Volkswagen

ogłoszeniaceny używanychwiadomościdealerzyforumczęścioponyksiążkilinkitapetyopiniedekoder VIN
  FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Regulamin    Grupy    Czat    Rejestracja 
  Profil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości    Zaloguj    iboi - ogłoszenia

( Volkswagen LT ) jedzie np100km/h i nagle blokada i jedzie nie więcej jak 80



 
postów na stronie: 10 20 50
   Forum VOLKSWAGEN Forum Strona Główna -> ( Volkswagen LT ) Porady, problemy techniczne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
damiangli

Czytelnik



Dołączył: 02 Mar 2010
Posty: 2
Skąd jesteś (miejscowość / region): Gliwice
Posiadane auto: VW LT 2.5 TDi
Piwa: 0/0
Wysłany: Wto 02 Mar 2010, 21:24
Temat postu:

jedzie np100km/h i nagle blokada i jedzie nie więcej jak 80


koledzy mam taki problem w LT 97r 2.5 TDI otórz ruszam np ze stacji i gaz do dechy jest 100km/h idzie dalej i po chwili nie wiem po jakis 4 kilometrach tak jak by mi odcinało paliwo zwalnia i jedzie 80km/h nic więcej czasem się rozpędzi do 90 km/h tak przyjechałem z warszawy do gliwic
Powrót do góry
damiangli

Czytelnik



Dołączył: 02 Mar 2010
Posty: 2
Skąd jesteś (miejscowość / region): Gliwice
Posiadane auto: VW LT 2.5 TDi
Piwa: 0/0
Wysłany: Sro 03 Mar 2010, 15:52
Temat postu:

Re: ( Volkswagen LT ) jedzie np100km/h i nagle blokada i jedzie nie więcej jak 80


dodam jeszcze jak zjadę na parking i auto było wyłączone jakies 10 minut po czym zapaliłem i znów mam moc przez jakies 15 minut po czym jest zamulone na każdym biegu i prędkosc na 5 biegu na wcisniętym gazie do konca to 80km/h.prosze o jakąs pomoc
Powrót do góry
szczurek1

Debiutant



Dołączył: 28 Mar 2010
Posty: 38
Skąd jesteś (miejscowość / region): brzesko
Posiadane auto: vw lt 35,touranek
Piwa: 0/0
Wysłany: Nie 28 Mar 2010, 20:34
Temat postu:

Re: ( Volkswagen LT ) jedzie np100km/h i nagle blokada i jedzie nie więcej jak 80


kolego, podnieś maske i sprawdx czy linka gazu dochodzi do samego konca, czy calkowicie sie gaz otwiera, u mnie w zimie linka zamarzla i po nadepnieciu na gaz odkrzywila sie blokada pancerza przy pedale, przy czy m brakło gazu, zeby dojechac musialem przestawiac na zabkach przy przepustnicy.
Powrót do góry
gadu-gadu
yourek

Debiutant



Dołączył: 09 Gru 2010
Posty: 13
Skąd jesteś (miejscowość / region): Łodygowice/śląskie
Posiadane auto: opel astra H 2004, 1,6 twinport, Mercedes B180, 2006
Piwa: 0/0
Wysłany: Czw 09 Gru 2010, 20:26
Temat postu:

Re: ( Volkswagen LT ) jedzie np100km/h i nagle blokada i jedzie nie więcej jak 80


Ja mam LT 2.8 i miewam taki problem ale wydaje mi sie że to przeładowanie turbiny. dasz w gaz i nie nadąży odprowadzać spalin. podobno jakaś membrana w turbinie za to jest odpowiedzialna. Ja tego nie ruszam jak mi spadnie z mocy to nawet w trakcie jazdy (oczywiście w bezpiecznej sytuacji) wylącze na chwile motor, odpalam i jade dalej. Dodam też, że od czasu jak zacząłem tankować na stacjach LUKOIL to problem zmalał prawie do minimum. Może czystsze paliwko mają a może to zbieg okoliczności. Ale od ponad roku tankuje na Lukoil i problem naprawde zmalał
Powrót do góry
mariuniuniu

Czytelnik



Dołączył: 11 Mar 2011
Posty: 4
Skąd jesteś (miejscowość / region): Zakroczym
Posiadane auto: brak
Piwa: 0/0
Wysłany: Pią 11 Mar 2011, 22:14
Temat postu:

( Volkswagen LT ) jedzie np100km/h i nagle blokada i jedzie


witam
1.zawór EGR cyrkulacja spalin
2.zawór ciśnienia turbiny
3.albo te cienkie przewody od turbiny są nie szczelne
4. turbina pada
Powrót do góry
Reklama








Wysłany: Pią 11 Mar 2011, 22:14
Temat postu:

reklama


Powrót do góry
Niko1983

Czytelnik



Dołączył: 30 Lis 2011
Posty: 2
Skąd jesteś (miejscowość / region): Hamburg
Posiadane auto: Vw lt 28 2,5 Tdi 2001
Piwa: 0/0
Wysłany: Sro 30 Lis 2011, 20:23
Temat postu:

Re: ( Volkswagen LT ) jedzie np100km/h i nagle blokada i jedzie nie więcej jak 80


A ja wam powiem jak u mnie bylo. Sprawa taka sama jak kolega napisal. Kupilem LT z 2001 i gdybym juz jednego nie mial to bym byc moze tego nie wyczul. Auto rozpedzaylo sie do 100 km/h a nastepnie tracilko moc. Podjezdzajac pod lekka gorke trzeba bylo czasami do czworki redukowac. Poza tym przy tym braku mocy slychac bylo dosc wyraznie odgloc taki jak z dmauchawy. Tak wiec przy okazji wymiany oleju wstawilem go do warsztatu. Co sie okazalo mechanik musial na nowo zaplon(Takie doslowne tlumaczenie z niemieckiego, wnioskuje ze chodzi o rozrzad) ustawic poza tym jakies magnesy byly odwrotnie pozakladane i takie tam. Cytujac jego slowa uznal on ze wczesniej musiala jakas norka kable pogrysc i warsztat pozakladal te magnesy i kable wg instrukcji volkswagena,ktore on ma i ktore sa bledne,
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
   Forum VOLKSWAGEN Forum Strona Główna -> ( Volkswagen LT ) Porady, problemy techniczne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1
Ogłoszenia sprzedaży - Volkswagen LT »

Opinie o samochodach Volkswagen LT - testy użytkowników »


 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Popularne dyskusje w dziale: ( Volkswagen LT ) Porady, problemy techniczne


VolkswagenT-Roc

78 900

2018r.

94 100 km

warmińsko-mazurskie

VolkswagenPassat CC

33 900

2010r.

251 257 km

mazowieckie

VolkswagenPassat

79 900

2018r.

83 000 km

mazowieckie

VolkswagenScirocco

34 900

2013r.

185 000 km

kujawsko-pomorskie

VolkswagenNew Beetle

9 300

2002r.

173 000 km

śląskie





Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group



Partnerskie fora dyskusyjne: Forum VW Polo Squad   



Serwis partnerski portalu www.auto.plSamochody to nasza pasja
Copyright © Profit 2003 - 2024 Created by idealneT and OM System