Volkswagen

ogłoszeniaceny używanychwiadomościdealerzyforumczęścioponyksiążkilinkitapetyopiniedekoder VIN
  FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Regulamin    Grupy    Czat    Rejestracja 
  Profil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości    Zaloguj    iboi - ogłoszenia

( Volkswagen ) Zakup używanego VW, a sprawdzenie stanu technicznego?



 
postów na stronie: 10 20 50
   Forum VOLKSWAGEN Forum Strona Główna -> ( Volkswagen ) Dyskusje ogólne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
gando282

Debiutant



Dołączył: 17 Maj 2014
Posty: 11
Skąd jesteś (miejscowość / region): Warszawa
Posiadane auto: Caddy
Piwa: 0/0
Wysłany: Pon 09 Lip 2018, 08:32
Temat postu:

Zakup używanego VW, a sprawdzenie stanu technicznego?


Cześć,
Przymierzam się do zakupu VW Passat z 2012r. i chciałbym go wcześniej dokładnie sprawdzić od strony technicznej, ponieważ nie chcę narażać się na duże naprawy i ciąganie się od warsztatu, do warsztatu. Pomimo, że jednak właściciel zapewnia, ze wszystko jest ok to lepiej "dmuchać na zimne". Dlatego czy możecie polecić mi z własnego doświadczenia serwis, gdzie warto będzie odstawić auto do sprawdzenia pod każdym względem?
Powrót do góry
Kikol2.2

Debiutant



Dołączył: 15 Paź 2016
Posty: 10
Skąd jesteś (miejscowość / region): Warszawa
Posiadane auto: Honda Jazz
Piwa: 0/0
Wysłany: Czw 12 Lip 2018, 01:25
Temat postu:

Re: ( Volkswagen ) Zakup używanego VW, a sprawdzenie stanu technicznego?


W takim razie koniecznie obejrzyj go z fachowcem, bądź skorzystaj z pomocy specjalisty który zajmie się jego dokładnym sprawdzeniem. Ja jak kupowałem niecały rok temu swój samochód to współpracowałem z https://www.autotesto.pl/ świetni fachowcy którzy doskonale znają się na swojej pracy i co ważne są w każdym miejscu kraju, także nie musisz się obawiać gdzie kupujesz auto. Do tego w zależności jaki pakiet wybrałeś ( ja już wolałem mieć 100% pewność, więc wziąłem pakiet Prestige) w którym obejrzeli samochód z każdej strony, również w serwisie był podpięty pod komputerem, a na koniec dostałem raport, czy jest wart zakupu. Na szczęście okazało się, że tak więc na ten moment tak jak mówili mogę jeździć bez obaw o jakieś usterki i to się do tej pory sprawdza Smile
Powrót do góry
Fifik311

Debiutant



Dołączył: 15 Paź 2016
Posty: 26
Skąd jesteś (miejscowość / region): Warszawa
Posiadane auto: Honda Accord VIII
Piwa: 0/0
Wysłany: Wto 17 Lip 2018, 09:53
Temat postu:

Re: ( Volkswagen ) Zakup używanego VW, a sprawdzenie stanu technicznego?


Zgadzam się jak już kupujemy coś z wyższej półki to warto jednak wydać te kilkaset złotych, ale mieć pewność że pod względem technicznym i wizualnym nie ma się do czego przyczepić oraz nie trzeba będzie szykować dużych pieniędzy zaraz na kolejne niekończące się naprawy. Trzymam kciuki, aby było wszystko ok, bo VW z tego rocznika naprawdę dobrze się prezentuje Smile
Powrót do góry
PiotrW27

Czytelnik



Dołączył: 05 Wrz 2017
Posty: 8
Skąd jesteś (miejscowość / region): Warszawa
Posiadane auto: Mercedes CLA
Piwa: 0/0
Wysłany: Czw 19 Lip 2018, 08:47
Temat postu:

Re: ( Volkswagen ) Zakup używanego VW, a sprawdzenie stanu technicznego?


Dokładnie, jeżeli jest to samochód w dość wysokiej cenie to prawdopodobnie naprawy będą też sporo kosztowały. A z pomocą takiej firmy jak Autotesto możesz przynajmniej być pewnym, że nic dużego do zrobienia Cię nie czeka w przyszłości bo auto będzie sprawdzone praktycznie w każdym elemencie. A może dzięki tak dokładnym oględzinom uda Ci się oszczędzić mnóstwo pieniędzy po prostu nie kupując tego modelu
Powrót do góry
Ribon44

Debiutant



Dołączył: 18 Paź 2016
Posty: 16
Skąd jesteś (miejscowość / region): Legionowo
Posiadane auto: KIA
Piwa: 0/0
Wysłany: Pią 20 Lip 2018, 01:30
Temat postu:

Re: ( Volkswagen ) Zakup używanego VW, a sprawdzenie stanu technicznego?


Ja cenię sobie https://www.autotesto.pl/ za szybkość, profesjonalizm oraz samodzielność podczas sprawdzania, ponieważ jeżeli auto znajduje się daleko od miejsca naszego zamieszkania to wcale nie musimy przy tym być. Oni mają swoich fachowców w całym kraju i do tego przygotowuję na koniec podsumowanie które dotyczy stanu samochodu. Moim zdaniem warci są swojej ceny (chodzi mi tutaj oczywiście o pakiet Prestige)
Powrót do góry
Reklama








Wysłany: Pią 20 Lip 2018, 01:30
Temat postu:

reklama


Powrót do góry
gando282

Debiutant



Dołączył: 17 Maj 2014
Posty: 11
Skąd jesteś (miejscowość / region): Warszawa
Posiadane auto: Caddy
Piwa: 0/0
Wysłany: Nie 22 Lip 2018, 17:25
Temat postu:

Re: ( Volkswagen ) Zakup używanego VW, a sprawdzenie stanu technicznego?


No to w takim razie po Waszych opiniach będę musiał się przekonać jak to działa, bo wcześniej o nich nie słyszałem. Ale wydaje się ciekawą opcją, jeżeli serio podchodzą do tego tak profesjonalnie to już nie będę miał w przyszłości z tym kłopotów Smile
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
   Forum VOLKSWAGEN Forum Strona Główna -> ( Volkswagen ) Dyskusje ogólne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1





 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Popularne dyskusje w dziale: ( Volkswagen ) Dyskusje ogólne


VolkswagenGolf

62 200

2017r.

78 559 km

wielkopolskie

VolkswagenTiguan

106 900

2019r.

95 000 km

mazowieckie

VolkswagenGolf Plus

25 990

2010r.

214 000 km

wielkopolskie

VolkswagenTiguan

34 500

2011r.

182 500 km

wielkopolskie

VolkswagenGolf Plus

28 000

2009r.

197 000 km

śląskie





Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group



Partnerskie fora dyskusyjne: Forum VW Polo Squad   



Serwis partnerski portalu www.auto.plSamochody to nasza pasja
Copyright © Profit 2003 - 2024 Created by idealneT and OM System