Volkswagen

ogłoszeniaceny używanychwiadomościdealerzyforumczęścioponyksiążkilinkitapetyopiniedekoder VIN
  FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Regulamin    Grupy    Czat    Rejestracja 
  Profil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości    Zaloguj    iboi - ogłoszenia

( Volkswagen Polo ) Volkswagen Polo 1.0 Benzyna Problem z szarpaniem



 
postów na stronie: 10 20 50
   Forum VOLKSWAGEN Forum Strona Główna -> ( Volkswagen Polo ) Porady, problemy techniczne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
japanx123

Czytelnik



Dołączył: 04 Cze 2017
Posty: 1
Skąd jesteś (miejscowość / region): Gorzów Wielkopolski
Posiadane auto: Volkswagen Polo 6n 1.0 benzyna
Piwa: 0/0
Wysłany: Nie 04 Cze 2017, 22:33
Temat postu:

Volkswagen Polo 1.0 Benzyna Problem z szarpaniem


Witam otóż jestem posiadaczem Volkswagena Polo 6n z silnikiem 1.0 Benzyna 1998r. i problem polega na tym że od jakiegoś czasu auto dziwnie się zachowuje przy ruszaniu wszystko okej rusza i jedzie jak trzeba aczkolwiek podczas trzymania go na obrotach 2500-3000 na 4 biegu auto zaczyna dziwnie się zachowywać aczkolwiek autem zaczyna szarpać/dławi się dziwna sprawa autem zaczyna rzucać jakby gubił iskrę na jakiś moment po czym jak się popedałuje pedałem gazu wraca do normy i zaraz znowu miałem kilka razy sytuację gdzie auto po prostu zadławiło się na amen czyli zadławiło się do tego momentu aż zgasło. Podłączyliśmy miernik ciśnienia paliwa i ruszyliśmy w drogę aby zobaczyć co się dzieje miernik mechanik trzymał w ręku w środku auta po czym po odjęciu gazu w sensie zdjęciu nogi z pedału ciśnienie było na poziomie 2,5 bar zaś na pedale w podłodze dochodziło momentami do 4 bar mechanik stwierdził że auto dostaje tyle paliwa ile powinno nie wiadomo co jest grane
Części wymienione dwa tygodnie temu:
-Przewody wysokiego napięcia
-Świece
-Wszystkie uszczelki silnika
-Pierścienie olejowe
-Ustawiony rozrząd
-Filtr powietrza i paliwa
-Nowy Olej
Autem od tych wymian zrobione 600km przez 500km auto nie jechało więcej jak 80km/h ze względu na nowe pierścienie zapomniałem dodać przed wymianą auto brało olej aczkolwiek nie dusiło się ani nic z tych rzeczy tylko po prostu kopciło nieziemsko po wymianach auto też jechało jak trzeba nie kopciło po zrobieniu około 550km problem się pojawił. Po podłączeniu pod komputer wyskoczył błąd Nastawnik biegu jałowego był też przed wizytą u mechanika.Mechanik stwierdził że napięcie w Sondzie Lambda szwankuje że potrafi spaść do 0.02 po czym wzrosnąć do 0.70 po dzień dzisiejszy nie mam pojęcia co jest grane Mechanik też ręce rozłożył i stwierdził że to jak szukanie igły w stogu siana trzeba wymieniać część po części ale ja nie mam takiego zamiaru gdyż nie zarabiam za wiele aby tak inwestować w auto i tak już dużo wymienione. Przebieg auta na dzień dzisiejszy 169tyś KM. Wie ktoś może co może mu dolegać ? Prosiłbym o szybką odpowiedź jakieś porady cokolwiek.
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
   Forum VOLKSWAGEN Forum Strona Główna -> ( Volkswagen Polo ) Porady, problemy techniczne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1
Ogłoszenia sprzedaży - Volkswagen Polo »

Opinie o samochodach Volkswagen Polo - testy użytkowników »


 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Popularne dyskusje w dziale: ( Volkswagen Polo ) Porady, problemy techniczne


VolkswagenGolf

79 900

2016r.

34 000 km

mazowieckie

VolkswagenCaddy

28 900

2010r.

220 000 km

śląskie

VolkswagenGolf

18 499

2007r.

249 000 km

warmińsko-mazurskie

VolkswagenMultivan

39 500

2000r.

229 000 km

łódzkie

VolkswagenGolf

34 800

2011r.

142 000 km

mazowieckie





Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group



Partnerskie fora dyskusyjne: Forum VW Polo Squad   



Serwis partnerski portalu www.auto.plSamochody to nasza pasja
Copyright © Profit 2003 - 2024 Created by idealneT and OM System