Volkswagen

ogłoszeniaceny używanychwiadomościdealerzyforumczęścioponyksiążkilinkitapetyopiniedekoder VIN
  FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Regulamin    Grupy    Czat    Rejestracja 
  Profil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości    Zaloguj    iboi - ogłoszenia

( Volkswagen Bora ) bora 4MOTION 150KM bogato wyposazona



 
postów na stronie: 10 20 50
   Forum VOLKSWAGEN Forum Strona Główna -> ( Volkswagen Bora ) Decyzje zakupowe
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
bora 4motion ?

Czytelnik



Dołączył: 04 Maj 2013
Posty: 7
Skąd jesteś (miejscowość / region): gdansk
Posiadane auto: audi a6 2005 3,0 tdi
Piwa: 0/2
Wysłany: Sob 04 Maj 2013, 15:28
Temat postu:

bora 4MOTION 150KM bogato wyposazona


witam zamierzam kupic http://otomoto.pl/volkswagen-bora-4motion-skora-navi-drewno-xeno-C28982716.html proszę o rady czy jest to dobry silnik ,na co zwrocic uwagę przy zakupie tego modelu ,czy może mieć PDF ?, czy naped 4x4 jest wadliwy ?,może ktoś się orientuje ile to będzie palic ?
Powrót do góry
mustang1

Junior admin


Dołączył: 28 Wrz 2009
Posty: 7756
Skąd jesteś (miejscowość / region): Wielkopolska
Posiadane auto: Jeep Wrangler rubicon
Piwa: 335/31
Wysłany: Sob 04 Maj 2013, 17:34
Temat postu:

Re: ( Volkswagen Bora ) bora 4MOTION 150KM bogato wyposazona


Jak to ładnie wygląda jak jest tylko 180000 przebiegu, przeważnie auta wystawione na sprzedaż mają poniżej 200000 bo to lepiej wpływa na kupującego . Jakoś ta oferta jest nadto posłodzona, mało takich wersji i zależy sprzedającemu na pozbyciu się tego. 11 lat eksploatacji - to leciwe auto. Co do nawigacji wolę te dodatkowe, fabryczne mają to do siebie że wymagają oryginalnych i drogich map a te wolno wiszące śmigają na słodzonych witaminkach za darmochę. Regulowane tylne zagłówki i follow me home, wspomaganie i immobiliser - które auto tego nie posiada? Jak zwykle pierwszy właściciel i auto garażowane Laughing
_________________

śmierć jeździ szybko, jedź szybciej to Cię nie dogoni
Powrót do góry
bora 4motion ?

Czytelnik



Dołączył: 04 Maj 2013
Posty: 7
Skąd jesteś (miejscowość / region): gdansk
Posiadane auto: audi a6 2005 3,0 tdi
Piwa: 0/2
Wysłany: Sob 04 Maj 2013, 18:34
Temat postu:

bora 4MOTION 150KM bogato wyposazona


dzwoniłem do gościa ,mowi ze wszystko co napisał to tak jest i ma dokumenty na przebieg z dekry ostatnie przeglądy i ksiazka tez jest ,a ze garażowany czy nie to mnie gila ,aby był sprawny ,gość wydaje się uczciwy mowil ze ma odprysk na masce i na dachu od kamienia ,ale to normalne auto ma 11 lat ,jutro chyba pojade obejrzeć ,ale proszę o dalsze opinie
Powrót do góry
nadamus
Moderator

Auto Maniak



Dołączył: 09 Lut 2009
Posty: 1887
Skąd jesteś (miejscowość / region): białystok
Posiadane auto: chevrolet aveo T255 i hultaj atos
Piwa: 137/4
Wysłany: Sob 04 Maj 2013, 19:27
Temat postu:

Re: ( Volkswagen Bora ) bora 4MOTION 150KM bogato wyposazona


zdjęcia ładne ale ... odpowiedz sobie na te pytania a wtedy bedziesz wiedział czy kupić:
skąd ten pasek ma silnik 150 km jeśli najmocniejszym silnikiem 1,9 był silnik 130km?
skąd ma przebieg 180000 przez 11 lat (tj 16363km/rok)? nawet niemcy potrafią liczyć i przy takim przebiegu lepiej (i taniej) kupić auto z benzyną
kto nim jeżdził jesli ma taki przebieg? bo na pewno nie dziadek tylko do kościoła Wink
dlaczego jest taka niska cena? bo w niemczech samochodu o podobnym przebiegu wynosi ok 6500 euro (27000+ polskie opłaty)?
pierwszy właściciel w niemczech czy w polsce? jak w niemczech to dlaczego sprzedaje w polsce? jak w polsce to ... ilu miał włascicieli w niemczech ;-=)
_________________
Wszystkie błędy stylistyczne i ortograficzne są zamierzone- jakiekolwiek powielanie ich i rozpowszechnianie bez mojej zgody jest zabronione! Nie udzielam rad telefonicznie.
Powrót do góry
Wystawiono 1 piw(a)
bora 4motion ?

