Volkswagen

ogłoszeniaceny używanychwiadomościdealerzyforumczęścioponyksiążkilinkitapetyopiniedekoder VIN
  FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Regulamin    Grupy    Czat    Rejestracja 
  Profil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości    Zaloguj    iboi - ogłoszenia

( Volkswagen Golf ) Nie działają wycieraczki potrzeba dobrego elektryka w Białym



 
postów na stronie: 10 20 50
   Forum VOLKSWAGEN Forum Strona Główna -> ( Volkswagen Golf ) Porady, problemy techniczne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
jamesoki

Debiutant



Dołączył: 16 Wrz 2009
Posty: 23
Skąd jesteś (miejscowość / region): Białystok
Posiadane auto: Bora var. 1,9TDI 116HP
Piwa: 0/0
Wysłany: Pon 16 Maj 2011, 09:36
Temat postu:

Nie działają wycieraczki potrzeba dobrego elektryka w Białym


Panowie i Panie świeżo auto sprowadziłem. Ale dopiero w domu się dopatrzyłem że wycieraczki przednie nie działają.
Jak się ruszy manetkę albo włączy zapłon to wycieraczka rusza tak pół centymetra i dalej du...a. Nie mam pojęcia co to może być. Potrzebuję namiarów na dobrego elektryka który mi sprawę załatwi w Białymstoku.
Powrót do góry
Toronto

Auto Maniak



Dołączył: 14 Kwi 2011
Posty: 4095
Skąd jesteś (miejscowość / region): UE
Posiadane auto: Seat Alhambra 2,0+LPG 2002 rok, Seat Cordoba 1,4+LPG 1998 rok / w obu instalacja STAG 300 / Hyundai Tucson 2,0 + LPG 2010 r
Piwa: 166/83
Wysłany: Pon 16 Maj 2011, 15:31
Temat postu:

Re: ( Volkswagen Golf ) Nie działają wycieraczki potrzeba dobrego elektryka w Białym


Zanim odwiedzisz elektryka /przecież się trochę rusza/ sprawdź jak wygląda cały mechanizm napędowy czy np. nie jest pokrzywiony, albo coś go nie blokuje np. uszkodzona spinka na rolce z któregoś ramiona.
Powrót do góry
ulka76

Dyskutant



Dołączył: 16 Lis 2009
Posty: 57
Skąd jesteś (miejscowość / region): zs
Posiadane auto: audi a4 b6 tdi avf 2004r.
Piwa: 1/1
Wysłany: Pon 16 Maj 2011, 19:48
Temat postu:

sds


psiknij wd 40 caly mechanizm szczegolnie te dwa bolcze co zakladasz na nie ramiona,czesto jak chwyci je rudy to nie chca chodzic,trzeba je rozruszac,silniczek widac dziala ale nie ma sily ich ciagnac
Powrót do góry
66adi

Stały Bywalec



Dołączył: 16 Sty 2011
Posty: 107
Skąd jesteś (miejscowość / region): Białystok
Posiadane auto: touran bkd,golf agr ,bmw f650, golf III gt
Piwa: 3/1
Wysłany: Pon 16 Maj 2011, 21:21
Temat postu:

Re: ( Volkswagen Golf ) Nie działają wycieraczki potrzeba dobrego elektryka w Białym


Kolego masz zapieczony mechanizm wycieraczek.Można to naprawić demontując mechanizm i oczyszczając przekładnię.Powodzenia.WD tam nie pomoże ze względu na uszczelnienia osi.
Powrót do góry
jamesoki

Debiutant



Dołączył: 16 Wrz 2009
Posty: 23
Skąd jesteś (miejscowość / region): Białystok
Posiadane auto: Bora var. 1,9TDI 116HP
Piwa: 0/0
Wysłany: Wto 17 Maj 2011, 11:14
Temat postu:

Re: ( Volkswagen Golf ) Nie działają wycieraczki potrzeba dobrego elektryka w Białym


Wygląda na to że borewicz ma mechanizm zabezpieczający przed przeciążeniem na silniku wycieraczki. I z tego względu próbuje ale ciężko idzie i dalej odpuszcza sobie ruchy wycieraczek. Z tego co tu zgodnie piszecie takie snuje wnioski. Nie ma rady jak coś się może zes... to tak się stanie. A może powiecie mi jak zdemontować ten plastik od podszybia? mnie się wydawało że od strony szyby jest on wręcz do niej przyklejony.
Powrót do góry
Reklama








