Volkswagen

ogłoszeniaceny używanychwiadomościdealerzyforumczęścioponyksiążkilinkitapetyopiniedekoder VIN
  FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Regulamin    Grupy    Czat    Rejestracja 
  Profil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości    Zaloguj    iboi - ogłoszenia

( Volkswagen Polo ) ja mu w gaz, a obroty spadają



 
postów na stronie: 10 20 50
   Forum VOLKSWAGEN Forum Strona Główna -> ( Volkswagen Polo ) Porady, problemy techniczne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
ingebord

Czytelnik



Dołączył: 09 Sty 2012
Posty: 1
Skąd jesteś (miejscowość / region): SO
Posiadane auto: VW Polo II 1,3 '94
Piwa: 0/0
Wysłany: Pon 09 Sty 2012, 17:14
Temat postu:

ja mu w gaz, a obroty spadają


Witam Smile Jestem tutaj nowa, więc z góry proszę o wyrozumiałość, jeśli moje wypowiedzi nie będą do końca profesjonalne.
Mam polo 1,3 rocznik '94. Od kilku dni dziwne objawy uniemożliwiają mi korzystanie z samochodu. Kiedy wciskam gaz w pierwszym momencie obroty wzrastają, samochód przyspiesza, potem obroty spadają, wciskam gaz głębiej, szarpnięcie, przez moment ciągnie i znowu zwalnia i tak aż gaz jest do dechy, a obroty nadal spadają. Na wolnych obrotach szarpie, a na luzie tak trzęsie, że mam wrażenie, że zaraz silnik zgaśnie.
Mam wymieniony/sprawdzony cały układ WN: nowe kable, świece, cewkę, aparat zapłonowy z hallem (używka, ale oryginał Bosha) i kopułkę, palec jest ok. Ponieważ samochód zaczął dużo palić niedawno wymieniona została sonda lambda, po wymianie niestety nie zaobserwowałam znaczącej poprawy (robione w porządnym zaufanym warsztacie specjalizującym się w wydechach).
Co mu może dolegać, macie może jakieś sugestie? Boję się, że jak pojadę do warsztatu i zobaczą kobietę, to nawciskają mi bzdur i skórę zedrą...
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
   Forum VOLKSWAGEN Forum Strona Główna -> ( Volkswagen Polo ) Porady, problemy techniczne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1
Ogłoszenia sprzedaży - Volkswagen Polo »

Opinie o samochodach Volkswagen Polo - testy użytkowników »


 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Popularne dyskusje w dziale: ( Volkswagen Polo ) Porady, problemy techniczne


VolkswagenTiguan Allspace

102 900

2018r.

108 000 km

mazowieckie

VolkswagenGolf

55 900

2019r.

123 000 km

mazowieckie

VolkswagenPassat

49 999

2016r.

184 000 km

łódzkie

VolkswagenMultivan

39 500

2000r.

229 000 km

łódzkie

VolkswagenJetta

37 500

2013r.

217 000 km

pomorskie





Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group



Partnerskie fora dyskusyjne: Forum VW Polo Squad   



Serwis partnerski portalu www.auto.plSamochody to nasza pasja
Copyright © Profit 2003 - 2024 Created by idealneT and OM System