Czytelnik



Dołączył: 04 Maj 2013
Posty: 7
Skąd jesteś (miejscowość / region): gdansk
Posiadane auto: audi a6 2005 3,0 tdi
Piwa: 0/2
Wysłany: Sob 04 Maj 2013, 20:22
Temat postu:

bora 4MOTION 150KM bogato wyposazona


kolego to jest bora i sa 150 konne ,ta jest bo już sprawdziłem ,przebieg tez ,nie interesuje mnie kto tym jezdzil ,gość mi nie opowiadal takich bzdur o lekarzu i dziadku ,ale ja tez nie zadawalem głupich pytan ,patrzyłem takie auta to ok 4000 euro ,ale ich nie ma ,oczywiste ze jeden wlasciciel w Polsce gość go sprzedaje to jest pośrednik ,mowil ze jednoosobowa firma ,jutro będę wiedział czy to prawda ,ale czy ktoś wie czy to 4x4 jest awaryjne i ile to pali ,bo chce kupic dla syna ,ale on sam ma tankowac z kieszonkowego ,i nie chce go za bardzo obciazac ,a zarazem siebie
Powrót do góry
Reklama








Wysłany: Sob 04 Maj 2013, 20:22
Temat postu:

reklama


Powrót do góry
Parker86

Auto Maniak



Dołączył: 03 Lut 2010
Posty: 891
Skąd jesteś (miejscowość / region): Tomaszów Mazowiecki
Posiadane auto: VW, Bora, Sedan 2000r, 1,9 TDI AHF 90KM
Piwa: 92/6
Wysłany: Sob 04 Maj 2013, 23:18
Temat postu:

Re: ( Volkswagen Bora ) bora 4MOTION 150KM bogato wyposazona


Jak auto jest z Niemiec to na bank ma ponad 300kk nalatane. Możesz to sprawdzić podając VIN w serwisie i wszystko Ci powiedzą. 4MOTION raczej jest bezawaryjny jak ktoś dbał o auto to będzie ok. Skoro ma być dla syna i sam ma go tankować to wybierz mu coś o mniejszej mocy, bo się zawinie na latarni, bo jest czym cisnąć. Po mieście spali 7-9L na 100km. Wszystkie części do 4MOTION są o wiele droższe niż do przednionapędowego auta. Jak auto zacznie się sypać to je przeklniesz, bo każda usterka: turbo, dwu-masa, pompo-wtryski to 1000-1500zł.
_________________
Powrót do góry
komunikator tlen - status Wystawiono 1 piw(a)
nadamus
Moderator

Auto Maniak



Dołączył: 09 Lut 2009
Posty: 1887
Skąd jesteś (miejscowość / region): białystok
Posiadane auto: chevrolet aveo T255 i hultaj atos
Piwa: 137/4
Wysłany: Nie 05 Maj 2013, 07:27
Temat postu:

Re: ( Volkswagen Bora ) bora 4MOTION 150KM bogato wyposazona


mea culpa. w borze montowano taki silnik ( w seatach też) ale pozostałe pytania są dalej aktualne Wink a do serwisu nie masz co się wybierać- nie udzielą takich informacji (chyba że masz znajomego)
_________________
Wszystkie błędy stylistyczne i ortograficzne są zamierzone- jakiekolwiek powielanie ich i rozpowszechnianie bez mojej zgody jest zabronione! Nie udzielam rad telefonicznie.
Powrót do góry
bora 4motion ?

