Volkswagen

ogłoszeniaceny używanychwiadomościdealerzyforumczęścioponyksiążkilinkitapetyopiniedekoder VIN
  FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Regulamin    Grupy    Czat    Rejestracja 
  Profil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości    Zaloguj    iboi - ogłoszenia

( Volkswagen Tiguan ) Czesc



 
postów na stronie: 10 20 50
   Forum VOLKSWAGEN Forum Strona Główna -> ( Volkswagen Tiguan ) Oceń swoje auto
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
lolo4242

Czytelnik



Dołączył: 10 Paź 2012
Posty: 4
Skąd jesteś (miejscowość / region): rabka
Posiadane auto: mercedes
Piwa: 0/1
Wysłany: Sro 10 Paź 2012, 18:19
Temat postu:

Czesc


Pozdrawiam wszystkich!!! nosze sie z zamiarem kupna uzywanego VW Tiguana w dizelku rocznikowo do 2010 r.Bardzo bym prosil o podpowiedz na co zwracac szczegolna uwage i czy sie oplaca taki zakup,a moze cos innego interesuje mnie SUV naped na 4x4.Bardzo wszystkim dziekuje z gory za podpowiedzi.
Powrót do góry
dar9999

Auto Maniak



Dołączył: 28 Mar 2010
Posty: 2599
Skąd jesteś (miejscowość / region): RP WAWA
Posiadane auto: M-B W163 HONDA VW OPEL
Piwa: 235/0
Wysłany: Sro 10 Paź 2012, 21:31
Temat postu:

Re: ( Volkswagen Tiguan ) Czesc


to juz dawno nie jest stary dobry VW , same problemy poczytaj w necie
Powrót do góry
Wystawiono 1 piw(a)
lolo4242

Czytelnik



Dołączył: 10 Paź 2012
Posty: 4
Skąd jesteś (miejscowość / region): rabka
Posiadane auto: mercedes
Piwa: 0/1
Wysłany: Czw 11 Paź 2012, 08:12
Temat postu:

Re: ( Volkswagen Tiguan ) Czesc


No niestety tak jest to juz nie te samochody co kiedys ale moze jakas inna marka mi sie podobaja rowniez Mitsub ASX lub hundaj ix35 co powiesz na te? Dzieki.
Powrót do góry
piekny-gienus

Auto Maniak



Dołączył: 30 Paź 2010
Posty: 3336
Skąd jesteś (miejscowość / region): wielkopolska
Posiadane auto: peugeot 607 sedan 2.2 hdi 2004, pass mercedes c klassa, 2003, passat b-6 2006, opel corsa D 2008, peugoeot 407 2007, citroen C-5, laguna, Omega, Megane, honda, Golf, motocykl Honda 500, opel Vektra,
Piwa: 153/18
Wysłany: Pią 12 Paź 2012, 13:26
Temat postu:

Re: ( Volkswagen Tiguan ) Czesc


witam . Kolego takie gadki jakie to kiedys były auta , a jakie teraz są badziewa, to dla malkotentów motoryzacji. Co bedziemy wspierać sie na golfie I, Fiacie 125p. Foradach itp.. tamte auta to historia, wypałra je elektronika i taki jest fakt i tego nie zmienisz .. Nie ma aut co sie nie psują. I kazde ma wady i zalety. Np SUV - napędy, mosty itp.

Auta jak zadbane, servisowane, nie walone, nie katowane z przebiegiem do 150 000, nie potrzebują wiekszego wkładu - bez róznicy Japan, niemiec, francuz itp.

Moja rada - jak ci sie podoba wizualnie, spełnia wymogi techniczne, finansowe, to brać. Kupując , nie daj się oślepic cenie i lakierowi.
Za dobre auto nalezy zapłcić - nie ma cen okazyjnych.

Kolego nikt ci na FORUM nie poradzi jakie auto masz kupic - nie ma takiej obcji - a oceny ?? to przewazne tych co coś slyszeli, jezdzą sam. ojca, lub katowanymi skrętkami z przebiegiem min 300 tys.km.

