Volkswagen

ogłoszeniaceny używanychwiadomościdealerzyforumczęścioponyksiążkilinkitapetyopiniedekoder VIN
  FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Regulamin    Grupy    Czat    Rejestracja 
  Profil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości    Zaloguj    iboi - ogłoszenia

( Volkswagen Touran ) zadowolony turanek


Idź do strony Poprzedni  1, 2
 
postów na stronie: 10 20 50
   Forum VOLKSWAGEN Forum Strona Główna -> ( Volkswagen Touran ) Oceń swoje auto
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
marekzu

Przyjaciel Portalu



Dołączył: 07 Wrz 2006
Posty: 420
Skąd jesteś (miejscowość / region): Rybnik
Posiadane auto: VW Touran
Piwa: 11/1
Wysłany: Sob 24 Paź 2009, 22:35
Temat postu:

Re: ( Volkswagen Touran ) zadowolony turanek


Altaris napisał:
Samochód kupiłem od gościa z Zabrza - zobaczcie na Allegro jakie przebiegi są wszystkich sprzedawanych przez niego Touranów - ciekawe nie?.


Od tych z Makoszow?? Co na placu maja zawsze klika Turanow?? - Wiekszosc aut maja z firm leasingowych wiec tam kilometry leca - niby ksiazki maja ale jak to sie ma do realnych serwisow???? U nas w serwisach nie chca udzielac informacji potencjalnym kupcom - tylko wlascicielom
Powrót do góry
gadu-gadu
MAXDAR

Dyskutant



Dołączył: 04 Sie 2009
Posty: 64
Skąd jesteś (miejscowość / region): CZĘSTOCHOWA
Posiadane auto: MERCEDES SPRINTER MAX 313 2003R. Ford Focus 1,6 2000r.
Piwa: 4/1
Wysłany: Sob 24 Paź 2009, 23:09
Temat postu:

Re: ( Volkswagen Touran ) zadowolony turanek


wiec jesli gosc jako wlasciciel nie chce pojechac sprawdzic to wiadomo o co chodzi
Powrót do góry
gadu-gadu
Altaris

Dyskutant



Dołączył: 19 Lut 2009
Posty: 68
Skąd jesteś (miejscowość / region): Katowice
Posiadane auto: TOURAN 2.0 AZV Highline 2004
Piwa: 3/7
Wysłany: Pon 26 Paź 2009, 10:11
Temat postu:

Re: ( Volkswagen Touran ) zadowolony turanek


golo napisał:
Altaris napisał:
Co do przebiegu - ja miałem na liczniku 145tys km i mniej więcej zbliżony w "książce serwisowej". Po roku przypadkiem dowiedziałem się w serwisie że prawda jest nieco inna... o jakieś 100tys. Myślę że nie ma co patrzeć na jakieś książki serwisowe tylko na rzeczywisty stan samochodu. Rada ode mnie - nie sprawdzaj i nie dowiaduj się lepiej w serwisie jaki jest rzeczywisty przebieg - im mniej wiesz tym lepiej śpisz Smile Samochód kupiłem od gościa z Zabrza - zobaczcie na Allegro jakie przebiegi są wszystkich sprzedawanych przez niego Touranów - ciekawe nie?.
tak zrobie żeby się nie dołować w razie kichy


Może inaczej: Weź głęboki oddech, jedź do serwisu i zapytaj jaki masz przebieg żeby na czas wymienić rozrząd - chyba że już wymieniłeś. Niby powinno się rozrząd wymienić po zakupie "nowego" samochodu ale wiadomo jak to jest... Ja jak się dowiedziałem w serwisie jaki mam (mniej więcej) przebieg od razu pojechałem wymienić rozrząd. I dobrze zrobiłem bo każde łożysko to była grzechotka Smile Dlatego też warto wiedzieć ile km naprawdę jest przejechanych.
Powrót do góry
Touranos

Debiutant



Dołączył: 10 Lis 2009
Posty: 36
Skąd jesteś (miejscowość / region): Warszawa
Posiadane auto: Touran, Goal,1.9TDI (BLS), 2006
Piwa: 1/0
Wysłany: Sro 11 Lis 2009, 22:02
Temat postu:

Re: ( Volkswagen Touran ) zadowolony turanek


jak sie skupuje złom od handlarzy ktorzy wystawiaja niby atrakcyjne ceny to nie ma co oczekiwac ze auto uczciwe. Przerabialem temat ostatnio, wszystkie atrakcje na polskim rynku okazaly sie przewalona kupa zlomu. Jak sobie obliczylem to postanowilem ze sam pojade i kupie. Nie bedzie na mnie jakis głąb bez szkoły udający cwaniaczka zarabiał. I jak się okazało po wszystkich kosztach łącznie z podróżą mozna przyprowadzic (na kolach) dobre auto w cenie duzo nizszej niz oferuja handlarze. Szukajcie a znajdziecie i nie kupujcie od handlarzy
_________________
Friend of ZafiraKlub.pl MiniVAN to lubie
Powrót do góry
lukasz c

