Volkswagen

ogłoszeniaceny używanychwiadomościdealerzyforumczęścioponyksiążkilinkitapetyopiniedekoder VIN
  FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Regulamin    Grupy    Czat    Rejestracja 
  Profil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości    Zaloguj    iboi - ogłoszenia

( Volkswagen Touran ) R-Line - nowy...



 
postów na stronie: 10 20 50
   Forum VOLKSWAGEN Forum Strona Główna -> ( Volkswagen Touran ) Oceń swoje auto
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
GUCIO-59

Debiutant



Dołączył: 06 Mar 2009
Posty: 26
Skąd jesteś (miejscowość / region): Gauting/Bawaria
Posiadane auto: VW Touran 1.4 TSI R-Line /2009/
Piwa: 0/8
Wysłany: Pią 29 Paź 2010, 16:59
Temat postu:

R-Line - nowy...


Kupiliśmy/odebraliśmy w ubiegłym roku /28.02.09/ nowego Tourana po prawie 6 miesięcznym oczekiwaniu!!! Ale dlatego, że był to pakiet R-Line, na każdy inny model też się czeka około 3 miesięcy co znaczy, że są to auta bardzo popularne w Niemczech, bo i mają czego być popularne... zrobiłem już nim 43 tyś. km i jak na razie autko jest SUPER! Jest tu silnik 1,4 TSI 140 PS. Chciałem kupić z silnikiem disela 2 l, ale sprzedawca mi odradził i polecił TSI z czego niezmiernie się cieszę, bo tak dynamicznym autkiem to jeszcze nie jeździłem, a moment obrotowy mówi wszystko 225 Nm/1500 obr./min. Po kilku miesiącach się dowiedziałem, że w dziedzinie konstrukcji najlepszych silników na świecie, zdobył prestiżowy tytuł Międzynarodowy Silnik Roku 2009, i w tym roku ten sukces powtórzono Exclamation Pełen komfort i przyjemność jazdy, a osiągi jak na tak mały silnik niesamowite 235 km/h.
_________________
To, co robisz dla siebie - umiera razem z Tobą. To, co robisz dla innych - jest nieśmiertelne!
Powrót do góry
gadu-gadu skype status
Turanek

Auto Maniak



Dołączył: 27 Paź 2008
Posty: 1349
Skąd jesteś (miejscowość / region): lubuskie
Posiadane auto: 2xTouran '08,'11 BXE,CFH
Piwa: 94/6
Wysłany: Sob 30 Paź 2010, 11:34
Temat postu:

Re: ( Volkswagen Touran ) R-Line - nowy...


Bardzo ładnie się prezentuje i będzie wymagał dbałości. Proponuję zastosować zabezpieczenie lakieru (Lackversiegelung). No niemieckim forum Tourana-24.de znajdziesz opisy co i jak (Liquid Glass). Na prawdę robi wrażenie i zabezpiecza powłokę.
O i tak będzie na 99% wyglądać następca mojej pomarańczy. Teraz GPII ma dolne spojlery zderzaków w kolorze nadwozia. W FL'u czarnym nie było tej różnicy mocno widać, ale w białym tak. Pozostawało lakierować samemu. Więc faktycznie pakiet zewnętrzny R-Line dopełnia całości. Ja zamierzam jeszcze felgi pociągnąć na biało. Zobaczymy wkrótce jak to wyjdzie...
Martwi mnie tylko jedno, wiem jak po roku jeżdżenia po polskich drogach, ze smołą na nawierzchni, wygląda lakier - czarne piegi. Przy myciu gąbką mam wrażenie jakbym papierem ściernym tarł. Na białym to dopiero będzie urokliwe.
_________________
Pozdrawiam
Turanek morderator Smile
ZPA
Powrót do góry
Wystawiono 1 piw(a)
GUCIO-59

Debiutant



Dołączył: 06 Mar 2009
Posty: 26
Skąd jesteś (miejscowość / region): Gauting/Bawaria
Posiadane auto: VW Touran 1.4 TSI R-Line /2009/
Piwa: 0/8
Wysłany: Sob 30 Paź 2010, 19:28
Temat postu:

Re: ( Volkswagen Touran ) R-Line - nowy...


Dzięki, ja zawsze wszystkie auta miałem białe, jakoś ten kolor mi bardzo leży, czarnych i ciemnych nie cierpię Laughing co do progów to od razu kupiłem w Polsce chlapacze i założyłem. Drogi boczne w Niemczech standardem nie odbiegają od polskich... Co do dbania to nie ma z tym problemów bo w pracy mamy myjnię tunel z filcowymi szczotkami tu nikt nie bawi się w węże, gąbki itp... jest pastowany co jakiś czas i lśni w słońcu... fajnie też wygląda w zimie... Laughing
_________________
To, co robisz dla siebie - umiera razem z Tobą. To, co robisz dla innych - jest nieśmiertelne!
Powrót do góry
gadu-gadu skype status
Wyświetl posty z ostatnich:   
   Forum VOLKSWAGEN Forum Strona Główna -> ( Volkswagen Touran ) Oceń swoje auto Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1
Ogłoszenia sprzedaży - Volkswagen Touran »

Opinie o samochodach Volkswagen Touran - testy użytkowników »


 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Popularne dyskusje w dziale: ( Volkswagen Touran ) Oceń swoje auto


VolkswagenTiguan

50 900

2012r.

190 245 km

mazowieckie

VolkswagenTouran

99 900

2020r.

32 000 km

podkarpackie

VolkswagenGolf

15 990

2004r.

212 318 km

pomorskie

VolkswagenGolf

62 200

2017r.

78 559 km

wielkopolskie

VolkswagenTouran

28 990

2011r.

207 000 km

wielkopolskie





Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group



Partnerskie fora dyskusyjne: Forum VW Polo Squad   



Serwis partnerski portalu www.auto.plSamochody to nasza pasja
Copyright © Profit 2003 - 2024 Created by idealneT and OM System