Volkswagen

ogłoszeniaceny używanychwiadomościdealerzyforumczęścioponyksiążkilinkitapetyopiniedekoder VIN
  FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Regulamin    Grupy    Czat    Rejestracja 
  Profil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości    Zaloguj    iboi - ogłoszenia

( Volkswagen Touareg ) kupno touarega 3.0



 
postów na stronie: 10 20 50
   Forum VOLKSWAGEN Forum Strona Główna -> ( Volkswagen Touareg ) Oceń swoje auto
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
jarek1978

Czytelnik



Dołączył: 12 Gru 2010
Posty: 1
Skąd jesteś (miejscowość / region): belgia
Posiadane auto: grand voyager
Piwa: 0/0
Wysłany: Nie 12 Gru 2010, 22:37
Temat postu:

kupno touarega 3.0


Szanowni koledzy,
Pszymierzam sie powarzenie do kupma tego oto egzemplarza.
http://moto.allegro.pl/vw-touareg-3-0-tdi-2005r-navi-4x4-skora-piekny-i1357075853.html
Miewiem co onim sadzicie, wszelkie opinie beda mile widziane.
Z gory dziekuje.
Powrót do góry
Spacewalker
Moderator

Auto Maniak



Dołączył: 28 Lis 2008
Posty: 1514
Skąd jesteś (miejscowość / region): EU
Posiadane auto: Touran 2.0 TDi DSG High line
Piwa: 79/2
Wysłany: Pon 13 Gru 2010, 11:43
Temat postu:

Re: ( Volkswagen Touareg ) kupno touarega 3.0


Najtansza opcja. Ciemny środek, ciemne auto. To własnie mowil mi gosc u ktorego kupowałem Touarega V10 - takie auto zeby sprzedac dobrze to tylko jasny środek. Zobacz ile jest z kremową skórą i czarnych
To twoje to:
Nie ma nawet bixenonów, o skrętnuch to juz nie wspomne.
Nie ma czujnika deszczu / zmierzu, tak jak koles pisze
2 strefowy climatronic - no prosze, nie w aucie za 80tys .
Brak peneumatyki
Brak szyberdachu - pisze ze ma komfortowe domykanie szyb/szyberdachu, ale nie ma szybera

Czyli to co ma ...to w zasadzie standard. 2.5TDI miały jeszcze czerwony komputer, no to jzu jest dramat, ale wiadomo, auto tej klasy co moze miec.

Fak jest faktem ze takie auto kupujesz na lata, Jak kogos stac dac 80 czy 100tys na takie auto to stac go by dolozyc jeszcze i kupic mlodszez lepsze, wiec w przypadku Touarega radze się zastanowic nad wyposazeniem. No i 165tys ..... to duzo na te auta, przy 180 to zaczną się problemy. \
_________________
Nie udzielam porad na PW.
Powrót do góry
gadu-gadu
autoenergizer

Czytelnik



Dołączył: 24 Sty 2013
Posty: 4
Skąd jesteś (miejscowość / region): Kassel
Posiadane auto: VW Touareg 7L 3.0 l tdi, 2008
Piwa: 0/0
Wysłany: Czw 24 Sty 2013, 09:14
Temat postu:

Re: ( Volkswagen Touareg ) kupno touarega 3.0


Touareg, bogate wyposarzenie o.k.-powinnien mieć bi-xenony, domykana tylna klapa, otwierana tylna szyba w klapie (nie wiem czy to standart),navi rs 510 DVD dla dzieci, wnetrze moim zdaniem tylko ciemna skóra, miałem w innym kremową wygląd piękny ale bardzo niepraktyczna, widać każdą drobinkę brudu oraz zużycia. Czujnik zmierzchu, deszczu musi być. Pełny konfort automatyczna skrzynia biegów. Praktyczny spoler na relingach, który przekształcić można w bagażnik, bomba wygląd. Pneumatyka ponoć perfekcyjna ale nie posiadam. Składane elek. lusterka (nie wiem czy to standart). Napewno kamera cofania. Szyber dach o.k. jaśniej w wnątrz ale może być zbędny klima wystarczy. Podgrzewacz tzw. webasto powinien mieć przerobione albo już orginalne na ogrzewanie postojowe. Czego brakuje w moim to elek. ustawiane siedzenia (mało miejsca przy pokrętle ustawiania oparcia). pozdrawiam.
Powrót do góry
autoenergizer

Czytelnik



Dołączył: 24 Sty 2013
Posty: 4
Skąd jesteś (miejscowość / region): Kassel
Posiadane auto: VW Touareg 7L 3.0 l tdi, 2008
Piwa: 0/0
Wysłany: Czw 24 Sty 2013, 09:15
Temat postu:

Re: ( Volkswagen Touareg ) kupno touarega 3.0


Touareg, bogate wyposarzenie o.k.-powinnien mieć bi-xenony, domykana tylna klapa, otwierana tylna szyba w klapie (nie wiem czy to standart),navi rs 510 DVD dla dzieci, wnetrze moim zdaniem tylko ciemna skóra, miałem w innym kremową wygląd piękny ale bardzo niepraktyczna, widać każdą drobinkę brudu oraz zużycia. Czujnik zmierzchu, deszczu musi być. Pełny konfort automatyczna skrzynia biegów. Praktyczny spoler na relingach, który przekształcić można w bagażnik, bomba wygląd. Pneumatyka ponoć perfekcyjna ale nie posiadam. Składane elek. lusterka (nie wiem czy to standart). Napewno kamera cofania. Szyber dach o.k. jaśniej w wnątrz ale może być zbędny klima wystarczy. Podgrzewacz tzw. webasto powinien mieć przerobione albo już orginalne na ogrzewanie postojowe. Czego brakuje w moim to elek. ustawiane siedzenia (mało miejsca przy pokrętle ustawiania oparcia). pozdrawiam.
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
   Forum VOLKSWAGEN Forum Strona Główna -> ( Volkswagen Touareg ) Oceń swoje auto Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1
Ogłoszenia sprzedaży - Volkswagen Touareg »

Opinie o samochodach Volkswagen Touareg - testy użytkowników »


 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Popularne dyskusje w dziale: ( Volkswagen Touareg ) Oceń swoje auto


VolkswagenUp!

23 000

2013r.

81 000 km

lubelskie

VolkswagenGolf

49 900

2018r.

123 000 km

mazowieckie

VolkswagenPassat

72 900

2018r.

168 675 km

warmińsko-mazurskie

VolkswagenUp!

19 900

2014r.

98 010 km

śląskie

VolkswagenBeetle

48 900

2015r.

64 789 km

śląskie





Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group



Partnerskie fora dyskusyjne: Forum VW Polo Squad   



Serwis partnerski portalu www.auto.plSamochody to nasza pasja
Copyright © Profit 2003 - 2024 Created by idealneT and OM System