Volkswagen

ogłoszeniaceny używanychwiadomościdealerzyforumczęścioponyksiążkilinkitapetyopiniedekoder VIN
  FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Regulamin    Grupy    Czat    Rejestracja 
  Profil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości    Zaloguj    iboi - ogłoszenia

( Volkswagen Touareg ) Problem!!



 
postów na stronie: 10 20 50
   Forum VOLKSWAGEN Forum Strona Główna -> ( Volkswagen Touareg ) Porady, problemy techniczne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
dental

Czytelnik



Dołączył: 27 Lis 2009
Posty: 2
Skąd jesteś (miejscowość / region): okolice Warszawy
Posiadane auto: VW Touareg ,3.2 benyzna 2003
Piwa: 0/0
Wysłany: Pią 27 Lis 2009, 00:26
Temat postu:

Problem!!


Witam . Zakupiłem 6 miesięcy temu VW Touarega 2003 benzyna +Lpg . Po około 2 miesięcy w drodze do niemiec samochód dziwnie się zachowywał ,drgał cały po wyłączeniu silnika była dobrze aż do momentu gdy mocno się przyśpieszyło. We wrocławiu zmienili Wszystkie cewki i świece zapłonowe jednak wszystko to nie pomogło . W domu powiedzano mi ze powód tego wszystkiego jest parownica w instalacji gazowej ,wymieniłem cąła instalacje gazową i nadla się tak dziej ,c oto mozę byc?? Prosze o pomoc
Powrót do góry
paulo77

Auto Maniak



Dołączył: 01 Maj 2009
Posty: 1946
Skąd jesteś (miejscowość / region): Zachodniopomorskie

Piwa: 153/10
Wysłany: Pią 27 Lis 2009, 00:58
Temat postu:

Re: ( Volkswagen Touareg ) Problem!!


Pierwsze zasadnicze pytanie,jaka masz zalozona instalacje gazowa?moim zdaniem niejest to wina parownika/reduktora,zbednie wydane pieniadze jak ww.problem w tym silniku tkwi z roznicowanych dolotow w kolektorze ssacym.dodatkowo powinnien byc zamontowany Flashlube w tym silniku.firma ktora zakladala instalacje ma doswiadczenie w silnikach v6 z grupy VW?jakie masz zuzycie gazu?pozdr
_________________
Piwa nie stawiaj,piję tylko czystą...
Powrót do góry
dental

Czytelnik



Dołączył: 27 Lis 2009
Posty: 2
Skąd jesteś (miejscowość / region): okolice Warszawy
Posiadane auto: VW Touareg ,3.2 benyzna 2003
Piwa: 0/0
Wysłany: Pią 27 Lis 2009, 22:17
Temat postu:

Re: ( Volkswagen Touareg ) Problem!!


Nie pamiętam nazwy firmy ,wiem tylko ze producent instalacji jest renomowana włoska firma. Firmma która zakladal instalacje zna się na silnikach V6. Samochód pali 14.5 - 15 w trasie w miescie 22 a cykl mieszny ok .18 l
Powrót do góry
paulo77

Auto Maniak



Dołączył: 01 Maj 2009
Posty: 1946
Skąd jesteś (miejscowość / region): Zachodniopomorskie

Piwa: 153/10
Wysłany: Sob 28 Lis 2009, 18:59
Temat postu:

Re: ( Volkswagen Touareg ) Problem!!


dental napisał:
Nie pamiętam nazwy firmy ,wiem tylko ze producent instalacji jest renomowana włoska firma. Firmma która zakladal instalacje zna się na silnikach V6. Samochód pali 14.5 - 15 w trasie w miescie 22 a cykl mieszny ok .18 l
Wymieniles cala instalacje gazowa i niewiesz nawet jaka to marka?posiadasz zapewne dokumentacje instalacji,tam jest wszystko zapisane,model itd.kto to wymienial,auto bylo na kalibracji po wymienie,moze tak rozwiniesz usterke/opis.dzieje sie to rowniez na benzynie,lub jedynie na gazie?spalanie masz w normie,srednia 18l/100km to norma.fakt jest ze cewki w tym silniku sa wadliwe,wiec serwis sie nie zastanawia/sprawdza.poprostu wymieniaja na nowe.zakladam rowniez ze zostal podpiety pod VAGa i nic nie wykryto,pozdr
_________________
Piwa nie stawiaj,piję tylko czystą...
Powrót do góry
joseph111

Czytelnik



Dołączył: 03 Sty 2010
Posty: 1
Skąd jesteś (miejscowość / region): podlasie
Posiadane auto: vw touareg 3,2, 2005
Piwa: 0/0
Wysłany: Nie 03 Sty 2010, 19:06
Temat postu:

Re: Problem!!


dental napisał:
Witam . Zakupiłem 6 miesięcy temu VW Touarega 2003 benzyna +Lpg . Po około 2 miesięcy w drodze do niemiec samochód dziwnie się zachowywał ,drgał cały po wyłączeniu silnika była dobrze aż do momentu gdy mocno się przyśpieszyło. We wrocławiu zmienili Wszystkie cewki i świece zapłonowe jednak wszystko to nie pomogło . W domu powiedzano mi ze powód tego wszystkiego jest parownica w instalacji gazowej ,wymieniłem cąła instalacje gazową i nadla się tak dziej ,c oto mozę byc?? Prosze o pomoc


jeśli twoja instalacja nie miała dodatkowego naolejania, czy jak to się tam nazywa, mogło powypalać zawory. sprawdź ciśnienie sprężania.
pozdrawiam
Powrót do góry
Reklama








Wysłany: Nie 03 Sty 2010, 19:06
Temat postu:

reklama


Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
   Forum VOLKSWAGEN Forum Strona Główna -> ( Volkswagen Touareg ) Porady, problemy techniczne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1
Ogłoszenia sprzedaży - Volkswagen Touareg »

Opinie o samochodach Volkswagen Touareg - testy użytkowników »


 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Popularne dyskusje w dziale: ( Volkswagen Touareg ) Porady, problemy techniczne


VolkswagenTouran

28 990

2011r.

207 000 km

wielkopolskie

VolkswagenTouran

16 500

2005r.

218 202 km

łódzkie

VolkswagenPassat

79 900

2018r.

83 000 km

mazowieckie

VolkswagenGolf

57 900

2019r.

107 000 km

mazowieckie

VolkswagenMultivan

87 900

2011r.

235 000 km

świętokrzyskie





Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group



Partnerskie fora dyskusyjne: Forum VW Polo Squad   



Serwis partnerski portalu www.auto.plSamochody to nasza pasja
Copyright © Profit 2003 - 2024 Created by idealneT and OM System