Volkswagen

ogłoszeniaceny używanychwiadomościdealerzyforumczęścioponyksiążkilinkitapetyopiniedekoder VIN
  FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Regulamin    Grupy    Czat    Rejestracja 
  Profil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości    Zaloguj    iboi - ogłoszenia

( Volkswagen Crafter ) check engine , spiralka do świec żarowych , gaśnie,brak mocy



 
postów na stronie: 10 20 50
   Forum VOLKSWAGEN Forum Strona Główna -> ( Volkswagen Crafter ) Porady, problemy techniczne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
lukapaluka

Czytelnik



Dołączył: 07 Lut 2015
Posty: 2
Skąd jesteś (miejscowość / region): Drammen / Norwegia
Posiadane auto: vw crafter rok 2007 2.5tdi 136KM
Piwa: 0/0
Wysłany: Sob 07 Lut 2015, 22:35
Temat postu:

check engine , spiralka do świec żarowych , gaśnie,brak mocy


VW Crafter rok 2007 , 2.5 TDI, 136 KM. Auto kupiłem rok temu z przebiegiem 280 tyś. Paliły się w nim wszystkie możliwe żółte kontrolki. Usterki zostały usunięte, wymieniłem również DPF. DPF kupiłem chiński, może to błąd acz kolwiek nie koniecznie jest to przyczyną obecnego utrapienia. Po naprawach oraz wymianie DPF auto zrobiło zaledwie 1500 km po czym stało nieodpalane około 5 miesięcy. Kilka dni temu uruchomiłem auto i przejechałem nim bezproblemowo 50km. Następnie po dwuch kolejnych dniach uruchomiłem silnik który zgasł po kilku sekundach. Czynność tą powtórzyłem kilka razy z podobnym skutkiem przy czym zaobserwowałem równiez świecenie się kontrolki check engine oraz pulsowanie kontrolki od świec żarowych. Kolejnego dnia pojechałem autem do warsztatu samochodowego gdzie trzykrotnie zeskanowali auto na komputerze. Badanie nie wykazało żadnego najmniejszego błędu, co też jest dziwne. Objawy zaczęły się tak nasilać że nie pozwoliło mi to wrócić do domu. Pojawił się rówiez kolejny objaw, silnik nie chciał wejść na obroty na pierwszym biegu po czym zwolniłem pedał gazu, skrzynia zmieniła bieg na drugi i zaczął normalnie przyśpieszać a za chwilę zgasł. Zaczął gasnąć coraz częściej i co któryś raz trudno było go ponownie uruchomić. Czasem zapali się go i jakiś czas chodzi dobrze, żadne kontrolki się nie palą. Czasem świeci sie tylko check engine, czasem tylko mryga kontrolka od świec. Mechanicy nie wiedza gdzie tkwi przyczyna. Bardzo prosze o pomoc.
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
   Forum VOLKSWAGEN Forum Strona Główna -> ( Volkswagen Crafter ) Porady, problemy techniczne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1





 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Popularne dyskusje w dziale: ( Volkswagen Crafter ) Porady, problemy techniczne

8) DPF »

VolkswagenGolf Plus

20 900

2007r.

218 569 km

mazowieckie

VolkswagenTouran

26 900

2010r.

250 127 km

mazowieckie

VolkswagenGolf

47 880

2018r.

101 000 km

mazowieckie

VolkswagenPassat

49 999

2016r.

184 000 km

łódzkie

VolkswagenSharan

74 000

2016r.

119 500 km

wielkopolskie





Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group



Partnerskie fora dyskusyjne: Forum VW Polo Squad   



Serwis partnerski portalu www.auto.plSamochody to nasza pasja
Copyright © Profit 2003 - 2024 Created by idealneT and OM System