Volkswagen

ogłoszeniaceny używanychwiadomościdealerzyforumczęścioponyksiążkilinkitapetyopiniedekoder VIN
  FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Regulamin    Grupy    Czat    Rejestracja 
  Profil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości    Zaloguj    iboi - ogłoszenia

( Volkswagen Golf ) Golf 4 2003 Tdi 101km - czasami nie pali i dziwnie kręci



 
postów na stronie: 10 20 50
   Forum VOLKSWAGEN Forum Strona Główna -> ( Volkswagen Golf ) Porady, problemy techniczne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Fuku

Czytelnik



Dołączył: 01 Sie 2012
Posty: 3
Skąd jesteś (miejscowość / region): Niemcy
Posiadane auto: VW Golf TDI 101KM 2003
Piwa: 0/0
Wysłany: Sro 01 Sie 2012, 10:30
Temat postu:

Golf 4 2003 Tdi 101km - czasami nie pali i dziwnie kręci


Witam,
przepraszam z góry za to, że prawdopodobnie ktoś już pisał na ten temat, ale zdaje się, że mój przypadek jest trochę inny. Wczoraj po dwugodzinnym postoju (silnik jeszcze był ciepły) mój golf IV TDI 101km nie chciał zaskoczyć. Do tego kręcił, ale jakoś tak dziwnie - jakby coś lekko gruchotało. Z tego powodu, że jestem w Niemczech zadzwoniliśmy po ADAC i bardzo miły Pan psiknął jak się później okazało "plak" i zaskoczył. Pojawiła się na tablicy kontrolka "żółty trójkąt w kole". Przygazowałem i zgasiłem silnik,zapaliłem ponownie i kontrolka zgasła. Przejechałem się po mieście i postawiłem autko tam gdzie stałem. Po dwóch godzinach test i zaskoczył normalnie. Rano po dłuższym postoju też. Co to może być ? Naczytałem się różnych postów, ale tam wszędzie ludzie piszą, że silnik kręci normalnie, a u mnie tak trochę inaczej kręcił. Z góry dziękuję za pomoc. I jeszcze raz przepraszam jak powielam temat.

Przebieg auta 250 tys. Pompowtryskiwacze jeszcze oryginalne, ale przed miesiącem sprawdzane i były w porządku.


Pozdrawiam
Powrót do góry
gadu-gadu
piekny-gienus

Auto Maniak



Dołączył: 30 Paź 2010
Posty: 3336
Skąd jesteś (miejscowość / region): wielkopolska
Posiadane auto: peugeot 607 sedan 2.2 hdi 2004, pass mercedes c klassa, 2003, passat b-6 2006, opel corsa D 2008, peugoeot 407 2007, citroen C-5, laguna, Omega, Megane, honda, Golf, motocykl Honda 500, opel Vektra,
Piwa: 153/18
Wysłany: Sro 01 Sie 2012, 10:41
Temat postu:

Re: ( Volkswagen Golf ) Golf 4 2003 Tdi 101km - czasami nie pali i dziwnie kręci


witam .. kolego trudno coś weryfikowac na podstawie twojego opisu.
Kociołek ma ładny przebieg wiec wszystko jest mozliwe .. wtryski, zawór, czujnik, pompa, filtr itp... bez diagnostyki komp. i to rowniez w trasie to zgadywanka i wrózenie.
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
   Forum VOLKSWAGEN Forum Strona Główna -> ( Volkswagen Golf ) Porady, problemy techniczne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1
Ogłoszenia sprzedaży - Volkswagen Golf »

Opinie o samochodach Volkswagen Golf - testy użytkowników »


 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Popularne dyskusje w dziale: ( Volkswagen Golf ) Porady, problemy techniczne


VolkswagenGolf

65 900

2019r.

93 000 km

mazowieckie

VolkswagenPassat

79 900

2018r.

83 000 km

mazowieckie

VolkswagenGolf

88 000

2017r.

129 300 km

wielkopolskie

VolkswagenPolo

9 500

2005r.

170 310 km

łódzkie

VolkswagenMultivan

88 900

2014r.

170 000 km

świętokrzyskie





Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group



Partnerskie fora dyskusyjne: Forum VW Polo Squad   



Serwis partnerski portalu www.auto.plSamochody to nasza pasja
Copyright © Profit 2003 - 2024 Created by idealneT and OM System