Volkswagen

ogłoszeniaceny używanychwiadomościdealerzyforumczęścioponyksiążkilinkitapetyopiniedekoder VIN
  FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Regulamin    Grupy    Czat    Rejestracja 
  Profil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości    Zaloguj    iboi - ogłoszenia

( Volkswagen Passat ) Samochód nie chce odpalać



 
postów na stronie: 10 20 50
   Forum VOLKSWAGEN Forum Strona Główna -> ( Volkswagen Passat ) Porady, problemy techniczne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
PiTeR8730

Czytelnik



Dołączył: 19 Gru 2012
Posty: 2
Skąd jesteś (miejscowość / region): elbląg
Posiadane auto: Passat B4 1.9 TDI
Piwa: 0/0
Wysłany: Sro 19 Gru 2012, 12:09
Temat postu:

Samochód nie chce odpalać


Witam, jestem tu nowy i mam problem ze swoim samochodem.
Posiadam Passata B4 1.9 TDI 1995 r.. Problem polega na tym ze jechalem dzisiaj rano samochodem, nagle mi zgasl i nie chcial juz odpalic, gdy chcialem przekrecic kluczykiem to nawet niebylo zadnej reakcji, zadne kontrolki nie chca sie zapalic ale radio, swiatla w srodku, swiatla awaryjne i postojowe normalnie dzialaja. Jakis czas temu mialem podobny przypadek gdy rano odpalilem pochodzil troche, zgasl i tez nie chcialo sie nic wlaczyc ale po kilku minutach normalnie.
Jezeli przytrzymalem dluzej kluczyk w pozycji gdzie swiece zarowe sie nagrzewaja i jak zgasly to samochod nie reagowal wogole jedynie jak szybko przekrecilem kluczykiem to samochod zapalal.
Samochod posiada przy stacyjce takie kolko do ktorego cos sie przykladalo zeby odpalic, tak mi sie wydaje ale ja tego nie posiadam i samochod mi odpala normalnie ale gdy samochodem przygazowalem po odpaleniu to bylo slychac jak by cos sie wlaczalo albo wylaczalo bo slychac bylo "tik", nie wiem czy ktos probowal moze ominac ten chyba imobilajzer. Dodam ze samochod zakupilem jakis miesiac temu i zdazylo sie ze tylko kilka razy 4-5 razy zgasl.
Byl ostatnio sprawdzany na komputerze i wyskoczyly jakies bledy tylko nie pamietam jakie a bylo ich 3 bo mialem tez ze samochod nie chcial mi sie wkrecac na oboty ale po usunieciu wszystko dziala ok i po ponownym sprawdzeniu nie bylo juz zadnych bledow
Jezeli wiecie cos na ten temat to pomozcie i bym byl bardzo wdzeczny bo samochod stoi a co 2 dni jezdzilem na rosje
Powrót do góry
PiTeR8730

Czytelnik



Dołączył: 19 Gru 2012
Posty: 2
Skąd jesteś (miejscowość / region): elbląg
Posiadane auto: Passat B4 1.9 TDI
Piwa: 0/0
Wysłany: Sro 19 Gru 2012, 12:14
Temat postu:

Re: ( Volkswagen Passat ) Samochód nie chce odpalać


dodam ze mialem spalony bezpiecznik ten co jest w komorze silnika przy przedniej szybie i widac ze ten przelacznik wmiejscu gdzie wklada sie ten duzy bezpiecznik jest wypalony plastik i po zalozeniu nowego nadal bez zmian
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
   Forum VOLKSWAGEN Forum Strona Główna -> ( Volkswagen Passat ) Porady, problemy techniczne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1
Ogłoszenia sprzedaży - Volkswagen Passat »

Opinie o samochodach Volkswagen Passat - testy użytkowników »


 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Popularne dyskusje w dziale: ( Volkswagen Passat ) Porady, problemy techniczne


VolkswagenGolf

12 499

2005r.

195 000 km

warmińsko-mazurskie

VolkswagenGolf Sportsvan

42 990

2015r.

100 000 km

wielkopolskie

VolkswagenPassat

53 900

2015r.

248 000 km

mazowieckie

VolkswagenPassat

11 900

2005r.

216 243 km

łódzkie

VolkswagenGolf

58 900

2019r.

94 000 km

mazowieckie





Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group



Partnerskie fora dyskusyjne: Forum VW Polo Squad   



Serwis partnerski portalu www.auto.plSamochody to nasza pasja
Copyright © Profit 2003 - 2024 Created by idealneT and OM System