Volkswagen

ogłoszeniaceny używanychwiadomościdealerzyforumczęścioponyksiążkilinkitapetyopiniedekoder VIN
  FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Regulamin    Grupy    Czat    Rejestracja 
  Profil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości    Zaloguj    iboi - ogłoszenia

( Volkswagen T4 ) Urwany zderzak ,przód . !



 
postów na stronie: 10 20 50
   Forum VOLKSWAGEN Forum Strona Główna -> ( Volkswagen T4 ) Porady, problemy techniczne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Bercik1010

Czytelnik



Dołączył: 30 Sty 2013
Posty: 1
Skąd jesteś (miejscowość / region): Łódź
Posiadane auto: Transporter 4, 2.5 TDI
Piwa: 0/0
Wysłany: Sro 30 Sty 2013, 23:26
Temat postu:

Urwany zderzak ,przód . !


Witam ! Mam mały problem posiadam T4 po lifcie dzisiaj wyjeżdżając z pracy zakopałem się i niestety nie fart byłem sam w delegacji nie miał kto pomóc więc pod koła podłożyłem deski i niestety jedna z nich przekręciła się i przy cofaniu zachaczyła o zderzak i wyrwała jego część. Moje pytanie polega na tym jak można go zamontować, z pierwszych oględzin widziałem że spadł on z 2 ala zaczepów ciężko je zdjąć więc twierdzę że raczej je uszkodzę więc chciałbym dowiedzieć się czy można gdzieś to kupić albo jak fachowo się to nazywa, drugie pytanie, trzyma go również taki czara metalowa pod pora od środka i również wyrwała się z dwóch najprawdopodobniej nitów i chciałbym wiedzieć czy dobrze myśle że to nity czy coś innego ? Prosiłbym o wyrozumiałość o nie znaniu się na tym aucie ale to moje auto służbowe. Wink)
Powrót do góry
czarny1x1x

Auto Maniak



Dołączył: 26 Sie 2010
Posty: 622
Skąd jesteś (miejscowość / region): norwegia
Posiadane auto: sharon 1,9tdi ston? Carawelle VR6 2800 benzyna,/2,5 TDI
Piwa: 32/4
Wysłany: Czw 31 Sty 2013, 12:55
Temat postu:

Re: ( Volkswagen T4 ) Urwany zderzak ,przód . !


zderzak montowany jest na wsów i nie ma tam nitów tylko śrubki dolny róg i górny róg na rancie ślizg zderzaka montowany jest do błotnika na śrubki i jeden kołek powodzenia ,aby zmontować profesionalnie musisz rozebrać całość wywlec kierunki odkręcić tą listwę pod reflektorami i zobaczysz śruby na torksa górna część zderzaka, pewnie i tam wyrwała się jedna podkładka załatwi sprawę.
_________________
cos wymyślimy. żeby sztywna była furka to potrzebna jest rozpórka !!!!!!
Powrót do góry
piekny-gienus

Auto Maniak



Dołączył: 30 Paź 2010
Posty: 3336
Skąd jesteś (miejscowość / region): wielkopolska
Posiadane auto: peugeot 607 sedan 2.2 hdi 2004, pass mercedes c klassa, 2003, passat b-6 2006, opel corsa D 2008, peugoeot 407 2007, citroen C-5, laguna, Omega, Megane, honda, Golf, motocykl Honda 500, opel Vektra,
Piwa: 153/18
Wysłany: Czw 31 Sty 2013, 15:42
Temat postu:

Re: ( Volkswagen T4 ) Urwany zderzak ,przód . !


witam - kolega praktycznie podpowiada - jak nie wywalisz calosci to niewiele zrobisz aby przywrócic do ładnego stanu . I nie wiesz co faktycznie sie uszkodziło i jakie ew. koszty /
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
   Forum VOLKSWAGEN Forum Strona Główna -> ( Volkswagen T4 ) Porady, problemy techniczne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1





 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Popularne dyskusje w dziale: ( Volkswagen T4 ) Porady, problemy techniczne


VolkswagenPassat

11 900

2005r.

216 243 km

łódzkie

VolkswagenTouran

28 990

2011r.

207 000 km

wielkopolskie

VolkswagenCaddy

50 900

2016r.

70 900 km

mazowieckie

VolkswagenGolf

169 900

2022r.

6 000 km

wielkopolskie

VolkswagenAtlas

159 000

2020r.

32 045 km

pomorskie





Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group



Partnerskie fora dyskusyjne: Forum VW Polo Squad   



Serwis partnerski portalu www.auto.plSamochody to nasza pasja
Copyright © Profit 2003 - 2024 Created by idealneT and OM System