Volkswagen

ogłoszeniaceny używanychwiadomościdealerzyforumczęścioponyksiążkilinkitapetyopiniedekoder VIN
  FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Regulamin    Grupy    Czat    Rejestracja 
  Profil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości    Zaloguj    iboi - ogłoszenia

( Volkswagen Bora ) Zablokowane wszystkie drzwi.



 
postów na stronie: 10 20 50
   Forum VOLKSWAGEN Forum Strona Główna -> ( Volkswagen Bora ) Porady, problemy techniczne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Baal101

Czytelnik



Dołączył: 05 Sie 2012
Posty: 1
Skąd jesteś (miejscowość / region): Kraków
Posiadane auto: VW Bora
Piwa: 0/0
Wysłany: Nie 05 Sie 2012, 02:24
Temat postu:

Zablokowane wszystkie drzwi.


Witam,
z góry przepraszam jeśli odpowiedź na moje pytanie gdzies jest na forum, ja nieznalazłem więc jeśli jest to proszę o link.

A zatem problem wynikł z mojej nie wiedzy, pożyczyłem auto od brata i po zaparkowaniu w garażu wyszedłem z niego ale zauwazyłem że swiatło w środku ciągle się świeci jakbym miał drzwi otwarte. Lecz gdy chciałem sprawdzić nagle wszystkie drzwi się zamkneły i koniec. Brat mnie zabije o ile pamiętam zgubił drugi kluczyk. Samochód ma jakąs karte magnetyczną ktorą trzeba przykładać aby zapalił, ona rownież została wewnątrz razem z kluczykiem w stacyjce. Niemam pojęcia dlaczego tak się stało, światła wyłączone stacyjka wyłączona... Zawsze tak zostawiałem to auto i wszystko było ok. Jak można otworzyć te drzwi? Proszę o pomoc!
Powrót do góry
sebaa77

Stały Bywalec



Dołączył: 22 Mar 2010
Posty: 142
Skąd jesteś (miejscowość / region): Bełchatów
Posiadane auto: Seat Toledo 1.9TDI 110KM/AHF 01'r. VW Bora 1.9TDI ,99r / Audi A6-C5 1.8T ,97r / /Toyota Corolla 1.3 ,98r / Fiat Cc 900./Simson SR50
Piwa: 7/6
Wysłany: Czw 09 Sie 2012, 15:49
Temat postu:

witam


witam Cię i całą resztę panów po dłuższej nieobecności na forum, kolego nie napisałeś jakie auto ale ok , koledze otwarłem w golfie4 najprostszy sposób i najtańszy jaki znam to samemu otworzyć jak wiadomo drzwi nie przylegają metal do metalu tylko guma tam jest też więc potrzebowałem cienki płaskownik obsmarowałem go smarem żeby uszczelki nie poniszczyć bardzo cienki wsunąłem delikatnie odchyliłem drzwi z wyczuciem potem po płaskowniku kawałek druta zagiętego na klamkę i próbujesz klamkę złapać a jak nie to jeszcze bardziej wyginasz pręta i na pewno sie uda otworzyć mi sie udało.powodzenia Very Happy
Powrót do góry
gadu-gadu
Wyświetl posty z ostatnich:   
   Forum VOLKSWAGEN Forum Strona Główna -> ( Volkswagen Bora ) Porady, problemy techniczne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1
Ogłoszenia sprzedaży - Volkswagen Bora »

Opinie o samochodach Volkswagen Bora - testy użytkowników »


 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Popularne dyskusje w dziale: ( Volkswagen Bora ) Porady, problemy techniczne


VolkswagenTransporter

126 900

2018r.

109 000 km

mazowieckie

VolkswagenArteon

117 900

2018r.

165 000 km

mazowieckie

VolkswagenJetta

56 500

2016r.

186 656 km

pomorskie

VolkswagenPassat

79 900

2018r.

83 000 km

mazowieckie

VolkswagenGolf Plus

24 900

2010r.

163 600 km

mazowieckie





Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group



Partnerskie fora dyskusyjne: Forum VW Polo Squad   



Serwis partnerski portalu www.auto.plSamochody to nasza pasja
Copyright © Profit 2003 - 2024 Created by idealneT and OM System