Volkswagen

ogłoszeniaceny używanychwiadomościdealerzyforumczęścioponyksiążkilinkitapetyopiniedekoder VIN
  FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Regulamin    Grupy    Czat    Rejestracja 
  Profil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości    Zaloguj    iboi - ogłoszenia

( Volkswagen LT ) problem z odpaleniem



 
postów na stronie: 10 20 50
   Forum VOLKSWAGEN Forum Strona Główna -> ( Volkswagen LT ) Porady, problemy techniczne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
parajo

Czytelnik



Dołączył: 28 Cze 2008
Posty: 4
Skąd jesteś (miejscowość / region): ZACH-POM
Posiadane auto: vw sharan
Piwa: 0/0
Wysłany: Pią 27 Lut 2009, 18:38
Temat postu:

problem z odpaleniem


witam , mam problem odpalic auto gdy przekręcę kluczyk temp wskakuje na 70 świece nie grzeja sprawdziłem są dobre a po uruchomieniu zaczynaja świecić świece , że jest bład sprawdziłem dwa czujniki temp i nic, co to może być
Powrót do góry
Szleku

Debiutant



Dołączył: 30 Sie 2009
Posty: 10
Skąd jesteś (miejscowość / region): Polska
Posiadane auto: VW Touran 2.0TDI 140KM 2007r
Piwa: 0/4
Wysłany: Sob 14 Lis 2009, 17:45
Temat postu:

Re: ( Volkswagen LT ) problem z odpaleniem


Ja rowniez mam problem z odpaleniem a mianowicie...

Cały czas LT 2.5TDI smigał elegancko az tu nagle zostawiłem go pod domem na jakies 30-60min. Wsiadam i nie odpala... Kręci bardzo dobrze na stacyjce wszystko okey. akumulator rowniez. Kreci kreci kreci a nie załapuje ;/ dodam ze bezpieczniki są ok...

Co teraz? co sprawdzic ? w czym moze byc problem ?
Powrót do góry
Szleku

Debiutant



Dołączył: 30 Sie 2009
Posty: 10
Skąd jesteś (miejscowość / region): Polska
Posiadane auto: VW Touran 2.0TDI 140KM 2007r
Piwa: 0/4
Wysłany: Nie 15 Lis 2009, 15:54
Temat postu:

Re: ( Volkswagen LT ) problem z odpaleniem


Dodam ze dzisiaj sprawdziłem wtryski, sprawdziłem pasek na pompie, bezpieczniki... I dalej to samoo... Coo tu moze byc nie tak ? juz sam nie wiem... jakis czujnik ? czy coo ?
Powrót do góry
glut84

Czytelnik



Dołączył: 24 Sty 2011
Posty: 4
Skąd jesteś (miejscowość / region): ostrow wlkp
Posiadane auto: ww lt 35 25tdi 96 r
Piwa: 0/0
Wysłany: Nie 06 Lut 2011, 13:08
Temat postu:

Re: ( Volkswagen LT ) problem z odpaleniem


Szleku napisał:
Dodam ze dzisiaj sprawdziłem wtryski, sprawdziłem pasek na pompie, bezpieczniki... I dalej to samoo... Coo tu moze byc nie tak ? juz sam nie wiem... jakis czujnik ? czy coo ?
cześć ja mam taki sam problem lecz nie wiem co dalej nikt nie chce pomóż wiem tylko tyle ze jak się podłączy przewód na pompę paliwa to auto odpali lecz na dłuższą metę nie polecam jak coś bedziesz wiedział daj znać
Powrót do góry
gadu-gadu
krzysiek4931

Czytelnik



Dołączył: 06 Lut 2011
Posty: 8
Skąd jesteś (miejscowość / region): Sejny
Posiadane auto: Volkswagen, Bora, kombi, 1,9TDI, 1999
Piwa: 0/3
Wysłany: Nie 06 Lut 2011, 19:56
Temat postu:

problem podobny jak wyżej


Witam Panowie. jestem tu pierwszy raz więc od razu sory za ewentualne wpadki. Bora 1,9TDI Problem to - przestaje palić kiedy mu się spodoba. Miałem takie objawy: najpierw w czasie jazdy ni z tego ni z owego zaczynała mrugać spiralka od świec nie zawsze. Zmieniłem świece na nówki - jedna była powiedzmy chora. Pomogło na kieszeń. Poradzono wymienić czujnik stopu. Wykonano. Kontrolka przestała mrugać i wszystko wydawało się ok. Do dziś. Jak chce pali elegancko. Jak mu odbije krę sobie ile wlezie -silnik jak zaklęty. Wcześniej byłem w serwisie na komputerze. W sprawie tych fochów z paleniem powiedziano że może być deska rozdzielcza -koszt ok 1500zł lub moduł sterowania silnika -ok 4500zł. Chyba bez roboty. Przyczyna to podobno kiedyś wcześniej jakimś cwancykiem cofnięto licznik i mogło to spowodować szał elektroniki. Wcześniej zdarzyło się to kilka razy ale samo się prawiło ale dziś trwa a ja się wku..... i szukam W czasie tego bezowocnego kręcenia zapala się spiralka świec a wszystko inne gaśnie jak powinno. Wcześniej przed takim kręceniem nie zapalała się spiralka. W mordę jeża chyba Harry Potter będzie potrzebny albo egzorcyzmy albo ..... kassa tylko od czego zaczynać wymieniać . Nie podpowiadajcie że od samochodu bo ten mi się podoba tylko zwariował. Kto przebrnie przez te wypociny i coś wie w tej sprawie -gorąco proszony o pomoc DZIĘKI
Powrót do góry
gadu-gadu
Reklama








Wysłany: Nie 06 Lut 2011, 19:56
Temat postu:

reklama


Powrót do góry
krzysiek4931

Czytelnik



Dołączył: 06 Lut 2011
Posty: 8
Skąd jesteś (miejscowość / region): Sejny
Posiadane auto: Volkswagen, Bora, kombi, 1,9TDI, 1999
Piwa: 0/3
Wysłany: Sro 09 Lut 2011, 22:59
Temat postu:

Re: ( Volkswagen LT ) problem z odpaleniem


sprawa się wyjaśniła. Autko już zdrowe za ok 200złociszy. Potrzebna wizyta u znającego się na rzeczy elektryka, który w czasie ok 1 godz znajdzie właściwy przekaźnik wymieni go wykasuje błędy i po sprawie. Strachu dużo obawy nerwówka a skończyło się tak w miarę. pozdrawiam
Powrót do góry
gadu-gadu
Wyświetl posty z ostatnich:   
   Forum VOLKSWAGEN Forum Strona Główna -> ( Volkswagen LT ) Porady, problemy techniczne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1
Ogłoszenia sprzedaży - Volkswagen LT »

Opinie o samochodach Volkswagen LT - testy użytkowników »


 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Popularne dyskusje w dziale: ( Volkswagen LT ) Porady, problemy techniczne


VolkswagenCaddy

45 990

2017r.

247 000 km

wielkopolskie

VolkswagenMultivan

35 900

2001r.

308 000 km

mazowieckie

VolkswagenCaddy

29 900

2010r.

220 000 km

śląskie

VolkswagenCaddy

50 900

2016r.

70 900 km

mazowieckie

VolkswagenGolf

169 900

2022r.

6 000 km

wielkopolskie





Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group



Partnerskie fora dyskusyjne: Forum VW Polo Squad   



Serwis partnerski portalu www.auto.plSamochody to nasza pasja
Copyright © Profit 2003 - 2024 Created by idealneT and OM System