Volkswagen

ogłoszeniaceny używanychwiadomościdealerzyforumczęściksiążkilinkitapetyopiniedekoder VIN
  FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Regulamin    Grupy    Czat    Rejestracja 
  Profil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości    Zaloguj    iboi - ogłoszenia

( Volkswagen Bora ) Samochód zaczął dymić

postów na stronie: 10 20 50
   Forum VOLKSWAGEN Forum Strona Główna -> ( Volkswagen Bora ) Porady, problemy techniczne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Deskjet098

Czytelnik

Skąd jesteś (miejscowość / region): Krosno/Podkarpacie
Posiadane auto: Vw Bora 1.9TDI 4 Motion
Piwa: 0/0
Wysłany: Czw 21 Maj 2020, 22:34
Temat postu:

Samochód zaczął dymić

Witam. jestem posiadaczem VW Bory 1.9 TDI 4 Motion 130km ozn. ASZ .. Mam problem z bardzo dymiącym samochodem. zaczne od początku. Jakis czas temu samochód zaczął dymić po dodaniu gazu ale na wolnych obrotach nie dymił, pojechałem do mechanika który stwierdził wymianę uszczelek pompowtrysków, po wymianie problem ustąpił lecz teraz znowu się pojawił ale już nieco gorzej to wygląda. samochód na zimnym silniku po wciśnięciu pedału gazu dymi lecz na wolnych obrotach nie.. na rozgrzanym silniku (90stopni) samochód zaczyna juz strasznie dymić czy to na wolnych obrotach czy po wciśnieciu pedału.. Dym jest taki bardzo gęsty biało-niebieski. Mógłby mi ktoś poradzić ? bo niewiem już co mam robic.. Mechanicy stwierdzają że głowica do zrobienia łacznie z wsadzeniem tulejek mosiężnych w gniazda pompek.. drugi mówi ze uszczelka pod głowicą trzeci znowu ze głowica pęknięta.. Prosiłbym o rady Dziękuje
Powrót do góry
   Forum VOLKSWAGEN Forum Strona Główna -> ( Volkswagen Bora ) Porady, problemy techniczne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1
Ogłoszenia sprzedaży - Volkswagen Bora »

Opinie o samochodach Volkswagen Bora - testy użytkowników »

Skocz do: