Volkswagen

ogłoszeniaceny używanychwiadomościdealerzyforumczęścioponyksiążkilinkitapetyopiniedekoder VIN
  FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Regulamin    Grupy    Czat    Rejestracja 
  Profil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości    Zaloguj    iboi - ogłoszenia

( Volkswagen ) Podpięcie radia



 
postów na stronie: 10 20 50
   Forum VOLKSWAGEN Forum Strona Główna -> ( Volkswagen ) CB Radio & Car audio, nawigacja, alarmy, komputery
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Leonxxl

Czytelnik



Dołączył: 30 Lip 2019
Posty: 1
Skąd jesteś (miejscowość / region): Brugge
Posiadane auto: Volkswagen passat b6
Piwa: 0/0
Wysłany: Wto 30 Lip 2019, 22:21
Temat postu:

Podpięcie radia


Witam mam problem z podpięciem radia kupiłem nowe radio znaczy panel dotykowy do mojego passata b6 2005 rok silnik 2.0 chodzi o to że w oryginalnej kostce nie mogę znaleźć kabla ktory odpowiada za napiecie po włożeniu kluczyka do tego moje kable mają dziwne kolory nie jest żółty i czerwony tylko są dwukolorowe i na obu jest napiecie 12 v A do tego na jeszcze innym też jest napiecie 12 v A po włożeniu kluczyka spada na 5 gosc od radia mówi żeby podpiąć żółty kabel do tego po którym jest napiecie po włożeniu kluczyka A ja nie wiem który to jest czy To normalne dodam że przebywam za granicą i nie mam za bardzo jak podjechać do elektryka proszę o pomoc dodał bym zdjęcie kostki ale nie wiem jak radio normalnie gra tylko nie wyłącza się po wyjęciu kluczyka i mi bardzo akumulator czerpie A oryginalne radio wylaczalo się po wyjęciu kluczyka miał już ktoś taki problem
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
   Forum VOLKSWAGEN Forum Strona Główna -> ( Volkswagen ) CB Radio & Car audio, nawigacja, alarmy, komputery Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1





 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Popularne dyskusje w dziale: ( Volkswagen ) CB Radio & Car audio, nawigacja, alarmy, komputery


VolkswagenPassat

17 300

2007r.

325 000 km

śląskie

VolkswagenPassat

44 900

2013r.

157 000 km

śląskie

VolkswagenUp!

22 900

2013r.

80 859 km

kujawsko-pomorskie

VolkswagenGolf

29 000

2015r.

226 000 km

wielkopolskie

VolkswagenPassat

79 900

2019r.

216 000 km

śląskie





Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group



Partnerskie fora dyskusyjne: Forum VW Polo Squad   



Serwis partnerski portalu www.auto.plSamochody to nasza pasja
Copyright © Profit 2003 - 2024 Created by idealneT and OM System