Volkswagen

ogłoszeniaceny używanychwiadomościdealerzyforumczęścioponyksiążkilinkitapetyopiniedekoder VIN
  FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Regulamin    Grupy    Czat    Rejestracja 
  Profil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości    Zaloguj    iboi - ogłoszenia

( Volkswagen Bora ) Felgi



 
postów na stronie: 10 20 50
   Forum VOLKSWAGEN Forum Strona Główna -> ( Volkswagen Bora ) Tuning
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
michaelCFC

Debiutant



Dołączył: 15 Paź 2012
Posty: 21
Skąd jesteś (miejscowość / region): Gdańsk
Posiadane auto: VW Bora, 1.9tdi
Piwa: 0/0
Wysłany: Wto 16 Kwi 2013, 15:01
Temat postu:

Felgi


Chcę kupić felgi na sezon letni do Bory. Chcę 17" bo nie wiem czy 18" nie bedą za duże a wiadomo czasem się wjedzie na krawężnik a drogi nie są jak w Niemczech. Jak Wy sądzicie czy 17" to takie optimum, żeby jako tako komfortowo poruszać się po naszych drogach? Jestem zdecydowany na felgi s-line z Audi , dokładnie takie :

http://i253.photobucket.com/albums/hh58/NH_boraPlus/RS4_test_fit/Front-Quarter.jpg

No i co sądzicie o tych felgach?
Powrót do góry
alien66

Przyjaciel Portalu



Dołączył: 15 Kwi 2010
Posty: 385
Skąd jesteś (miejscowość / region): Marki/Warszawa
Posiadane auto: VW BORA 1.9 TDI 110 KM AHF
Piwa: 22/1
Wysłany: Czw 18 Kwi 2013, 09:04
Temat postu:

Re: ( Volkswagen Bora ) Felgi


witam, wczesniej mialem 17 na niskim profilu ale jak w ciagu 1 sezonu zalatwilem komplet opon i zawieszenie to teraz mam seryjne 15. komfort na 17 i niskim kapciu jest maly, trzeba uwazac na wszystkie dziury,krawezniki, podjazdy itp. ja rozcielem opony od wewnatrz, opona wpadla w dziure i zachaczyla o brzeg asfaltu, juz pomijam ze troche porysowalem ranty felg. wizualnie fajnie wyglada na duzych felgach i dobrze sie trzyma w zakretach. producent przewidzial taki rozmiar felg dlatego miesci sie z zakole i przy skretach nie obciera opona o zakole (chyba ze zle dobierzesz et i szerokosc opony). musisz pamietac ze elementy zawieszenia, maglownica, wspomaganie szybciej sie zuzywaja na wiekszych felgach, wieksze opory i wieksza sila do napedzenia i skrecenia jest potrzebna. mam teraz 15 a opony 205/50 i jestem zadowolony.ale wybor nalezy do ciebie.
Powrót do góry
michaelCFC

Debiutant



Dołączył: 15 Paź 2012
Posty: 21
Skąd jesteś (miejscowość / region): Gdańsk
Posiadane auto: VW Bora, 1.9tdi
Piwa: 0/0
Wysłany: Czw 18 Kwi 2013, 11:01
Temat postu:

Re: ( Volkswagen Bora ) Felgi


alien66 napisał:
witam, wczesniej mialem 17 na niskim profilu ale jak w ciagu 1 sezonu zalatwilem komplet opon i zawieszenie to teraz mam seryjne 15. komfort na 17 i niskim kapciu jest maly, trzeba uwazac na wszystkie dziury,krawezniki, podjazdy itp. ja rozcielem opony od wewnatrz, opona wpadla w dziure i zachaczyla o brzeg asfaltu, juz pomijam ze troche porysowalem ranty felg. wizualnie fajnie wyglada na duzych felgach i dobrze sie trzyma w zakretach. producent przewidzial taki rozmiar felg dlatego miesci sie z zakole i przy skretach nie obciera opona o zakole (chyba ze zle dobierzesz et i szerokosc opony). musisz pamietac ze elementy zawieszenia, maglownica, wspomaganie szybciej sie zuzywaja na wiekszych felgach, wieksze opory i wieksza sila do napedzenia i skrecenia jest potrzebna. mam teraz 15 a opony 205/50 i jestem zadowolony.ale wybor nalezy do ciebie.


Dzięki za odpowiedź! Sam nie byłem za bardzo za 18" , spróbuję 17" na oponach 215/40/17. Biorę pod uwagę, że komfort się zmiejszy i będę musiał uważać bo teraz mam 15" no ale poprzednio miałem Golfa 3 na obniżonym zawieszeniu i 16" felgach i się przyzwyczaiłem do zmniejszonego komfortu i tego, że trzeba uważać.
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
   Forum VOLKSWAGEN Forum Strona Główna -> ( Volkswagen Bora ) Tuning Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1
Ogłoszenia sprzedaży - Volkswagen Bora »

Opinie o samochodach Volkswagen Bora - testy użytkowników »


 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Popularne dyskusje w dziale: ( Volkswagen Bora ) Tuning


VolkswagenGolf

26 900

2011r.

213 000 km

mazowieckie

VolkswagenGolf

78 000

2017r.

123 331 km

pomorskie

VolkswagenGolf

17 900

2008r.

216 771 km

śląskie

VolkswagenT-Roc

91 900

2019r.

104 000 km

mazowieckie

VolkswagenGolf

11 700

2003r.

192 000 km

wielkopolskie





Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group



Partnerskie fora dyskusyjne: Forum VW Polo Squad   



Serwis partnerski portalu www.auto.plSamochody to nasza pasja
Copyright © Profit 2003 - 2024 Created by idealneT and OM System