Czytelnik



Dołączył: 03 Lut 2010
Posty: 3
Skąd jesteś (miejscowość / region): London
Posiadane auto: chrysler voyager 2.5 benz/lpg
Piwa: 0/1
Wysłany: Sro 03 Lut 2010, 23:43
Temat postu:

Vw Touran 1.9tdi 2005 rok


Witam
Jestem nowym uzytkownikiem forum
Moje atko sprawuje sie spoko choc ma juz 116 tys mil ekonomiczny zadnych problemow tylko halasliwy w srodku no ale taka ich wada Na ostatnim serwisie ostrzegali mnie przed wym kola dwumasowego w skrzyni ale jak na razie to sie nie martwie To pokrutce tyle Pozdrawiam Wszystkich
_________________
Lukasz c
chrysler voyager 2.5 benz/lpg
Powrót do góry
Reklama








Wysłany: Sro 03 Lut 2010, 23:43
Temat postu:

reklama


Powrót do góry
Marek DGL

Debiutant



Dołączył: 18 Cze 2010
Posty: 17
Skąd jesteś (miejscowość / region): Głogów
Posiadane auto: VW Touran Highline 2.0 TDI DSG 2006, BKD,HXT
Piwa: 0/0
Wysłany: Wto 29 Cze 2010, 13:48
Temat postu:

Re: ( Volkswagen Touran ) zadowolony turanek


witam
a i ja się nie skusiłem na kupno auta w kraju ( a było kilka niby ciekawych propozycji)...za te same pieniądze wytargałem 2006 rok w hig line z udokumentowanym przebiegiem 121 tyś lekko uszkodzony - po remoncie i opłatach wyszło na to samo co w Polsce ale przynajmniej mam świaomośc co kupiłem - ja coś wylezie to przyjnajmniej będę miał pretensje do siebie....

Pozdrawiam
Powrót do góry
zduno

Dyskutant



Dołączył: 27 Lip 2010
Posty: 51
Skąd jesteś (miejscowość / region): Nordvegen
Posiadane auto: VW Touran Higline 1.9tdi AVQ 2003
Piwa: 1/7
Wysłany: Czw 05 Sie 2010, 00:36
Temat postu:

Re: ( Volkswagen Touran ) zadowolony turanek


a więc będę szczery Smile
ja swoim turkiem jeżdżę już ponad rok i wymieniłem jak dotychczas mechanizm podnoszenia szyby przedniej pasażera (linki i ślimak koszt 150zł) pompka od spryskiwaczy lamp przednich 150zł ,zamek klapy tylnej 150zł przebieg to 180tkm sprawdzony/bezwypadkowy.
pozatym ze walcze caly czas z parującą tylną lampa, i rdzą na dachu pod relingami reszta jak narazie jest ok. aha w zimie na siedzeniu pasażera wypaliła mi sie dziura średnicy ok 30 mm jak stwierdzil servis to jest uszkodzenie mechaniczne od wsiadania i wysiadania z auta :], wyparli sie naprawy.

pozatym jestem bardzo zadowolony jest to praktyczne, wygodne i ekonomiczne autko ostatnie spalanie 5,7l/100km z klimą i na oponach 225/45/17 tak wiec opory jakieś już są.
pozdrawiam.
Powrót do góry
gadu-gadu
GUCIO-59

Debiutant



Dołączył: 06 Mar 2009
Posty: 26
Skąd jesteś (miejscowość / region): Gauting/Bawaria
Posiadane auto: VW Touran 1.4 TSI R-Line /2009/
Piwa: 0/8
Wysłany: Pią 29 Paź 2010, 17:07
Temat postu:

Kupno...


Nigdy nikomu nie wierzcie, że w Niemczech można tanio kupić auto, Niemcy znają wartość swoich aut. A kupowanie u starszych osób, czy u księdza to totalna bzdura... Starsi ludzie "zarzynają" auta i do tego są z każdej strony poobijane, potem szpachla, pasta i polerka...
Jeśli Niemiec sprzedaje auto to nie może ukryć żadnych usterek, czy napraw /stłuczki/ musi kupującemu wszystko powiedzieć, bo inaczej ma cholerne kłopoty i Niemiec nie kręci licznika. Jedynie w komisach i tylko gdy wiedzą, że to auto jedzie od Europy wschodniej... Gdyby Niemcowi sprzedał uszkodzone auto to komisu nie ma na drugi dzień i płaci straszne kary + odszkodowanie. Oni maja wspólne interesy z Polskimi "ściągaczami aut", którzy w Polsce żenią kit kupującemu... Taka jest prawda... Auto kupować najlepiej z Niemcem i dla Niemca...
_________________
To, co robisz dla siebie - umiera razem z Tobą. To, co robisz dla innych - jest nieśmiertelne!
Powrót do góry
gadu-gadu skype status
Ac-cross

