paź 2018
Posty: 9
Skąd jesteś (miejscowość / region): Warszawa
Posiadane auto: Volkswagen Crafter
Piwa: 0/0
Wysłany: Wto 30 Paź 2018, 15:29
Temat postu:

Re: ( Volkswagen ) Jakie wycieraczki na szybę przednią i tylną?


Ja ze swojej strony mogę zaproponować Ci abyś sprawdził ofertę producenta Dipp, który przygotował naprawdę dobrej jakości pióra płaskie dopasowane do każdego modelu aut w naszym kraju. Dobrze przylegają do powierzchni, pracują stabilnie i przy większych prędkościach również nie ma problemu z utrzymaniem pełen widoczności bo ściągają wodę wręcz idealnie.
Powrót do góry
Kikol2.2

Debiutant



Dołączył: 15 Paź 2016
Posty: 10
Skąd jesteś (miejscowość / region): Warszawa
Posiadane auto: Honda Jazz
Piwa: 0/0
Wysłany: Sob 03 Lis 2018, 23:54
Temat postu:

Re: ( Volkswagen ) Jakie wycieraczki na szybę przednią i tylną?


Także byłbym za wyborem tego producenta który moim zdaniem zdecydowanie wyróżnia się wśród swojej konkurencji i jednocześnie zaskakuje dobrą jakością wykonania samych piór jak i zastosowanej mieszanki do usuwania wody oraz zanieczyszczeń. Na stronie ich sklepu bez problemu dobierzesz model do swojego auta i też problemów przy montażu nie mieliśmy żadnych. Moim zdaniem najlepiej będzie jeżeli po prostu sam je przetestujesz i przekonasz się czy warto na nie postawić również kolejny raz.
Powrót do góry
KubaEw

Czytelnik



Dołączył: 08 Lis 2018
Posty: 6
Skąd jesteś (miejscowość / region): Warszawa
Posiadane auto: VW Passat
Piwa: 0/0
Wysłany: Pią 09 Lis 2018, 13:06
Temat postu:

Re: ( Volkswagen ) Jakie wycieraczki na szybę przednią i tylną?


Zgadzam się, są to niezłe wycieraczki i nie mają raczej żadnego słabszego elementu. Po prostu pracują dobrze, nie są tak podatne na zniszczenia i też ta cena to duży plus.
Powrót do góry
PiotrW27

Czytelnik



Dołączył: 05 Wrz 2017
Posty: 8
Skąd jesteś (miejscowość / region): Warszawa
Posiadane auto: Mercedes CLA
Piwa: 0/0
Wysłany: Pon 19 Lis 2018, 22:30
Temat postu:

Re: ( Volkswagen ) Jakie wycieraczki na szybę przednią i tylną?


To prawda wszystko tak naprawdę zależy od zimy, jeżeli nie będzie mrozów i dużej ilości śniegu to na pewno posłużą Ci dłuższy czas, natomiast co do jakości Dipp to tutaj naprawdę nie ma się do czego przyczepić jeżeli mówimy o zamiennikach w fajnej cenie, a z montażem też jakoś długo się nie męczyłem Wink
Powrót do góry
Reklama








Wysłany: Pon 19 Lis 2018, 22:30
Temat postu:

reklama


Powrót do góry
Fifik311

Debiutant



Dołączył: 15 Paź 2016
Posty: 26
Skąd jesteś (miejscowość / region): Warszawa
Posiadane auto: Honda Accord VIII
Piwa: 0/0
Wysłany: Sro 05 Gru 2018, 20:30
Temat postu:

Re: ( Volkswagen ) Jakie wycieraczki na szybę przednią i tylną?


PiotrW27 napisał:
To prawda wszystko tak naprawdę zależy od zimy, jeżeli nie będzie mrozów i dużej ilości śniegu to na pewno posłużą Ci dłuższy czas, natomiast co do jakości Dipp to tutaj naprawdę nie ma się do czego przyczepić jeżeli mówimy o zamiennikach w fajnej cenie, a z montażem też jakoś długo się nie męczyłem Wink


Dzięki wielkie za pomoc! To zaraz postaram się je wybrać i od razu zamówię zobaczymy czy sprawdzą się tak dobrze jak piszecie bo jak sam patrzyłem to ciężko trafić na dobre zamienniki w niedużej cenie sprawdzając również opinie. Natomiast co do Dipp to jeszcze z nimi styczności nie miałem.
Powrót do góry
KubaEw

Czytelnik



Dołączył: 08 Lis 2018
Posty: 6
Skąd jesteś (miejscowość / region): Warszawa
Posiadane auto: VW Passat
Piwa: 0/0
Wysłany: Czw 27 Gru 2018, 23:12
Temat postu:

Re: ( Volkswagen ) Jakie wycieraczki na szybę przednią i tylną?


Nie ma za co i jak już się co do nich przekonasz to daj znać również innym w tym temacie czy według Ciebie też są warte sprawdzenia, czy może jednak masz inne na które w przyszłości powinniśmy zwrócić uwagę.
Powrót do góry
ursacheba

Czytelnik



Dołączył: 05 Lip 2019
Posty: 2
Skąd jesteś (miejscowość / region): Warszawa
Posiadane auto: Golf VII 1.4 TSI 2012
Piwa: 0/0
Wysłany: Pią 05 Lip 2019, 22:11
Temat postu:

Re: ( Volkswagen ) Jakie wycieraczki na szybę przednią i tylną?


