Volkswagen

ogłoszeniaceny używanychwiadomościdealerzyforumczęścioponyksiążkilinkitapetyopiniedekoder VIN
  FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Regulamin    Grupy    Czat    Rejestracja 
  Profil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości    Zaloguj    iboi - ogłoszenia

( Volkswagen ) Przywitanie z Wami i VW Amarok



 
postów na stronie: 10 20 50
   Forum VOLKSWAGEN Forum Strona Główna -> ( Volkswagen ) Przywitania
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Goran68

Czytelnik



Dołączył: 17 Sty 2012
Posty: 5
Skąd jesteś (miejscowość / region): Wejherowo
Posiadane auto: Amarok 2011 163KM
Piwa: 0/0
Wysłany: Wto 17 Sty 2012, 22:28
Temat postu:

Przywitanie z Wami i VW Amarok


Witam wszystkich na forum.
Od 14,01,2012 jestem posiadaczem VW Amarok 163 KM,nie widzę jak na razie działu poświęconego temu modelowi.Myślę ,że czas zacząć Smile
Powrót do góry
Emiś

Junior admin


Dołączył: 18 Lut 2010
Posty: 7671
Skąd jesteś (miejscowość / region): Dolny Śląsk.(ok.Lubina|)
Posiadane auto: Citroen C5 Kombi 2.0 16v LPG,,Renault Scenic 2,016v Lpg BRC 2006
Piwa: 209/71
Wysłany: Sro 18 Sty 2012, 00:51
Temat postu:

Re: ( Volkswagen ) Przywitanie z Wami i VW Amarok


Witaj na forum.
Myślę,że dział zostanie dołożony. Na początek wpisów nie wiele będzie,bo jak sam kolego wiesz,jeździ ich niewiele i podejrzewam,że jeszcze nie maja usterek.
_________________
Nie znam się,kobietą jestem ...Wink

(zpa 1256585)
Powrót do góry
Goran68

Czytelnik



Dołączył: 17 Sty 2012
Posty: 5
Skąd jesteś (miejscowość / region): Wejherowo
Posiadane auto: Amarok 2011 163KM
Piwa: 0/0
Wysłany: Sro 18 Sty 2012, 01:05
Temat postu:

Re: ( Volkswagen ) Przywitanie z Wami i VW Amarok


hmmmmmmm

Mam nadzieję,że nie tylko o usterkach się tu pisze ? Smile

Jeśli stworzenie działu jest uzależnione od usterek,to lepiej nie twórzcie tego działu, plis Smile
Powrót do góry
Emiś

Junior admin


Dołączył: 18 Lut 2010
Posty: 7671
Skąd jesteś (miejscowość / region): Dolny Śląsk.(ok.Lubina|)
Posiadane auto: Citroen C5 Kombi 2.0 16v LPG,,Renault Scenic 2,016v Lpg BRC 2006
Piwa: 209/71
Wysłany: Sro 18 Sty 2012, 08:48
Temat postu:

Re: ( Volkswagen ) Przywitanie z Wami i VW Amarok


Nie no,spokojnie Wink Zawsze możesz założyć temat w dziale "Oceń swoje auto"
Po prostu wiem z obserwacji,że większość użytkowników pokazuje się na forum dopiero jak zaczyna się coś dziać i szukają porady,pomocy w rozwiązaniu swojego problemu.Wink
Jesteś jednym z nielicznych,który wszedł na forum nie mając z autem żadnego problemu.Wink
Mnie do zarejestrowania się na forum namówił mąż,zawsze jak on siedział na forum jakimś to zaglądałam i jak jakieś pytanie zobaczyłam to na głos mówiłam co może być i mąż w końcu powiedział:Weź ty się zarejestruj na jakimś forum i wtedy podpowiadaj, a nie mi do ucha jak ja to wiem " I tak się zaczęło Wink
_________________
Nie znam się,kobietą jestem ...Wink

(zpa 1256585)
Powrót do góry
krkamarok

Czytelnik



Dołączył: 18 Lut 2012
Posty: 1
Skąd jesteś (miejscowość / region): Kraków
Posiadane auto: Amarok, Highline, 163km
Piwa: 0/0
Wysłany: Sob 18 Lut 2012, 11:53
Temat postu:

