Volkswagen

ogłoszeniaceny używanychwiadomościdealerzyforumczęścioponyksiążkilinkitapetyopiniedekoder VIN
  FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Regulamin    Grupy    Czat    Rejestracja 
  Profil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości    Zaloguj    iboi - ogłoszenia

( Volkswagen Caddy ) przeróbka VW Caddy MK 2 - prośba o porady .



 
postów na stronie: 10 20 50
   Forum VOLKSWAGEN Forum Strona Główna -> ( Volkswagen Caddy ) Porady, problemy techniczne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Narox

Czytelnik



Dołączył: 01 Sty 2016
Posty: 1
Skąd jesteś (miejscowość / region): Jastrzębie Zdrój
Posiadane auto: VW Caddy mk2
Piwa: 0/0
Wysłany: Pią 01 Sty 2016, 14:18
Temat postu:

przeróbka VW Caddy MK 2 - prośba o porady .


Witam serdecznie wszystkich użytkowników 

Może gdzieś jest już opisany temat który chcę założyć ale po przejrzeniu tego forum nie znalazłem go, więc jeśli zdublowałem temat to najmocniej przeraszam.

Ewentualnie jeśli to możliwe prosił bym o podesłanie linka do stron gdzie znajdę interesujące mnie odpowiedzi.

A więc rozwijając temat … stałem się właścicielem VW Caddy Mk2 z roku 1998, nie raz patrzę na niego i chciałbym go zmienić, wszak podoba mi się jego buda w której nic specjalnie bym nie zmieniał lecz chciałbym zmienić resztę, wiem za razem że wielu z was powie … poroniony pomysł, szkoda kasy itp. … ale nie zrażą mnie te uwagi, gdyż kupiłem go właśnie z Tm zamiarem, przerobienia go lecz od środka, a więc rozwijając temat ….

W pierwszej kolejności chciałbym rozebrać go do czystej blachy , porobić ubytki, pełną konserwację położyć nowy lakier który mi się podoba. … wiem koszty … nie patrzę na to …

Zmiana środka: chciałbym wsadzić tutaj całość z VW polo kombi po lifcie , i tutaj nasuwa mi się pytanie czy deska z w/w modelu będzie pasowała czy wiąże się z tym dużo przeróbek, tutaj prosił bym o wypowiedz kogoś kto już takową rzecz robił, ewentualnie znalazł link do stronki gdzieś w necie, na zagranicznych forach widziałem zdjęcia, zadawałem pytania ale nie uzyskałem żadnej odpowiedzi, w dalszej części wymiana siedzeń na jakieś konkretne … tak by całość się komponowała.

W dalszej części … chciałbym zapytać o przekładkę silnika na coś mocniejszego, tak by wszystko to współgrało, wiem że wiąże się to z wymianą wszystkiego ale chciałbym nadmienić że po naprawach blacharsko lakierniczych będzie baza do reszty przeróbek, tak by pozostała tylko sylwetka z MK 2 …

Szukam konkretnych odpowiedzi w tym temacie nie głupkowatego filozofowania, ewentualnie szukam kogoś kto by temu podołał, zajmował się wcześniej takim projektem …

Temat opisałem powierzchownie lecz dla ludzi w temacie myślę że wystarczy do zrozumienia go i udzielenia mi odpowiedzi.
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
   Forum VOLKSWAGEN Forum Strona Główna -> ( Volkswagen Caddy ) Porady, problemy techniczne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1
Ogłoszenia sprzedaży - Volkswagen Caddy »

Opinie o samochodach Volkswagen Caddy - testy użytkowników »


 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Popularne dyskusje w dziale: ( Volkswagen Caddy ) Porady, problemy techniczne


VolkswagenPassat

14 990

2009r.

247 590 km

pomorskie

VolkswagenGolf

38 990

2014r.

185 000 km

wielkopolskie

VolkswagenGolf

50 900

2018r.

123 000 km

mazowieckie

VolkswagenGolf

30 850

2015r.

278 500 km

wielkopolskie

VolkswagenT-Roc

97 900

2022r.

37 000 km

mazowieckie





Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group



Partnerskie fora dyskusyjne: Forum VW Polo Squad   



Serwis partnerski portalu www.auto.plSamochody to nasza pasja
Copyright © Profit 2003 - 2024 Created by idealneT and OM System