Volkswagen

ogłoszeniaceny używanychwiadomościdealerzyforumczęścioponyksiążkilinkitapetyopiniedekoder VIN
  FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Regulamin    Grupy    Czat    Rejestracja 
  Profil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości    Zaloguj    iboi - ogłoszenia

( Volkswagen Touareg ) Problem!!



 
postów na stronie: 10 20 50
   Forum VOLKSWAGEN Forum Strona Główna -> ( Volkswagen Touareg ) Porady, problemy techniczne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
dental

Czytelnik



Dołączył: 27 Lis 2009
Posty: 2
Skąd jesteś (miejscowość / region): okolice Warszawy
Posiadane auto: VW Touareg ,3.2 benyzna 2003
Piwa: 0/0
Wysłany: Pią 27 Lis 2009, 00:26
Temat postu:

Problem!!


Witam . Zakupiłem 6 miesięcy temu VW Touarega 2003 benzyna +Lpg . Po około 2 miesięcy w drodze do niemiec samochód dziwnie się zachowywał ,drgał cały po wyłączeniu silnika była dobrze aż do momentu gdy mocno się przyśpieszyło. We wrocławiu zmienili Wszystkie cewki i świece zapłonowe jednak wszystko to nie pomogło . W domu powiedzano mi ze powód tego wszystkiego jest parownica w instalacji gazowej ,wymieniłem cąła instalacje gazową i nadla się tak dziej ,c oto mozę byc?? Prosze o pomoc
Powrót do góry
paulo77

Auto Maniak



Dołączył: 01 Maj 2009
Posty: 1946
Skąd jesteś (miejscowość / region): Zachodniopomorskie

Piwa: 153/10
Wysłany: Pią 27 Lis 2009, 00:58
Temat postu:

Re: ( Volkswagen Touareg ) Problem!!


Pierwsze zasadnicze pytanie,jaka masz zalozona instalacje gazowa?moim zdaniem niejest to wina parownika/reduktora,zbednie wydane pieniadze jak ww.problem w tym silniku tkwi z roznicowanych dolotow w kolektorze ssacym.dodatkowo powinnien byc zamontowany Flashlube w tym silniku.firma ktora zakladala instalacje ma doswiadczenie w silnikach v6 z grupy VW?jakie masz zuzycie gazu?pozdr
_________________
Piwa nie stawiaj,piję tylko czystą...
Powrót do góry
dental

Czytelnik



Dołączył: 27 Lis 2009
Posty: 2
Skąd jesteś (miejscowość / region): okolice Warszawy
Posiadane auto: VW Touareg ,3.2 benyzna 2003
Piwa: 0/0
Wysłany: Pią 27 Lis 2009, 22:17
Temat postu:

Re: ( Volkswagen Touareg ) Problem!!


Nie pamiętam nazwy firmy ,wiem tylko ze producent instalacji jest renomowana włoska firma. Firmma która zakladal instalacje zna się na silnikach V6. Samochód pali 14.5 - 15 w trasie w miescie 22 a cykl mieszny ok .18 l
Powrót do góry
paulo77

Auto Maniak



Dołączył: 01 Maj 2009
Posty: 1946
Skąd jesteś (miejscowość / region): Zachodniopomorskie

Piwa: 153/10
Wysłany: Sob 28 Lis 2009, 18:59
Temat postu:

Re: ( Volkswagen Touareg ) Problem!!


dental napisał:
Nie pamiętam nazwy firmy ,wiem tylko ze producent instalacji jest renomowana włoska firma. Firmma która zakladal instalacje zna się na silnikach V6. Samochód pali 14.5 - 15 w trasie w miescie 22 a cykl mieszny ok .18 l
Wymieniles cala instalacje gazowa i niewiesz nawet jaka to marka?posiadasz zapewne dokumentacje instalacji,tam jest wszystko zapisane,model itd.kto to wymienial,auto bylo na kalibracji po wymienie,moze tak rozwiniesz usterke/opis.dzieje sie to rowniez na benzynie,lub jedynie na gazie?spalanie masz w normie,srednia 18l/100km to norma.fakt jest ze cewki w tym silniku sa wadliwe,wiec serwis sie nie zastanawia/sprawdza.poprostu wymieniaja na nowe.zakladam rowniez ze zostal podpiety pod VAGa i nic nie wykryto,pozdr
_________________
Piwa nie stawiaj,piję tylko czystą...
Powrót do góry
joseph111

Czytelnik



Dołączył: 03 Sty 2010
Posty: 1
Skąd jesteś (miejscowość / region): podlasie
Posiadane auto: vw touareg 3,2, 2005
Piwa: 0/0
Wysłany: Nie 03 Sty 2010, 19:06
Temat postu:

Re: Problem!!


dental napisał:
Witam . Zakupiłem 6 miesięcy temu VW Touarega 2003 benzyna +Lpg . Po około 2 miesięcy w drodze do niemiec samochód dziwnie się zachowywał ,drgał cały po wyłączeniu silnika była dobrze aż do momentu gdy mocno się przyśpieszyło. We wrocławiu zmienili Wszystkie cewki i świece zapłonowe jednak wszystko to nie pomogło . W domu powiedzano mi ze powód tego wszystkiego jest parownica w instalacji gazowej ,wymieniłem cąła instalacje gazową i nadla się tak dziej ,c oto mozę byc?? Prosze o pomoc


jeśli twoja instalacja nie miała dodatkowego naolejania, czy jak to się tam nazywa, mogło powypalać zawory. sprawdź ciśnienie sprężania.
pozdrawiam
Powrót do góry
Reklama








Wysłany: Nie 03 Sty 2010, 19:06
Temat postu:

reklama


Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
   Forum VOLKSWAGEN Forum Strona Główna -> ( Volkswagen Touareg ) Porady, problemy techniczne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1
Ogłoszenia sprzedaży - Volkswagen Touareg »

Opinie o samochodach Volkswagen Touareg - testy użytkowników »


 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Popularne dyskusje w dziale: ( Volkswagen Touareg ) Porady, problemy techniczne


VolkswagenPassat CC

33 900

2010r.

251 257 km

mazowieckie

VolkswagenT-Roc

78 900

2018r.

94 100 km

warmińsko-mazurskie

VolkswagenGolf

48 690

2018r.

110 080 km

mazowieckie

VolkswagenJetta

37 500

2013r.

217 000 km

pomorskie

VolkswagenCaravelle

147 900

2019r.

172 900 km

wielkopolskie





Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group



Partnerskie fora dyskusyjne: Forum VW Polo Squad   



Serwis partnerski portalu www.auto.plSamochody to nasza pasja
Copyright © Profit 2003 - 2024 Created by idealneT and OM System