Czytelnik



Dołączył: 04 Maj 2013
Posty: 7
Skąd jesteś (miejscowość / region): gdansk
Posiadane auto: audi a6 2005 3,0 tdi
Piwa: 0/2
Wysłany: Nie 05 Maj 2013, 08:35
Temat postu:

bora 4MOTION 150KM bogato wyposazona


Jak auto jest z Niemiec to na bank ma ponad 300kk nalatane. Możesz to sprawdzić podając VIN w serwisie i wszystko Ci powiedzą. 4MOTION raczej jest bezawaryjny jak ktoś dbał o auto to będzie ok. Skoro ma być dla syna i sam ma go tankować to wybierz mu coś o mniejszej mocy, bo się zawinie na latarni, bo jest czym cisnąć. Po mieście spali 7-9L na 100km. Wszystkie części do 4MOTION są o wiele droższe niż do przednionapędowego auta. Jak auto zacznie się sypać to je przeklniesz, bo każda usterka: turbo, dwu-masa, pompo-wtryski to 1000-1500zł.[/quote]


dziekuje kolego o to mi chodzilo ,sprawdzałem go po vin wszystka się zgadza tez jestem zdziwiony zema180 000 oryginalne ,a nie jak wszystkie w Polsce ,bo raczej 10 letnie diesle maja ok 250-350 000 ,7-9 litrow po miescie to jeszcze nie tragedia ,co do turbo dwumasy to się licze z tym bo teraz każdy nowy diezel to ma ,a nowszy jeszcze DPF ,a czy wtryski sa bardzo awaryjne ,trzaba bardzo uwazzac na jakość paliwa?
Powrót do góry
Parker86

Auto Maniak



Dołączył: 03 Lut 2010
Posty: 891
Skąd jesteś (miejscowość / region): Tomaszów Mazowiecki
Posiadane auto: VW, Bora, Sedan 2000r, 1,9 TDI AHF 90KM
Piwa: 92/6
Wysłany: Nie 05 Maj 2013, 22:27
Temat postu:

Re: ( Volkswagen Bora ) bora 4MOTION 150KM bogato wyposazona


Pompo-wtryski nie należą do długowiecznych. Są bardzo wrażliwe na kiepskie paliwo i trzeba na to uważać. Najlepiej tankować na jednej sprawdzonej stacji i nie jeździć na rezerwie. Olej i filtr wymieniać co 10-15kk a filtr paliwa i powietrza co drugą wymianę oleju i będzie wszystko ok.
_________________
Powrót do góry
komunikator tlen - status
bora 4motion ?

Czytelnik



Dołączył: 04 Maj 2013
Posty: 7
Skąd jesteś (miejscowość / region): gdansk
Posiadane auto: audi a6 2005 3,0 tdi
Piwa: 0/2
Wysłany: Pon 06 Maj 2013, 06:58
Temat postu:

bora 4MOTION 150KM bogato wyposazona


ok ,dziekuje nic nie jest wieczne ,my tez ,ja tez już nie biegam tak jak 20 lat temu .byłem ogladalem wszystko zgodne z prawda ,auto proste ,cale nie widać napraw powypadkowych ,malowany ,bardziej podmalowywany zderzak przed ,ale mysle ze to tam bo stara robota ,a poza tym w Polsce jakby było zrobione to by było bez sladu .kwity,ksiazka się zgadzja z historia w systemie ,wydruki sa ostatnich przegladow ,jeździ się super ,dynamicznie i pewnie .jestem umówiony z gościem na weekend jak nie sprzeda to auto ma być już po oplatach i go biore .Dziekuje wszystkim .
Powrót do góry
bora 4motion ?

Czytelnik



Dołączył: 04 Maj 2013
Posty: 7
Skąd jesteś (miejscowość / region): gdansk
Posiadane auto: audi a6 2005 3,0 tdi
Piwa: 0/2
Wysłany: Pon 06 Maj 2013, 16:24
Temat postu:

bora 4MOTION 150KM bogato wyposazona


niestety pan zadzwonil ,przeprosil ,ze zostawia dla swojego syna ,dzięki ogladajacym ,a nie mogoacym
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
   Forum VOLKSWAGEN Forum Strona Główna -> ( Volkswagen Bora ) Decyzje zakupowe Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1
Ogłoszenia sprzedaży - Volkswagen Bora »

Opinie o samochodach Volkswagen Bora - testy użytkowników »


 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Popularne dyskusje w dziale: ( Volkswagen Bora ) Decyzje zakupowe

14) Opinia »

VolkswagenPassat

105 400

2021r.

32 862 km

podkarpackie

VolkswagenBeetle

48 900

2015r.

64 789 km

śląskie

VolkswagenGolf

79 900

2016r.

34 000 km

mazowieckie

VolkswagenUp!

21 900

2014r.

98 010 km

śląskie

VolkswagenTiguan

34 500

2011r.

182 500 km

wielkopolskie





Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group



Partnerskie fora dyskusyjne: Forum VW Polo Squad   



Serwis partnerski portalu www.auto.plSamochody to nasza pasja
Copyright © Profit 2003 - 2024 Created by idealneT and OM System