Czytelnik



Dołączył: 18 Sty 2011
Posty: 5
Skąd jesteś (miejscowość / region): Aachen Niemcy
Posiadane auto: VW Touran cross 1.9 tdi 105KM 2008
Piwa: 0/0
Wysłany: Wto 18 Sty 2011, 20:56
Temat postu:

nowy urzytkownil


Mam turanka crossa dwa i pol roku jak do tej pory jestem zadowolony na 95% . Wolal bym tego 140KM.
Powrót do góry
rory13

Debiutant



Dołączył: 16 Sty 2011
Posty: 31
Skąd jesteś (miejscowość / region): Pomorze
Posiadane auto: Seat Toledo I 1,6
Piwa: 0/0
Wysłany: Czw 03 Mar 2011, 23:03
Temat postu:

Re: ( Volkswagen Touran ) zadowolony turanek


Ja niedawno kupiłem również tourana. Zjeździłem trochę, obejrzałem całkiem sporo aut - samych touranów ok 15. Ciekawie wyglądały 2, których przegląd okazał się kręcony i to nie na 10 tys km. Kupiłem mniej ciekawie wyglądający i mniej wypasiony, ale przebieg potwierdzony w serwisie. (choć istnieje opcja że cofnąć przebieg i między przeglądami można) Ten jeden akurat książki nie miałSmile poprzednie wszystkie.
Jaki wniosek: po "zapaleniu" się kilka głębokich wdechów i wrócić za 2 dni do tematu - nie sprzedają się na pniu choć tak mówią cwaniaki.
Na marginesie u nas historię pokażą tylko właścicielowi przy okazji przeglądu za 450zł - Groblewski.
Powrót do góry
adam_d105

Czytelnik



Dołączył: 12 Sie 2011
Posty: 1
Skąd jesteś (miejscowość / region): mazowieckie
Posiadane auto: VW Touran 1,9 Goal 2006rok
Piwa: 0/0
Wysłany: Pią 12 Sie 2011, 13:07
Temat postu:

Re: ( Volkswagen Touran ) zadowolony turanek


Witam Koledzy. Rowniez jestem nowy. Kupilem Tourana pol roku temu. sprowadzony z niemiec. 2006 rok koncowka. ostatni ze starego typu. silniczek oczywiscie 1,9 przebieg na chwile obecna 196 tys. podczas zakupu licznik wskazywal 184tys. wiadomo oczywiscie ksiazka serwisowa itp. gosciu zapewnial ze auto bezwypadkowe i wogole lalka. jednak ja w takie rzeczy nie wierze. przez telefon podal mi vin i sprawdzilem. auto po malych przejsciach w 2007 roku. znam dokladnie jego historie co do kazdej czesci ktora byla wymieniana. Gosciu byl troche zdziwiony ze wiem o tym aucie wiecej niz on. na obecna chwile jestem z niego zadowolony. jedynem minusem jest pojawiajaca sie rdza na nadkolu ktora spowodowana jest przejsciami. ale chociaz wiem co kupilem i jestem swiadomy zakupu:) jesli sam czlowiek nie sprawdzi to nie ma co wierzyc ludziom. wszystko by z czlowieka sciagneli;/
Powrót do góry
gadu-gadu
Wyświetl posty z ostatnich:   
   Forum VOLKSWAGEN Forum Strona Główna -> ( Volkswagen Touran ) Oceń swoje auto Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2
Ogłoszenia sprzedaży - Volkswagen Touran »

Opinie o samochodach Volkswagen Touran - testy użytkowników »


 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Popularne dyskusje w dziale: ( Volkswagen Touran ) Oceń swoje auto


VolkswagenTouran

21 900

2008r.

231 713 km

warmińsko-mazurskie

VolkswagenPassat

56 300

2015r.

174 309 km

podkarpackie

VolkswagenT-Roc

87 300

2020r.

32 659 km

podkarpackie

VolkswagenFox

10 500

2009r.

156 431 km

łódzkie

VolkswagenTransporter

126 900

2018r.

109 000 km

mazowieckie





Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group



Partnerskie fora dyskusyjne: Forum VW Polo Squad   



Serwis partnerski portalu www.auto.plSamochody to nasza pasja
Copyright © Profit 2003 - 2024 Created by idealneT and OM System