Volkswagen

ogłoszeniaceny używanychwiadomościdealerzyforumczęścioponyksiążkilinkitapetyopiniedekoder VIN
  FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Regulamin    Grupy    Czat    Rejestracja 
  Profil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości    Zaloguj    iboi - ogłoszenia

( Volkswagen ) Dobry warsztat Zabrze- Bytom i okolice



 
postów na stronie: 10 20 50
   Forum VOLKSWAGEN Forum Strona Główna -> ( Volkswagen ) Polecane warsztaty
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
damian77

Czytelnik



Dołączył: 02 Mar 2011
Posty: 1
Skąd jesteś (miejscowość / region): Zabrze

Piwa: 0/0
Wysłany: Sro 02 Mar 2011, 20:17
Temat postu:

Dobry warsztat Zabrze- Bytom i okolice


Hej !

Mam wielką prośbę Smile Mam zamiar kupić VW Tourana 2004 r 2.0 diesel i szukam dobrego serwisu w okolicach Zabrza, Bytomu czy okolic u którego mogę zrobić dokładny przegląd przez zakupem aby na wpakować się na jakąs minę Smile A przy okazji będę już wiedział gdzie podjechać z jakimś problelme Obecnie jeżdzę Mondeo i nie znam miechanków z okolic, którzy siedzą w VW Stąd moja prośba:) Oczywiście jak to zwyklę bywa szukam dobrego ale i w miarę rozsądku taniego mechanika. Słuszałem trochę o warsztacie P Polewniczaka Zabrze ul. Lompy ale zdania są podzielone Co myślicie o tym warsztacie ? Natomiast dużo dobrego słyszałem o mechaniku z okolic Rydułtowy - Rybnik - ponoć najlepszy serwis na Śląsku ?? Mogę liczyć na Waszą pomoc Smile ??
_________________
Damian
Powrót do góry
pirates69

Debiutant



Dołączył: 05 Lut 2012
Posty: 25
Skąd jesteś (miejscowość / region): Tarnowskie Góry
Posiadane auto: WV Transporter T5 lift, Toyota Rav4 III 2007 2,2 180KM d-cat.
Piwa: 0/0
Wysłany: Nie 05 Lut 2012, 22:50
Temat postu:

Nie polecam.


Omijaj w szczególności serwis w Zabrzu Besmarex. Jak miałem nowe auto na gwarancji, to non stop były jakieś usterki pomiędzy przeglądowe. Niedokręcania śrub to norma, np: nie dokręcili śrub mocowania maglownicy do nadwozia, śruby mocowania zacisku hamulcowego, koła podobnie. Wymienili turbinę sprawną na nową, problem nadal występował. Nie dokręcili przewodów z wspomagania kierownicy, nie umieli znaleźć wycieku gazu z klimy, przecierający się przewód elastyczny z klimy wymieniany był z początkiem każdego letniego sezonu. U nich nie dało się tak prostych czynności wykonać. Gdzie indziej TAK.
Powrót do góry
pirates69

Debiutant



Dołączył: 05 Lut 2012
Posty: 25
Skąd jesteś (miejscowość / region): Tarnowskie Góry
Posiadane auto: WV Transporter T5 lift, Toyota Rav4 III 2007 2,2 180KM d-cat.
Piwa: 0/0
Wysłany: Czw 05 Kwi 2012, 07:55
Temat postu:

Re: ( Volkswagen ) Dobry warsztat Zabrze- Bytom i okolice


Do tego dodam jeszcze ukręcenie śrub przy kolektorze wydechowym od strony turbiny, kijowe dojście. Kiedyś przy ok.150tys.km był podobny efekt i to naprawili. Wydaje mi się, że śruby zostały dokręcane aż klucz zaczął zwalniać opór. Fizycznie jednak po naprawie były. Przez prawie rok jeździłem ze świstem w okolicy turbiny. W serwisie Besmarex tak na ucho, pomacali przewody elastyczne przy połączeniach i określili, że przy tym przebiegu to będzie chyba turbo. Tak też się psychicznie przymierzałem. Podejrzewałem także, że może być to mieszek / połączenie z turbiną, typowa usterka. Okazało się u Pana Tomka w warsztacie nieautoryzowanym (polecam - dobry FACHOWIEC) VW, AUDI, SKODA autoelektronika.com.pl, że brakuje właśnie dwóch szpileczek przy kolektorze wydechowym od strony zewnętrznej. Usterka usunięta, kolektor wymagał splanowania powierzchni przylgni z głowicą. Będę pisał do Kulczyk Tradex następną skargę na partaczy, powinni im cofnąć autoryzację.
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
   Forum VOLKSWAGEN Forum Strona Główna -> ( Volkswagen ) Polecane warsztaty Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1





 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Popularne dyskusje w dziale: ( Volkswagen ) Polecane warsztaty


VolkswagenGolf Plus

25 990

2010r.

214 000 km

wielkopolskie

VolkswagenTouran

17 800

2008r.

272 014 km

pomorskie

VolkswagenPassat

69 900

2020r.

121 000 km

mazowieckie

VolkswagenT-Roc

84 900

2019r.

89 000 km

mazowieckie

VolkswagenCaddy

29 900

2010r.

220 000 km

śląskie





Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group



Partnerskie fora dyskusyjne: Forum VW Polo Squad   



Serwis partnerski portalu www.auto.plSamochody to nasza pasja
Copyright © Profit 2003 - 2024 Created by idealneT and OM System