Re: ( Volkswagen ) Przywitanie z Wami i VW Amarok


To ja mogę przedstawić pierwszy problem. Jestem posiadaczem wersji Highline, z 163KM silnikiem.
6 grudnia miałem stłuczkę. Gość wbił mi się w tyłek i popchnął na samochód przede mną. Samochód jeździł, ale zawiozłem go od razu do serwisu. Z przodu niewielkie uszkodzenia, z tyłu wbił się pode mnie tak, że koło zapasowe urwało czujnik od mostu. Straty oszacowano na 63tyś brutto. Jak pewnie większość z was ma go na firmę w tym i ja i pozostaje mi zapłacić 11tyś VATu. Każdy powie to przecież VAT który przecież odzyskam, ale gotówkę trzeba wyłożyć. Co najśmieszniejsze czujnika na moście nie da się wymienić chociaż cały most jest sprawny. Cena mostu to ok 25tyć. To wszystko nie jest najgorsze, ale części w Europie nie ma i trzeba czekać aż przypłyną z Argentyny. Zaraz minie 3 miesiąc jak czekam na samochód chociaż nacieszyłem się nim jedynie 2 miesiące, a dalej nie widać końca terminu naprawy.

Gdybym wiedział, że jest taki problem z częściami zastanowiłbym się 2 razy nad zakupem tego samochodu, chociaż nie mogę powiedzieć, żeby mi nie odpowiadał bo jeździ mi się nim bardzo dobrze, ale przez 2 miesiące nie miało się co zepsuć. W szczególności, że teraz wyszła nowa też dosyć ładna Toyota Hilux.

Aha była mała usterka po ok miesiącu. Przez parę dni nie chciało mi się otwierać okno pasażera i to zarówno moim włącznikiem jak i pasażera, kiedy już byłem umówiony do serwisu i następnego dnia miałem jechać nagle zaczęło działać i po sprawie.
Powrót do góry
Reklama








Wysłany: Sob 18 Lut 2012, 11:53
Temat postu:

reklama


Powrót do góry
W.W.

Czytelnik



Dołączył: 16 Lip 2015
Posty: 6
Skąd jesteś (miejscowość / region): Łodź
Posiadane auto: Passat, Amarok
Piwa: 0/0
Wysłany: Pią 05 Sie 2016, 09:25
Temat postu:

Re: ( Volkswagen ) Przywitanie z Wami i VW Amarok


Żona wspólnika nalała benzyny zamiast oleju napędowego. W efekcie silnik do wymiany - oczywiście nie na gwarancji. Silnik przyszedł po 4 dniach. Jak nam powiedziano w ASO, z uwagi na jakość, przeniesiono produkcję do Niemiec i teraz z dostępnością cześć nie ma żadnego problemu.
_________________
Pozdrawiam
WW
Powrót do góry
areostat

Czytelnik



Dołączył: 23 Mar 2015
Posty: 4
Skąd jesteś (miejscowość / region): Gelsenkirchen, Niemcy
Posiadane auto: Volkswagen Amarok 2.0 BITDI, 180KM,2014
Piwa: 0/0
Wysłany: Nie 29 Sty 2017, 21:57
Temat postu:

Re: ( Volkswagen ) Przywitanie z Wami i VW Amarok


Witam serdecznie.
Ja dołączę się do rozmowy, również jako posiadacz Amaroka (180 KM BITDI 4MOTION), bez tła "coś się popsuło)

Ja kupiłem auto w Niemieckim salonie prawie 2 lata temu. Zapłaciłem chyba mniej, niż cena tego modelu sprzedawana na Polskim rynku (kosztował wówczas 33.000 €), no ale nie odliczałem vatu, bo nie prowadzę żadnej działalności gospodarczej.

Po zakupie auta dotarłem go spokojnie robiąc w rok 19.000 km., pomimo tego, iż słyszałem, że teraz już samochodów nie dociera się, tak jak kiedyś.
Jednak postanowiłem zrobić po swojemu, bo jestem pod tym względem trochę staroświecki, choć wówczas mialem tylko 35 lat
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
   Forum VOLKSWAGEN Forum Strona Główna -> ( Volkswagen ) Przywitania Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1





 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Popularne dyskusje w dziale: ( Volkswagen ) Przywitania

17) Witam »

VolkswagenUp!

21 900

2012r.

138 213 km

łódzkie

VolkswagenPolo

9 500

2005r.

170 310 km

łódzkie

VolkswagenTiguan

32 900

2008r.

228 147 km

mazowieckie

VolkswagenBeetle

49 900

2015r.

92 000 km

małopolskie

VolkswagenPassat

14 990

2009r.

247 590 km

pomorskie





Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group



Partnerskie fora dyskusyjne: Forum VW Polo Squad   



Serwis partnerski portalu www.auto.plSamochody to nasza pasja
Copyright © Profit 2003 - 2024 Created by idealneT and OM System