Volkswagen

ogłoszeniaceny używanychwiadomościdealerzyforumczęścioponyksiążkilinkitapetyopiniedekoder VIN
  FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Regulamin    Grupy    Czat    Rejestracja 
  Profil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości    Zaloguj    iboi - ogłoszenia

( Volkswagen Tiguan ) ocena tiguana sport&style 2.0 TDI CR 140HP 4motion 2014



 
postów na stronie: 10 20 50
   Forum VOLKSWAGEN Forum Strona Główna -> ( Volkswagen Tiguan ) Oceń swoje auto
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
tigi

Czytelnik



Dołączył: 09 Mar 2014
Posty: 9
Skąd jesteś (miejscowość / region): Krakow
Posiadane auto: Tiguan 2.0 TDI
Piwa: 0/0
Wysłany: Nie 30 Mar 2014, 08:53
Temat postu:

ocena tiguana sport&style 2.0 TDI CR 140HP 4motion 2014


Witam,
dopiero 3 dni auto mam a jestem mile zaskoczony solidnoscia wykonania i spalaniem bo juz pierwszego dnia po powrocie od dealara i przejechaniu ~80 km spalanie na kompletnie nowy silniku tylko 6.1 l/100! a to auto wazy przeciez prawie 1700kg! Wczoraj po miescie znowu zaskoczenie 7.8 srednio wyszlo. Co do wnetrza to dla mnie prawie perfekcyjne, wszystko jest co potrzeba i to w miejscu odpowiednim a jakosc wykonania i styl bije na glowe konkurencje. Auto wybieralem troche dlugo bo ponad 6 miesiecy Smile i przejechalem sie wszystkim SUVami w tej klasie. Wymienie tylko 4 najmocniejszych konkurentow - honda CRV: beznnadziejny system AWD, poza tym auto OK ale z tym samym wyposazeniem wyszloby znacznie drozej niz Tiguan. Toyota Rav4: auto bez stylu, brzydkie wnetrze, zle sie prowadzi na zakretach. Znowu z tym samym wyposazeniem wyszloby znacznie drozej.
Mitsubishi Outlander: to mile zaskoczenie, auto sie dobrze prowadzilo oraz bardzo dobry AWD system ale niestety wykonczenie wnetrza jest o klase nizej niz w Tiguanie. Rowniez automatyczna skrzynia CVT to porazka.
Na koniec chyba glowny rywal Tiguana bo z tym samym napedem AWD (haldex). Auto brzydkie z zewnatrz i wewnatrz ale to rzecz gustu natomiat kompletnie niepraktyczne poprzez futurystycznie profilowany srodek. Nie wspomne juz o paskudnej desce rozdzielczej ktora przypomina chinskiego boom boxa. Znowu, brak stylu i smaku.

Wracajac do tiguana jestem prawie w 100% zadowolony, prawie poniewaz jak dla mnie moglby byc troche wiekszy choc prez to ze nie jest - nie sprawia wogole trudnnosci w manewrowaniu i parkowaniu w miescie.
Ale najwazniejsza zaleta tego auta to 4motion - to auto trzyma sie drogi jak przyklejone Cool Radosc z jazdy olbrzymia, czego nie moglem powiedziec o mojej starej toyocie rav4.
Powrót do góry
tigi

Czytelnik



Dołączył: 09 Mar 2014
Posty: 9
Skąd jesteś (miejscowość / region): Krakow
Posiadane auto: Tiguan 2.0 TDI
Piwa: 0/0
Wysłany: Pon 31 Mar 2014, 19:16
Temat postu:

Re: ( Volkswagen Tiguan ) ocena tiguana sport&style 2.0 TDI CR 140HP 4motion 2014


Wczoraj zaliczylem pierwsze bezdroza Smile auto sprawilo sie swietnie, duzy przeswit (20cm) pozwolil uniknac szorowania "brzuchem" mimo duzych kolein. Pod calkiem stroma gorke o nawierzchni ubitej, nierownej ziemi tiguan wyjechal bez zajakniecia i bez wysilku.
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
   Forum VOLKSWAGEN Forum Strona Główna -> ( Volkswagen Tiguan ) Oceń swoje auto Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1
Ogłoszenia sprzedaży - Volkswagen Tiguan »

Opinie o samochodach Volkswagen Tiguan - testy użytkowników »


 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Popularne dyskusje w dziale: ( Volkswagen Tiguan ) Oceń swoje auto

11) Czesc »

VolkswagenPolo

24 900

2014r.

199 000 km

pomorskie

VolkswagenGolf

19 900

2009r.

228 000 km

małopolskie

VolkswagenTouran

37 900

2013r.

298 350 km

lubelskie

VolkswagenCaddy

35 900

2013r.

266 798 km

mazowieckie

VolkswagenMultivan

35 900

2001r.

308 000 km

mazowieckie





Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group



Partnerskie fora dyskusyjne: Forum VW Polo Squad   



Serwis partnerski portalu www.auto.plSamochody to nasza pasja
Copyright © Profit 2003 - 2024 Created by idealneT and OM System