Volkswagen

ogłoszeniaceny używanychwiadomościdealerzyforumczęścioponyksiążkilinkitapetyopiniedekoder VIN
  FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Regulamin    Grupy    Czat    Rejestracja 
  Profil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości    Zaloguj    iboi - ogłoszenia

( Volkswagen Touareg ) Vv touareg V 10 nie odpala nie kręci



 
postów na stronie: 10 20 50
   Forum VOLKSWAGEN Forum Strona Główna -> ( Volkswagen Touareg ) Porady, problemy techniczne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
siles1

Debiutant



Dołączył: 10 Gru 2013
Posty: 11
Skąd jesteś (miejscowość / region): Anglia Barnsley
Posiadane auto: VW Touareg 5.0 tdi V10 2004
Piwa: 0/0
Wysłany: Sro 11 Gru 2013, 21:53
Temat postu:

Vv touareg V 10 nie odpala nie kręci


Witam dodam żę jestem w Anglii mam problem z moim Touaregiem rano odpaliłem normalnie pojechałem wymienić opony przyjechałem do domu otworzyłem bagażnik był otwarty przez około 1 godziny próbuje odpalić a tu cisza nie kręci myślałem że to akumulator podłączyłem kable i nic to samo kontrolki się świecą a rozrusznik nie kręci pojechałem po nowy akumulator podłączyłem go przez kable z nowego akumulatora pod siedzenie i niechcący podłączyłem odwrotnie - do +było zwarcie dodam że było ciemno i nie odkręcałem siedzenia gdyż nie miałem kluczy jestem w Anglii i nie miałem od kogo pożyczyć następnego dnia znajomy przyjechał podłączyliśmy od kabli i odpalił jezdziłem nim przez 2 godziny myślałem że jest już ok zgasiłem i nic
to samo cisza podłączyliśmy od kabli i cisza wszystkie kontrolki świecą ale rozrusznik nie kręci następnego dnia podjechał sąsiad innym samochodem próbowaliśmy go odpalić przez ok 10 minut już chciałem zrezygnować ale jednak rozrusznik zakręciłi odpalił jeżdziłem nim przez 4 godziny nie gasząc go przyjechałem do domu zgasiłem go odpaliłem tak trzy razy odpalał bez problemu za czwartym cisza rozrusznik nie kręci zawiozłem go do elektryka on mówi że tylko serwis zawiozłem do serwisu Vw oni naładowali akumulator auto odpalało wspaniale tak mówili ale zawieszenie nie podnosiło się przyjechałem co się okazało że już nie odpala niewiedzą co jest niema połączenia z komputerem i trzeba zdjąć kokpit żeby dostać się do komputera za rozebranie chcą około 500 funtów i za naprawę 500 funtów czyli 1000 funtów i nie obiecują że to będzie działać w 100%przywiozłem auto do domu na lawecie zawieszenie było całkowicie spuszczone szwagier przekręcił przełącznik od zawieszenia i podniósł się sam bez problemu ale teraz nie mogę go obniżyć ani podnieść teraz po przekręceniu kluczyka wszystkie kontrolki świecą normalnie ale zaczeła migać kontrolka od ładowania a nawet znika czy ktoś może mi podpowiedzieć co mam zrobić podaje link do filmiku z licznika touarega
http://www.youtube.com/watch?v=5GW9Q5n7zFE[/youtube]
Powrót do góry
ATF

Stały Bywalec



Dołączył: 23 Mar 2011
Posty: 152
Skąd jesteś (miejscowość / region): Rolewice
Posiadane auto: Audi Coupe
Piwa: 13/0
Wysłany: Czw 12 Gru 2013, 20:33
Temat postu:

Re: ( Volkswagen Touareg ) Vv touareg V 10 nie odpala nie kręci


Na początek sprawdź napięcie aku, spróbuj odpalić na kablach.
Tylko znów biegunów nie pomyl bo elektronika tego nie lubi i może coś "uwaliłeś"
A co za komputer podpinałeś ?
Powrót do góry
siles1