Wysłany: Wto 17 Maj 2011, 11:14
Temat postu:

reklama


Powrót do góry
jamesoki

Debiutant



Dołączył: 16 Wrz 2009
Posty: 23
Skąd jesteś (miejscowość / region): Białystok
Posiadane auto: Bora var. 1,9TDI 116HP
Piwa: 0/0
Wysłany: Wto 17 Maj 2011, 11:17
Temat postu:

Re: ( Volkswagen Golf ) Nie działają wycieraczki potrzeba dobrego elektryka w Białym


No i jeszcze jedno czy nie wiecie przypadkiem czy do borewicza idzie ten sam mechanizm co do IV?
Powrót do góry
Toronto

Auto Maniak



Dołączył: 14 Kwi 2011
Posty: 4095
Skąd jesteś (miejscowość / region): UE
Posiadane auto: Seat Alhambra 2,0+LPG 2002 rok, Seat Cordoba 1,4+LPG 1998 rok / w obu instalacja STAG 300 / Hyundai Tucson 2,0 + LPG 2010 r
Piwa: 166/83
Wysłany: Wto 17 Maj 2011, 17:39
Temat postu:

Re: ( Volkswagen Golf ) Nie działają wycieraczki potrzeba dobrego elektryka w Białym


Plastik z podszybia o którym piszesz jest odkręcany. Popatrz dokładnie, muszą tam być czarne śruby na troksy, albo na krzyżak. Jak będziesz miał mechanizm na widoku to sprawdź to co napisaliśmy z kolegami, bo elektryk jak Ci juz pisałem raczej nie jest Ci potrzebny. Napisz później co to dokładnie było!!!
Pozdrawiam


---------------------------------------------
chłodne piwo nigdy nie jest złe!!!!!!!!!!!!!! Wink
Powrót do góry
Adrel

Stały Bywalec



Dołączył: 07 Lis 2008
Posty: 195
Skąd jesteś (miejscowość / region): norwegia
Posiadane auto: GOLF IV 1,9 TDI Touran 1,9 TDI
Piwa: 10/3
Wysłany: Wto 17 Maj 2011, 20:23
Temat postu:

Re: ( Volkswagen Golf ) Nie działają wycieraczki potrzeba dobrego elektryka w Białym


ten sam mechanizm do golfa bory i octavi
Powrót do góry
skype status
jamesoki

Debiutant



Dołączył: 16 Wrz 2009
Posty: 23
Skąd jesteś (miejscowość / region): Białystok
Posiadane auto: Bora var. 1,9TDI 116HP
Piwa: 0/0
Wysłany: Czw 19 Maj 2011, 08:38
Temat postu:

Re: ( Volkswagen Golf ) Nie działają wycieraczki potrzeba dobrego elektryka w Białym


Rację napisaliście to mechanizm, a to że wycieraczki jak gdyby ruszały to tylko na tyle co się tam wszystko wyginało. Zapieczone jedna ośka wycieraczki. Próbowałem trochę ręką pomóc bo myślałem że jak prysnę przez tą gumową osłonkę wd40 przez igłę to puści no i ręką pomagałem tak aż ułamałem dźwignie. Smile (Bez młota to nie robota jak mawia mój syn).

Kolega toronto nie ma racji plastk jest wciśnięty w rowek tam gdzie kończy się szyba na dole trzeba go powoli podnosić. Tylko powolutku żeby nie ułamać. Odkręcenie osłony filtra kabinowego ułatwia demontaż.
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
   Forum VOLKSWAGEN Forum Strona Główna -> ( Volkswagen Golf ) Porady, problemy techniczne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1
Ogłoszenia sprzedaży - Volkswagen Golf »

Opinie o samochodach Volkswagen Golf - testy użytkowników »


 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Popularne dyskusje w dziale: ( Volkswagen Golf ) Porady, problemy techniczne


VolkswagenGolf

79 900

2016r.

34 000 km

mazowieckie

VolkswagenCaddy

39 900

2015r.

180 639 km

mazowieckie

VolkswagenPassat

108 800

2018r.

120 000 km

śląskie

VolkswagenGolf

54 900

2016r.

115 000 km

wielkopolskie

VolkswagenPassat

51 900

2016r.

219 000 km

śląskie





Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group



Partnerskie fora dyskusyjne: Forum VW Polo Squad   



Serwis partnerski portalu www.auto.plSamochody to nasza pasja
Copyright © Profit 2003 - 2024 Created by idealneT and OM System