Volkswagen

ogłoszeniaceny używanychwiadomościdealerzyforumczęścioponyksiążkilinkitapetyopiniedekoder VIN
  FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Regulamin    Grupy    Czat    Rejestracja 
  Profil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości    Zaloguj    iboi - ogłoszenia

( Volkswagen T5 ) Uwaga ! ! ! na VW T5 2.0 BiTurbo U W A G A !!!



 
postów na stronie: 10 20 50
   Forum VOLKSWAGEN Forum Strona Główna -> ( Volkswagen T5 ) Porady, problemy techniczne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
abcabc

Czytelnik



Dołączył: 28 Lut 2016
Posty: 1
Skąd jesteś (miejscowość / region): Legnica
Posiadane auto: VW T5
Piwa: 0/0
Wysłany: Nie 28 Lut 2016, 19:21
Temat postu:

Uwaga ! ! ! na VW T5 2.0 BiTurbo U W A G A !!!


Uwaga M I N A !!!
Cześć uważajcie na ten model T5, bo na bank trafi na sprzedaż !
Volkswagen T5 rok 2010 2.0 BiTurbo 180 koni
nr VIN WV1ZZZ7HZBH052767
Kolor biały, 3 miejsca z przodu, charakterystycznie uszkodzony w miejscu na nogi pasażera (dziura w plastiku), zabudowany na pace (podłoga i ściany boczne kolor siwy), tylne drzwi podwójne otwierane na bok z czarnymi szybami, boczne drzwi.

Kupiłem go od handlarza z gminy RAKÓW woj. Świętokrzyskie, po dwóch miesiącach walki zwróciłem go po cenie niższej, niż kupiłem bo już miałem dość napraw, a chciałem się pozbyć śmiecia. Uwaga !! Handlarz jest świadomy co dolega tej T5 !! Co mu dolega ?
Bierze olej ok. 2,5l na 800km. Wywaiłem 4tyś. na regenerację turbin oraz DPF + kilka tysięcy w ASO i nic nie pomogło. Okazało się, że mimo że książka serwisowa z Niemiec się zgadza, to silnik jest nie do odratowania (powiedziano że to nie oryginał tylko jakiś składak, ślady silikonu na silniku świadczą że były jakieś wycieki a ktoś to w ten sposób zakleił na szybko, rozrząd się sypie w Serwisie powiedzieli że ten silnik wygląda jakby miał przejechane conajmniej 500tyś. pierścienie i tłoki to totalny złom, o rozrządzie nie wspomnę, padnięta pompa wysokiego ciśnienia i wiele wiele innych. Auto stało w ASO bo myślałem, że da się odratować, ale nie ma takiej opcji, jedynie wymiana silnika za 35tyś, a mechanicy nawet nie chcieli podjąć się naprawy bo już nie ma co ratować !!! Krótko mówiąc gość wciska totalny złom. Jedynie jego świadomość, że mam dużą firmę i stać mnie na 3 letnią walkę w sądach spowodowała, że oddałem mu ten samochód.
Jeśli możecie podajcie tą informację dalej… bo ktoś może naprawdę się nadziać. A to auto wymaga ogromnego wkładu finansowego.
Piszę to bo usterki nie są widoczne i praktycznie nie do wykrycia nawet po przejechaniu 100km.
Odpuściłem sobie naprawy tego auta mimo, że sporo w niego włożyłem. Miałem dość jeżdżenia po serwisach i wykładania po 2 tyś tygodniowo na naprawy. Kupiłem nowego busa.

Ja nie jestem handlarzem i to był mój pierwszy T5, jeśli znacie inne fora itp. to proszę puśćcie to dalej.

Na wszelkie pytania chętnie odpowiem.
Pozdrawiam[/b]
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
   Forum VOLKSWAGEN Forum Strona Główna -> ( Volkswagen T5 ) Porady, problemy techniczne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1





 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Popularne dyskusje w dziale: ( Volkswagen T5 ) Porady, problemy techniczne


VolkswagenGolf Plus

20 900

2007r.

218 569 km

mazowieckie

VolkswagenTouran

26 900

2010r.

250 127 km

mazowieckie

VolkswagenTouran

29 990

2010r.

183 239 km

pomorskie

VolkswagenPassat CC

31 900

2010r.

247 214 km

mazowieckie

VolkswagenPassat

49 999

2016r.

184 000 km

łódzkie





Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group



Partnerskie fora dyskusyjne: Forum VW Polo Squad   



Serwis partnerski portalu www.auto.plSamochody to nasza pasja
Copyright © Profit 2003 - 2024 Created by idealneT and OM System