Debiutant



Dołączył: 10 Gru 2013
Posty: 11
Skąd jesteś (miejscowość / region): Anglia Barnsley
Posiadane auto: VW Touareg 5.0 tdi V10 2004
Piwa: 0/0
Wysłany: Pią 13 Gru 2013, 00:54
Temat postu:

Vvwtouareg V 10 nie odpala nie kręci


Dziś wsiadam do auta przekręcam kluczyk delikatnie przekręcił za drugim razem zaczyna kręcić przez jakieś 3 sekundy i odpalił nie wiadomo co i jak pali przewiozłem się po osiedlu chciałem podnieść zawieszenie podniosło się chcąc opuścić znowu się podniosło na maxa i niemożna opuścić nie wiem czemu przy odpalaniu powtórnym przekręcając kluczyk chcąc odpalić zgasły wszystkie kontrolki po następnej próbie odpala i tak przez trzy razy pierwsza próba gasną kontrolki druga odpala nie wiem co jest teraz odpala za pierwszym razem ale wydaje mi se że przed uszkodzeniem odpalał szybciej teraz rozrusznik przekręca troszkę dłużej zanim odpali wcześniej palił na dotyk teraz troszkę puzniei ale myślę że to nie koniec moich problemów ponieważ samochód sam się naprawił czyli za jakiś czas będzie to samo w serwisie VW też odpalał przez jeden dzień oni tylko naładowali akumulator tak mówili ale przy wyjęciu i włożeniu akumulatora mogli coś przesunąć np jakiś uszkodzony kabel albo czujnik i dlatego zaczął palić po złożeniu wszystkiego przestał ja podniosłem dywanik pod przednim siedzeniem szukając jakiś uszkodzonych kabli lecz nic nie znalazłem jeszcze go nie skręcałem chociaż palić myślę że za jakiś czas będzie to samo czy ktoś może mi coś podpowiedzieć komputer pokładowy pokazuje wszystkie kontrolki od biegów świecą się P R N D S
gdy jest na parkingu powinna się świecić tylko P a świecą się wszystkie jak ktoś ma coś pomocnego to proszę o podpowiedz dzięki
Powrót do góry
siles1

Debiutant



Dołączył: 10 Gru 2013
Posty: 11
Skąd jesteś (miejscowość / region): Anglia Barnsley
Posiadane auto: VW Touareg 5.0 tdi V10 2004
Piwa: 0/0
Wysłany: Pią 13 Gru 2013, 23:45
Temat postu:

Vv touareg V 10 nie odpala nie kręci


Czy ktoś może wie jaka przyczyna jest znikania lub migania kontrolki od ładowania dodając że samochód nie jest odpalony teraz normalnie się świeci lecz gdy miga lub jej niema auto nie odpala ani nie kręci rozrusznik moim zdaniem przyczyną moich problemów jest właśnie ta kontrolka teraz kiedy kontrolka po przekręceniu kluczyka nie miga kręci i odpala chociaż troszkę dłużej muszę kręcić lecz gdy migała a nawet znika nie kręcił była cisza nic auto samo się naprawiło nawet serwis nie wiedział czemu odpalił a pózniej nie odpalał teraz pali w miarę dobrze lecz jak długo czy ktoś może coś mądrego powiedzieć
Powrót do góry
ATF

Stały Bywalec



Dołączył: 23 Mar 2011
Posty: 152
Skąd jesteś (miejscowość / region): Rolewice
Posiadane auto: Audi Coupe
Piwa: 13/0
Wysłany: Sob 14 Gru 2013, 18:59
Temat postu:

Re: ( Volkswagen Touareg ) Vv touareg V 10 nie odpala nie kręci


A może prozaicznie szczotki w altku się kończą ?
Powrót do góry
Reklama








Wysłany: Sob 14 Gru 2013, 18:59
Temat postu:

reklama


Powrót do góry
siles1

Debiutant



Dołączył: 10 Gru 2013
Posty: 11
Skąd jesteś (miejscowość / region): Anglia Barnsley
Posiadane auto: VW Touareg 5.0 tdi V10 2004
Piwa: 0/0
Wysłany: Sob 14 Gru 2013, 20:15
Temat postu:

