Volkswagen

ogłoszeniaceny używanychwiadomościdealerzyforumczęścioponyksiążkilinkitapetyopiniedekoder VIN
  FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Regulamin    Grupy    Czat    Rejestracja 
  Profil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości    Zaloguj    iboi - ogłoszenia

( Volkswagen Caddy ) caddy maxi kombi live 2.0 TDI 15500km przejechane



 
postów na stronie: 10 20 50
   Forum VOLKSWAGEN Forum Strona Główna -> ( Volkswagen Caddy ) Oceń swoje auto
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
marek.matys

Debiutant



Dołączył: 04 Sty 2009
Posty: 11
Skąd jesteś (miejscowość / region): dabrowa gornicza
Posiadane auto: vw caddy maxi life
Piwa: 0/0
Wysłany: Nie 25 Sty 2009, 09:24
Temat postu:

caddy maxi kombi live 2.0 TDI 15500km przejechane


Mam go krotko dopiero 20 dni jak na razie wszystko wporzadku pare drobiazgow klapka wlewu paliwa troche latala i popielniczka to je wymienili
Jezdzi sie dobrze lecz w tej wersji to pownien miec lepsze resorowanie zwlaszcza z tylu [piora] .
Brakuje mu dogrzewacza silnika Evil or Very Mad [uproszczone webasto] przy minusowych temp. silnik na postoju nie morze sie zagrzac do optymalnej temp. i automatycznie slabo dziala ogrzewanie.
Przy tej wersji to ten dogrzewacz powinien byc montowany fabrycznie tak jak jest montowany w turanie i w passatach.
wiecej problemow nie zaobserwowalem lecz krotko jezdze Laughing zobaczymy pozniej.
Powrót do góry
Krzych_bb

Czytelnik



Dołączył: 04 Lut 2009
Posty: 2

Posiadane auto: Caddy Maxi Live
Piwa: 0/0
Wysłany: Sro 04 Lut 2009, 20:12
Temat postu:

Caddy och ! Caddy


Mam go od nowości czyli od kwietnia 2008,zakup u dilera,jakie wrażenia ? Już mówię:duże autko naprawdę duże,bez problemu jedziemy w siedem osób plus naprawdę duzy pies w bagażniku,faktycznie na ostatnim rzędzie siedzeń trochę klepie człowiekiem ale klepie w pełnowymiarowym fotelu a nie w półeczce dla pasażerów,pije ropę jak w Rosji gdzie nawet buty piją,ale cos za coś,140 km wymaga posiłku.Przejechane mam 25000 km ,nic się nie psuje ,nic nie klekocze ,nie skrzypi...Coś o prędkości i dynamice,zbiera sie to autko jak wielbłąd,pierwszy bieg i mamy wrażenie agonii,drugi bieg nieco lepiej jak po kroplówce,trzeci bieg nawet przyzwoity ale bez rewelacji,autko ożywia się dopiero na czwartym biegu,piąty już jest naprawdę przyjemny a szósty zaczyna przyprawiać o pot na czole,przy 185 km odpuściło sobie audi Q7 ,przy 210 passat zjechał na lewy pas ,przy 230 moja dusza zaczęła zaciągać ręczny a miałem dopiero pół gazu,nie wiem jak szybko i maksymalnie to autko pojedzie ale zapewniam że 95 % innych samochodów odpuści sobie.A najbardziej podobają mi sie rozdziawione geby kierowców szybkich samochodów jak ich czasem mijam mając 200 na budziku,i tu jedna uwaga ,to autko cudownie odwraca uwagę od prędkościomierza,jedziemy sobie ,gadamy i niewiadomo kiedy 200 na budziku,producent powinien dawać w pakiecie zniżki na mandaty...A w mieście poruszanie się tym autobusem to koszmar ,nigdzie nie ma miejsca żeby nim zaparkować,niskie zawieszenie i niskoprofilowe opony degradują pomysł parkowania na krawężniku,mały promień skrętu- to wady....Poza tym jest tak duży w środku ,że seks jest naprawdę hehe przyjemny...Poza tym autko bardzo nietypowe i plasujące się pewnie na ostatnim miejscu marzeń złodziei...to wartość dodana Smile.Jednym slowem moim zdaniem idealny kompromis między ceną ,funkcjonalnością,osiągami i ewentualnym szpanem...prawie ascetyczny wygląd wewnatrz świetnie kontrastuje z wizją krążownika szos,nie wiem jaka jest definicja krążownika szos ale podejrzewam że jest to Caddy Maxi Live....
_________________
Zadowolony
Powrót do góry
marek.matys

