Volkswagen

ogłoszeniaceny używanychwiadomościdealerzyforumczęścioponyksiążkilinkitapetyopiniedekoder VIN
  FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Regulamin    Grupy    Czat    Rejestracja 
  Profil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości    Zaloguj    iboi - ogłoszenia

( Volkswagen Lupo ) problemy z silnikiem LT35 2,8TDi



 
postów na stronie: 10 20 50
   Forum VOLKSWAGEN Forum Strona Główna -> ( Volkswagen Lupo ) Porady, problemy techniczne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
sholda

Czytelnik



Dołączył: 03 Lip 2012
Posty: 1
Skąd jesteś (miejscowość / region): JELENIA GÓRA
Posiadane auto: LT 35
Piwa: 0/0
Wysłany: Wto 03 Lip 2012, 22:50
Temat postu:

problemy z silnikiem LT35 2,8TDi


witam i proszę o poradę w sprawie mojego auta 2,8 tdi 116kW problem jest taki że kupiłem auto z wymienioną chłodnicą i jak się dowiedziałem po czasie że jeszcze przed chłodnicą wymieniana była też uszczelka pod głowicą ,zaobserwowałem też że sprzedający nie pofatygował się aby umyć silnik i było widać przy zbiorniczku wyrównawczym wszystko popryskane zardzewiałą wodą tak jak by wyrzucał wodę , auto jeździło w wokół komina i nie było widać problemów ale kiedy pojechałem w trasę wyszło wyrzuca wodę ,przegrzewa się z nagrzewnicy nie daje ciepła czasem coś tam poleci ale na chwilę czyli brak wody , doleję i za chwilę 10km wraca problem temperatura 100' jak tylko stanę na chwilę to brak dużej ilości wody . pomyślałem że to uszczelka i zabrałem się do pracy zrzuciłem głowicę i nie bardzo widać uszkodzenia na uszczelce no może troszkę w jednym miejscu . czyli już druga uszczelka i problem wraca sprawdzę szczelność głowicy i nowa uszczelka ale moje pytanie . dowiedziałem się że nie wolno planować głowicy na magnesówce ---dlaczego ?
jak sprawdzić czy tuleje są całe ? dy pojechałem w trasę wyszło wyrzuca wodę ,przegrzewa się z nagrzewnicy nie daje ciepła czasem coś tam poleci ale na w chwilę czyli brak wody , doleję i za chwilę 10km wraca problem temperatura 100' jak tylko stanę na chwilę to brak dużej ilości wody . pomyślałem że to uszczelka i zabrałem się do pracy zrzuciłem głowicę i nie bardzo widać uszkodzenia na uszczelce no może troszkę w jednym miejscu . czyli już druga uszczelka i problem wraca sprawdzę szczelność głowicy i nowa uszczelka ale moje pytanie . dowiedziałem się że nie wolno planować głowicy na magnesówce ---dlaczego ?
jak sprawdzić czy tuleje są całe ?
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
   Forum VOLKSWAGEN Forum Strona Główna -> ( Volkswagen Lupo ) Porady, problemy techniczne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1
Ogłoszenia sprzedaży - Volkswagen Lupo »

Opinie o samochodach Volkswagen Lupo - testy użytkowników »


 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Popularne dyskusje w dziale: ( Volkswagen Lupo ) Porady, problemy techniczne


VolkswagenPassat

8 900

2001r.

216 000 km

śląskie

VolkswagenTouran

26 900

2010r.

250 127 km

mazowieckie

VolkswagenPassat CC

31 900

2010r.

247 214 km

mazowieckie

VolkswagenTiguan

50 900

2012r.

190 245 km

mazowieckie

VolkswagenBeetle

48 900

2015r.

64 789 km

śląskie





Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group



Partnerskie fora dyskusyjne: Forum VW Polo Squad   



Serwis partnerski portalu www.auto.plSamochody to nasza pasja
Copyright © Profit 2003 - 2024 Created by idealneT and OM System