Volkswagen

ogłoszeniaceny używanychwiadomościdealerzyforumczęścioponyksiążkilinkitapetyopiniedekoder VIN
  FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Regulamin    Grupy    Czat    Rejestracja 
  Profil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości    Zaloguj    iboi - ogłoszenia

( Volkswagen New Beetle ) Problem z chwilowym brakiem mocy przy przyśpieszaniu EGR



 
postów na stronie: 10 20 50
   Forum VOLKSWAGEN Forum Strona Główna -> ( Volkswagen New Beetle ) Porady, problemy techniczne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
amylaz

Czytelnik



Dołączył: 11 Lis 2016
Posty: 4
Skąd jesteś (miejscowość / region): Łomża/Podlaskie
Posiadane auto: VW New Beetle 2002 typ: 1.6 PB+LPG BFS
Piwa: 0/0
Wysłany: Sob 01 Cze 2019, 21:20
Temat postu:

Problem z chwilowym brakiem mocy przy przyśpieszaniu EGR


auto: New Beetle
rok: 2002
typ: 1.6 PB+LPG
kod silnika: silnik: BFS
Witam, niestety z problemem.
Opis problemu:
Mój żuczek czasami podczas jazdy na 2-3 sek przy przyśpieszaniu traci moc, tzn. auto zwalnia jakby ktoś odciął mu dopływ paliwa albo zamknął przepustnicę. Wciśnięcie w tych 2-3 sekundach braku mocy, gazu do dechy nie powoduje wzrostu obrotów, pomaga natomiast puszczenie pedału gazu i ponowne wciśnięcie wtedy auto idzie jak trzeba. Najczęściej ten brak mocy występuje na skrzyżowaniach jak zmieniam bieg na 1 lub 2 ale nie zawsze, potrafi też zamulić przy większych prędkościach.
Wczoraj zmieniłem EGR po półrocznym sugerując się innymi przypadkami i VCDSEM na nowy i co ciekawe dzisiaj od razu dzisiaj sczytuję błędy "17811 - EGR System: Regulation Deviation P1403 - 35-10 -intermittent" dlaczego tak się dzieje ? EGR jest już drugi z kolei miałem dwa nowe teraz Pireburg wczesniej magnetti pireelli tez nowy ciągle ten błąd. EGR wykluczam. Mam też nowy błąd "17911 - Load Signal from Alternator Term. DF: Implausible Signal P1503 - 35-10 -Intermittent ". Jakieś pomysły o co chodzi z tym EGR i brakiem mocy, gdzie szukać?

PS Doczytałem na innym forum że błąd alternatora u kogoś był naprawiony przez wymianę "regulatora napięcia" albo urwany kabel i pomogło. Czy ten błąd regulatora napięcia dawałby błędy EGR i może mieć związek z utratą mocy ?
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
   Forum VOLKSWAGEN Forum Strona Główna -> ( Volkswagen New Beetle ) Porady, problemy techniczne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1
Ogłoszenia sprzedaży - Volkswagen New Beetle »

Opinie o samochodach Volkswagen New Beetle - testy użytkowników »


 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Popularne dyskusje w dziale: ( Volkswagen New Beetle ) Porady, problemy techniczne


VolkswagenTouran

16 499

2006r.

230 000 km

warmińsko-mazurskie

VolkswagenT-Roc

97 800

2019r.

57 000 km

śląskie

VolkswagenArteon

116 900

2018r.

80 000 km

mazowieckie

VolkswagenCaddy

38 900

2015r.

180 639 km

mazowieckie

VolkswagenTouran

87 800

2017r.

98 000 km

śląskie





Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group



Partnerskie fora dyskusyjne: Forum VW Polo Squad   



Serwis partnerski portalu www.auto.plSamochody to nasza pasja
Copyright © Profit 2003 - 2024 Created by idealneT and OM System