Vv touareg V 10 nie odpala nie kręci


Dzięki postaram się to sprawdzić

Ostatnio zmieniony przez siles1 dnia Wto 17 Gru 2013, 23:05, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
siles1

Debiutant



Dołączył: 10 Gru 2013
Posty: 11
Skąd jesteś (miejscowość / region): Anglia Barnsley
Posiadane auto: VW Touareg 5.0 tdi V10 2004
Piwa: 0/0
Wysłany: Wto 17 Gru 2013, 23:03
Temat postu:

Vv touareg V 10 nie odpala nie kręci


Dziś przekręcam kluczyk kręci i odpala włożyłem drugi akumulator żeby sprawdzić czy odpali na nim bo ładowałem go przez całą noc odpalił za pierwszym razem lecz coś strzeliło jakieś zwarcie drugi raz odpalił też coś zatrzeszczało trzecia próba znów zniknęła kontrolka od ładowania i co nic cisza wszystkie kontrolki ok oprócz kontrolki ładowania jej brak włożyłem ten akumulator co odpalał wcześniej to samo wskażnik baterii pokazuje ponad 12 V lecz brak kontrolki od ładowania teraz wiem że moim problemem jest brak kontrolki od ładowania może gdy wyjmuje i wkładam baterie ruszam jakiś kabel który powoduje że raz jest kontrolka ładowania raz jej niema jutro będęr wyjmował całe siedzenie i wykładzinę w poszukiwaniu usterki zauważyłem też że gdy zamknełem samochód z pilota od razu się otworzył i tak kilka razy nie chciał się zamknąć po kilku minutach zamknął się
miałem już kiedyś taką sytuację jeśli ktoś wie jaka jest przyczyna znikania kontrolki od ładowania czekam na podpowiedz dzięki
Powrót do góry
siles1

Debiutant



Dołączył: 10 Gru 2013
Posty: 11
Skąd jesteś (miejscowość / region): Anglia Barnsley
Posiadane auto: VW Touareg 5.0 tdi V10 2004
Piwa: 0/0
Wysłany: Sro 26 Mar 2014, 12:14
Temat postu:

Vv touareg V 10 nie odpala nie kręci


Znalazłem przyczynę moich problemów kabel masowy podłączyłem nowy na krótko i odpalił przyczyną było zanikanie przewodzenia masy przez ten kabel może komuś to pomoże .postaram się dodać fotki .
Powrót do góry
Krystofer77

Czytelnik



Dołączył: 06 Sie 2019
Posty: 1
Skąd jesteś (miejscowość / region): okolice Wrocławia
Posiadane auto: Volkswagen Touareg V8 , 4.2 b+g , 2005
Piwa: 0/0
Wysłany: Wto 06 Sie 2019, 18:33
Temat postu:

Re: ( Volkswagen Touareg ) Vv touareg V 10 nie odpala nie kręci


witam temat może stary ale czy można prosić o informację gdzie tego kabla szukać? Mam podobny problem i być może to ten sam przewód? proszę o info i jeśli można zdjęcia.
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
   Forum VOLKSWAGEN Forum Strona Główna -> ( Volkswagen Touareg ) Porady, problemy techniczne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1
Ogłoszenia sprzedaży - Volkswagen Touareg »

Opinie o samochodach Volkswagen Touareg - testy użytkowników »


 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Popularne dyskusje w dziale: ( Volkswagen Touareg ) Porady, problemy techniczne


VolkswagenGolf

44 900

2017r.

206 339 km

mazowieckie

VolkswagenTiguan

54 900

2015r.

302 070 km

mazowieckie

VolkswagenGolf

72 900

2019r.

53 000 km

mazowieckie

VolkswagenCaddy

45 990

2017r.

247 000 km

wielkopolskie

VolkswagenGolf

11 700

2003r.

192 000 km

wielkopolskie





Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group



Partnerskie fora dyskusyjne: Forum VW Polo Squad   



Serwis partnerski portalu www.auto.plSamochody to nasza pasja
Copyright © Profit 2003 - 2024 Created by idealneT and OM System