PiotrW27 napisał:
To prawda wszystko tak naprawdę zależy od zimy, jeżeli nie będzie mrozów i dużej ilości śniegu to na pewno posłużą Ci dłuższy czas, natomiast co do jakości Dipp to tutaj naprawdę nie ma się do czego przyczepić jeżeli mówimy o zamiennikach w fajnej cenie, a z montażem też jakoś długo się nie męczyłem Wink


Ja tradycyjnie co roku właśnie po zimie wymieniam na nowe. W zimie najwięcej dostają po tyłku (a właściwie po gumie Twisted Evil ). Piasek, sól czy czym oni tam jeszcze sypia - to nie najlepsze co może spotkać wycieraczkę Wink Może i dłużej wytrzyma ale wole mieć nową i cieszyć się czystą szybą. W tym roku mam właśnie założoną tą wycieraczkę o której piszecie. Jest ok. Zobaczymy zimą jak będzie. Jak na razie pełen pozytyw.
Powrót do góry
czajkaM

Czytelnik



Dołączył: 30 Lip 2019
Posty: 1
Skąd jesteś (miejscowość / region): Poznań
Posiadane auto: Golf VI 1.4 TSI 2010
Piwa: 0/0
Wysłany: Wto 30 Lip 2019, 19:31
Temat postu:

Re: ( Volkswagen ) Jakie wycieraczki na szybę przednią i tylną?


ursacheba napisał:
PiotrW27 napisał:
To prawda wszystko tak naprawdę zależy od zimy, jeżeli nie będzie mrozów i dużej ilości śniegu to na pewno posłużą Ci dłuższy czas, natomiast co do jakości Dipp to tutaj naprawdę nie ma się do czego przyczepić jeżeli mówimy o zamiennikach w fajnej cenie, a z montażem też jakoś długo się nie męczyłem Wink


Ja tradycyjnie co roku właśnie po zimie wymieniam na nowe. W zimie najwięcej dostają po tyłku (a właściwie po gumie Twisted Evil ). Piasek, sól czy czym oni tam jeszcze sypia - to nie najlepsze co może spotkać wycieraczkę Wink Może i dłużej wytrzyma ale wole mieć nową i cieszyć się czystą szybą. W tym roku mam właśnie założoną tą wycieraczkę o której piszecie. Jest ok. Zobaczymy zimą jak będzie. Jak na razie pełen pozytyw.


Kiedyś trafiłem na informację/artykuł gdzie zalecano wymianę wycieraczek co roku. I od tego momentu tak robię. Niektórzy potrafią na jednym komplecie jeździć aż się nie rozlecą Smile ale to tylko wpływa na bezpieczeństwo. Ja tam wole jednak wymieniać. Od tego roku mam właśnie Dipp i jak na razie całkiem dobrze się sprawdzają. Te z ASO działają tak samo ale kosztują 4x więcej Wink
Powrót do góry
ursacheba

Czytelnik



Dołączył: 05 Lip 2019
Posty: 2
Skąd jesteś (miejscowość / region): Warszawa
Posiadane auto: Golf VII 1.4 TSI 2012
Piwa: 0/0
Wysłany: Sro 04 Wrz 2019, 18:35
Temat postu:

Re: ( Volkswagen ) Jakie wycieraczki na szybę przednią i tylną?


czajkaM napisał:

Kiedyś trafiłem na informację/artykuł gdzie zalecano wymianę wycieraczek co roku. I od tego momentu tak robię. Niektórzy potrafią na jednym komplecie jeździć aż się nie rozlecą Smile ale to tylko wpływa na bezpieczeństwo. Ja tam wole jednak wymieniać. Od tego roku mam właśnie Dipp i jak na razie całkiem dobrze się sprawdzają. Te z ASO działają tak samo ale kosztują 4x więcej Wink

W sumie ma to sens. Koszt Dippów jest niski, więc wymiana co roku to parę złotych. A poprawa bezpieczeństwa, komforty jazdy i brak nerwów z powodu smug na szybie to atuty warte o wiele więcej.
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
   Forum VOLKSWAGEN Forum Strona Główna -> ( Volkswagen ) Dyskusje ogólne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1





 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Popularne dyskusje w dziale: ( Volkswagen ) Dyskusje ogólne


VolkswagenGolf Plus

29 900

2011r.

176 000 km

śląskie

VolkswagenTouran

16 500

2005r.

218 202 km

łódzkie

VolkswagenGolf Plus

21 900

2007r.

187 300 km

pomorskie

VolkswagenPassat

44 900

2013r.

193 874 km

mazowieckie

VolkswagenGolf

48 690

2018r.

110 080 km

mazowieckie





Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group



Partnerskie fora dyskusyjne: Forum VW Polo Squad   



Serwis partnerski portalu www.auto.plSamochody to nasza pasja
Copyright © Profit 2003 - 2024 Created by idealneT and OM System