Volkswagen

ogłoszeniaceny używanychwiadomościdealerzyforumczęścioponyksiążkilinkitapetyopiniedekoder VIN
  FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Regulamin    Grupy    Czat    Rejestracja 
  Profil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości    Zaloguj    iboi - ogłoszenia

( Volkswagen Iltis ) LT zimny nie pali



 
postów na stronie: 10 20 50
   Forum VOLKSWAGEN Forum Strona Główna -> ( Volkswagen Iltis ) Porady, problemy techniczne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
asiaiadam_1

Czytelnik



Dołączył: 16 Wrz 2010
Posty: 4
Skąd jesteś (miejscowość / region): Szczecin
Posiadane auto: VW LT35
Piwa: 0/0
Wysłany: Czw 16 Wrz 2010, 07:05
Temat postu:

LT zimny nie pali


Witam serdecznie mam lt35 2,5 TDI 109 km.Moj problem polega na tym iz samochod nie chce palic na zimno,wymienilem swiece,i nic silnik odpala na sekunde i gasnie,myslalem za to immo ale po dluzszem meczeniu auto odpala czasem pomaga stukniecie w czujnik na pompie paliwa albo we wtrysk sterujacy ale nie zawsze to pomaga sam nie wiem ,natomiast jak juz uda sie odpalic za x razem auto wpada w tryb awaryjny a czasem nie ale jak sie zagrzeje poli normalnie za kazdym razem,wszystko takie dziwne sam juz nie wiem,poradzcie co wymienic moze ktos mial takie objawy.Pozdro Adam-Szczecin
Powrót do góry
andreas79

Auto Maniak



Dołączył: 23 Lis 2009
Posty: 1295
Skąd jesteś (miejscowość / region): Kraków
Posiadane auto: Golf 6 1.6 TDI 105km /77kW i Toyota Avensis t27 2.0 D4d 2015
Piwa: 224/9
Wysłany: Czw 16 Wrz 2010, 08:09
Temat postu:

Re: ( Volkswagen Iltis ) LT zimny nie pali


Kolego przede wszystkim zrób diagnostykę VAGiem, to powinno dać jakiś wynik i pokazać w czym leży problem. Następnie napraw usterkę a dopiero skasuj błędy. Pozdrawiam


__________________________

Pomogłem? Postaw piwo Smile
Powrót do góry
skype status
asiaiadam_1

Czytelnik



Dołączył: 16 Wrz 2010
Posty: 4
Skąd jesteś (miejscowość / region): Szczecin
Posiadane auto: VW LT35
Piwa: 0/0
Wysłany: Czw 16 Wrz 2010, 08:32
Temat postu:

Re: ( Volkswagen Iltis ) LT zimny nie pali


andreas79 napisał:
Kolego przede wszystkim zrób diagnostykę VAGiem, to powinno dać jakiś wynik i pokazać w czym leży problem. Następnie napraw usterkę a dopiero skasuj błędy. Pozdrawiam


__________________________
Tak tez zrobilem ale problem to to ze auto nie chce sie za bardzo dac zdjagnozowac brak polaczenia .dodam za to przerobka z anglika bylem u fachowca podpiol jakos na krotko ale pokazal problem zpozycja gazu 1 i2 cos tam jeszcze podobno z przeplywomierzem i blad kompa chyba bo zaraz sie rozlaczyl i tyle tego bylo pokierowal mnie do autoryzowanej stacji tam panowie maja stacjonarke ale nie maja wejscia do LT,dajesz wiare i za diagnostyke 130zzl,tak sobie mysle czy to nie jest problem z filtrem paliwa bo chociaz ostatnio wymienialem to byla sytuacja gdzie zmuszony bylem wyczerpac paliwo do cna moze zaciagnal syfu
Pomogłem? Postaw piwo Smile
Powrót do góry
asiaiadam_1

Czytelnik



Dołączył: 16 Wrz 2010
Posty: 4
Skąd jesteś (miejscowość / region): Szczecin
Posiadane auto: VW LT35
Piwa: 0/0
Wysłany: Pią 17 Wrz 2010, 20:27
Temat postu:

VW LT Zimny nie pali


Witam Koledzy znalazlem przyczyne wiec opowiem moj przypadek;jak pisalem moj LT 35 2,5 TDI 109km nie palil jak zimny,odpalal igasl;poniewaz nie moglem podlaczyc sie przez OBD 2 iWag-iem nie wiem czemu nie laczyl i juz a serwis drogi wiec poszedlem droga dedukcji,a nie jestem mechanikiem w kazdym razie wracajac do usterki-problemem byl elektrozawor na pompie paliwa ktory nie dawal wystarczajacej dawki paliwa,ja wymienilem na nowy,ale po wykreceniu,zauwazylem ze oring pod zaworem zsunal sie na tak to nazwe wodzik i nie mogl sie otworzyc co powodowalo brak poliwa na wtryskazh.W kazdym razie w podobnym przypadku radze sprawdzic ten zawor
Powrót do góry
volsona

Czytelnik



Dołączył: 26 Mar 2013
Posty: 3
Skąd jesteś (miejscowość / region): MAŁOPOLSKA
Posiadane auto: motor
Piwa: 0/0
Wysłany: Wto 26 Mar 2013, 17:45
Temat postu:

Re: ( Volkswagen Iltis ) LT zimny nie pali


Też musze coś zrobić u siebie, bo gdy przechodze w wysokich na niskie obroty na gazie, natychmiast gaśnie, każde skrzyżowanie, światła, to dla mnie masakra
_________________
Być szczęśliwym - tego trzeba się uczyć.
Eurypides
Powrót do góry
Reklama








Wysłany: Wto 26 Mar 2013, 17:45
Temat postu:

reklama


Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
   Forum VOLKSWAGEN Forum Strona Główna -> ( Volkswagen Iltis ) Porady, problemy techniczne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1





 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Popularne dyskusje w dziale: ( Volkswagen Iltis ) Porady, problemy techniczne


VolkswagenSharan

64 999

2014r.

205 000 km

pomorskie

VolkswagenPassat CC

59 999

2016r.

130 000 km

pomorskie

VolkswagenTouran

21 900

2008r.

231 713 km

warmińsko-mazurskie

VolkswagenPassat

38 700

2012r.

263 000 km

mazowieckie

VolkswagenBeetle

48 900

2015r.

64 789 km

śląskie





Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group



Partnerskie fora dyskusyjne: Forum VW Polo Squad   



Serwis partnerski portalu www.auto.plSamochody to nasza pasja
Copyright © Profit 2003 - 2024 Created by idealneT and OM System