Kazda sroka swoje ogonisko chwali - a czyje gani

Powodzenia - spokoju przy zakupie
Powrót do góry
lolo4242

Czytelnik



Dołączył: 10 Paź 2012
Posty: 4
Skąd jesteś (miejscowość / region): rabka
Posiadane auto: mercedes
Piwa: 0/1
Wysłany: Nie 14 Paź 2012, 14:16
Temat postu:

Re: ( Volkswagen Tiguan ) Czesc


Bardzo dziekuje za wyczerpujaca odpowiedz,mi chyba rowniez bylo by ciezko komus doradzic na temat kupna.Pozdrawiam.
Powrót do góry
Reklama








Wysłany: Nie 14 Paź 2012, 14:16
Temat postu:

reklama


Powrót do góry
Pacott

Czytelnik



Dołączył: 05 Gru 2012
Posty: 6
Skąd jesteś (miejscowość / region): Łódź
Posiadane auto: Opel Vectra C, 1.8 benzyna, 1996
Piwa: 0/0
Wysłany: Sro 05 Gru 2012, 16:51
Temat postu:

Re: ( Volkswagen Tiguan ) Czesc


Dokładnie tak. Ciężko jest doradzić tak na forum. Każdy ma inne oczekiwania. Jeżeli to pomoże, to powiem, że mój ostatni samochód to kompaktowy SUV i naprawdę byłem z niego zadowolony. W ogóle się nie psuł i nie miałem z nim żadnych problemów. Bardzo przyjemnie się nim jeździło.
_________________
Musisz być cały czas w ruchu. Przecież jeszcze żaden pies nie obsikał jadącego samochodu.
Powrót do góry
tigi

Czytelnik



Dołączył: 09 Mar 2014
Posty: 9
Skąd jesteś (miejscowość / region): Krakow
Posiadane auto: Tiguan 2.0 TDI
Piwa: 0/0
Wysłany: Wto 01 Kwi 2014, 16:23
Temat postu:

Re: ( Volkswagen Tiguan ) Czesc


piekny-gienus napisał:
witam . Kolego takie gadki jakie to kiedys były auta , a jakie teraz są badziewa, to dla malkotentów motoryzacji. Co bedziemy wspierać sie na golfie I, Fiacie 125p. Foradach itp.. tamte auta to historia, wypałra je elektronika i taki jest fakt i tego nie zmienisz .. Nie ma aut co sie nie psują. I kazde ma wady i zalety. Np SUV - napędy, mosty itp.

Auta jak zadbane, servisowane, nie walone, nie katowane z przebiegiem do 150 000, nie potrzebują wiekszego wkładu - bez róznicy Japan, niemiec, francuz itp.

Moja rada - jak ci sie podoba wizualnie, spełnia wymogi techniczne, finansowe, to brać. Kupując , nie daj się oślepic cenie i lakierowi.
Za dobre auto nalezy zapłcić - nie ma cen okazyjnych.

Kolego nikt ci na FORUM nie poradzi jakie auto masz kupic - nie ma takiej obcji - a oceny ?? to przewazne tych co coś slyszeli, jezdzą sam. ojca, lub katowanymi skrętkami z przebiegiem min 300 tys.km.

Kazda sroka swoje ogonisko chwali - a czyje gani

Powodzenia - spokoju przy zakupie


sam nie wyrazilbym tego lepiej - niestety na necie coraz wiecej falszywych zlych opini ze strony konurencji. Poza tym auta sa o wiele bardziej dzis skomplikowane wiec wymagaja troche wiedzy jak je obslugiwac a i sila rzeczy wieksza szansa na popsucie czegos. Ja osobiscie Tiguana w dieslu moge polecic z czystym sumieniem.
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
   Forum VOLKSWAGEN Forum Strona Główna -> ( Volkswagen Tiguan ) Oceń swoje auto Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1
Ogłoszenia sprzedaży - Volkswagen Tiguan »

Opinie o samochodach Volkswagen Tiguan - testy użytkowników »


 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Popularne dyskusje w dziale: ( Volkswagen Tiguan ) Oceń swoje auto

11) Czesc »

VolkswagenPassat

79 900

2018r.

83 000 km

mazowieckie

VolkswagenUp!

26 900

2013r.

90 000 km

śląskie

VolkswagenMultivan

84 900

2011r.

225 124 km

mazowieckie

VolkswagenGolf Plus

28 000

2009r.

197 000 km

śląskie

VolkswagenGolf

15 990

2004r.

212 318 km

pomorskie





Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group



Partnerskie fora dyskusyjne: Forum VW Polo Squad   



Serwis partnerski portalu www.auto.plSamochody to nasza pasja
Copyright © Profit 2003 - 2024 Created by idealneT and OM System