Volkswagen

ogłoszeniaceny używanychwiadomościdealerzyforumczęścioponyksiążkilinkitapetyopiniedekoder VIN
  FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Regulamin    Grupy    Czat    Rejestracja 
  Profil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości    Zaloguj    iboi - ogłoszenia

( Volkswagen ) Dobry warsztat Zabrze- Bytom i okolice



 
postów na stronie: 10 20 50
   Forum VOLKSWAGEN Forum Strona Główna -> ( Volkswagen ) Polecane warsztaty
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
damian77

Czytelnik



Dołączył: 02 Mar 2011
Posty: 1
Skąd jesteś (miejscowość / region): Zabrze

Piwa: 0/0
Wysłany: Sro 02 Mar 2011, 20:17
Temat postu:

Dobry warsztat Zabrze- Bytom i okolice


Hej !

Mam wielką prośbę Smile Mam zamiar kupić VW Tourana 2004 r 2.0 diesel i szukam dobrego serwisu w okolicach Zabrza, Bytomu czy okolic u którego mogę zrobić dokładny przegląd przez zakupem aby na wpakować się na jakąs minę Smile A przy okazji będę już wiedział gdzie podjechać z jakimś problelme Obecnie jeżdzę Mondeo i nie znam miechanków z okolic, którzy siedzą w VW Stąd moja prośba:) Oczywiście jak to zwyklę bywa szukam dobrego ale i w miarę rozsądku taniego mechanika. Słuszałem trochę o warsztacie P Polewniczaka Zabrze ul. Lompy ale zdania są podzielone Co myślicie o tym warsztacie ? Natomiast dużo dobrego słyszałem o mechaniku z okolic Rydułtowy - Rybnik - ponoć najlepszy serwis na Śląsku ?? Mogę liczyć na Waszą pomoc Smile ??
_________________
Damian
Powrót do góry
pirates69

Debiutant



Dołączył: 05 Lut 2012
Posty: 25
Skąd jesteś (miejscowość / region): Tarnowskie Góry
Posiadane auto: WV Transporter T5 lift, Toyota Rav4 III 2007 2,2 180KM d-cat.
Piwa: 0/0
Wysłany: Nie 05 Lut 2012, 22:50
Temat postu:

Nie polecam.


Omijaj w szczególności serwis w Zabrzu Besmarex. Jak miałem nowe auto na gwarancji, to non stop były jakieś usterki pomiędzy przeglądowe. Niedokręcania śrub to norma, np: nie dokręcili śrub mocowania maglownicy do nadwozia, śruby mocowania zacisku hamulcowego, koła podobnie. Wymienili turbinę sprawną na nową, problem nadal występował. Nie dokręcili przewodów z wspomagania kierownicy, nie umieli znaleźć wycieku gazu z klimy, przecierający się przewód elastyczny z klimy wymieniany był z początkiem każdego letniego sezonu. U nich nie dało się tak prostych czynności wykonać. Gdzie indziej TAK.
Powrót do góry
pirates69

Debiutant



Dołączył: 05 Lut 2012
Posty: 25
Skąd jesteś (miejscowość / region): Tarnowskie Góry
Posiadane auto: WV Transporter T5 lift, Toyota Rav4 III 2007 2,2 180KM d-cat.
Piwa: 0/0
Wysłany: Czw 05 Kwi 2012, 07:55
Temat postu:

Re: ( Volkswagen ) Dobry warsztat Zabrze- Bytom i okolice


Do tego dodam jeszcze ukręcenie śrub przy kolektorze wydechowym od strony turbiny, kijowe dojście. Kiedyś przy ok.150tys.km był podobny efekt i to naprawili. Wydaje mi się, że śruby zostały dokręcane aż klucz zaczął zwalniać opór. Fizycznie jednak po naprawie były. Przez prawie rok jeździłem ze świstem w okolicy turbiny. W serwisie Besmarex tak na ucho, pomacali przewody elastyczne przy połączeniach i określili, że przy tym przebiegu to będzie chyba turbo. Tak też się psychicznie przymierzałem. Podejrzewałem także, że może być to mieszek / połączenie z turbiną, typowa usterka. Okazało się u Pana Tomka w warsztacie nieautoryzowanym (polecam - dobry FACHOWIEC) VW, AUDI, SKODA autoelektronika.com.pl, że brakuje właśnie dwóch szpileczek przy kolektorze wydechowym od strony zewnętrznej. Usterka usunięta, kolektor wymagał splanowania powierzchni przylgni z głowicą. Będę pisał do Kulczyk Tradex następną skargę na partaczy, powinni im cofnąć autoryzację.
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
   Forum VOLKSWAGEN Forum Strona Główna -> ( Volkswagen ) Polecane warsztaty Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1





 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Popularne dyskusje w dziale: ( Volkswagen ) Polecane warsztaty


VolkswagenGolf

55 900

2020r.

73 000 km

mazowieckie

VolkswagenScirocco

41 999

2014r.

168 000 km

dolnośląskie

VolkswagenPassat

51 900

2016r.

219 000 km

śląskie

VolkswagenTiguan

49 900

2012r.

190 245 km

mazowieckie

VolkswagenPassat

79 900

2018r.

83 000 km

mazowieckie





Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group



Partnerskie fora dyskusyjne: Forum VW Polo Squad   



Serwis partnerski portalu www.auto.plSamochody to nasza pasja
Copyright © Profit 2003 - 2024 Created by idealneT and OM System