Debiutant



Dołączył: 04 Sty 2009
Posty: 11
Skąd jesteś (miejscowość / region): dabrowa gornicza
Posiadane auto: vw caddy maxi life
Piwa: 0/0
Wysłany: Sro 04 Lut 2009, 20:55
Temat postu:

Re: ( Volkswagen Caddy ) caddy maxi kombi live 2.0 TDI 15500km przejechane


230 km Shocked jechales?? Szybko przeliczylem i wychodzi mi ze pali 40l na 100km Shocked Nie wierze Laughing mnie sie udalo 200km z 200kg obciazeniem + kierowca, i wyszlo mi srednia na trasie do Warszawy i z powrotem 8,9l na 100km.Co do biegow to faktycznie 1 to tylko do ruszania i szybko nastepny bieg , wogole to od 2000 obrotow silnik sie ozywia.Lecz w miare dobre ma przyspieszenie. No a jak ogrzewanie przy -20C? Tak mi sie wydaje [nie obrazajac nikogo ] ze bajkopisarzem jestes Wink no coz swiat i takich ludzi potrzebuje aby wesolo bylo Laughing
Pozdrowionka
Powrót do góry
Krzych_bb

Czytelnik



Dołączył: 04 Lut 2009
Posty: 2

Posiadane auto: Caddy Maxi Live
Piwa: 0/0
Wysłany: Czw 05 Lut 2009, 05:05
Temat postu:

No tak


Może to brzmi niewiarygodnie ale tą prędkośc dwa razy osiągnąłem,raz na pięknej trasie Bielsko-Cieszyn tam i z powrotem,drugi raz jadąc do Warszawy w okolicach zjazdu na wawę przed Łodzią.Q7 może ma dynamiczny odjazd ale przy takich prędkościach odpuszcza.Nie wiem jaki dokładnie masz model Caddiego ,ja mam niski profil opon - fabrycznie z indeksem 265.Paliwo z orlenu polecam ON Verva.Autko było puste tylko kierowca.Fakt w zimne dni zanim sie rozgrzeje bryka to już zajechałem tam gdzie chciałem zajechać i trzeba wysiadać,co ciekawe benzyniak opel jakim też dysponuję już po 5 min chucha ciepłem.Na youtube można znaleść film z turcji jak goście jadą jeszcze szybciej.Autko to, to spora niespodzianka,niby prawie jak bus ale prawie robi wielką różnicę Smile Pozdrawiam
P.S.Na razie jedyną wadą jest to że mi już dwa razy zakosili halogeny i osłony ...
_________________
Zadowolony
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
   Forum VOLKSWAGEN Forum Strona Główna -> ( Volkswagen Caddy ) Oceń swoje auto Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1
Ogłoszenia sprzedaży - Volkswagen Caddy »

Opinie o samochodach Volkswagen Caddy - testy użytkowników »


 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Popularne dyskusje w dziale: ( Volkswagen Caddy ) Oceń swoje auto


VolkswagenPassat

49 999

2016r.

184 000 km

łódzkie

VolkswagenArteon

108 900

2019r.

104 000 km

mazowieckie

VolkswagenGolf

55 900

2019r.

123 000 km

mazowieckie

VolkswagenGolf

78 000

2017r.

123 331 km

pomorskie

VolkswagenCaddy

37 900

2011r.

114 292 km

mazowieckie





Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group



Partnerskie fora dyskusyjne: Forum VW Polo Squad   



Serwis partnerski portalu www.auto.plSamochody to nasza pasja
Copyright © Profit 2003 - 2024 Created by idealneT and OM System