Volkswagen

ogłoszeniaceny używanychwiadomościdealerzyforumczęścioponyksiążkilinkitapetyopiniedekoder VIN
  FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Regulamin    Grupy    Czat    Rejestracja 
  Profil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości    Zaloguj    iboi - ogłoszenia

( Volkswagen LT ) jedzie np100km/h i nagle blokada i jedzie nie więcej jak 80



 
postów na stronie: 10 20 50
   Forum VOLKSWAGEN Forum Strona Główna -> ( Volkswagen LT ) Porady, problemy techniczne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
damiangli

Czytelnik



Dołączył: 02 Mar 2010
Posty: 2
Skąd jesteś (miejscowość / region): Gliwice
Posiadane auto: VW LT 2.5 TDi
Piwa: 0/0
Wysłany: Wto 02 Mar 2010, 21:24
Temat postu:

jedzie np100km/h i nagle blokada i jedzie nie więcej jak 80


koledzy mam taki problem w LT 97r 2.5 TDI otórz ruszam np ze stacji i gaz do dechy jest 100km/h idzie dalej i po chwili nie wiem po jakis 4 kilometrach tak jak by mi odcinało paliwo zwalnia i jedzie 80km/h nic więcej czasem się rozpędzi do 90 km/h tak przyjechałem z warszawy do gliwic
Powrót do góry
damiangli

Czytelnik



Dołączył: 02 Mar 2010
Posty: 2
Skąd jesteś (miejscowość / region): Gliwice
Posiadane auto: VW LT 2.5 TDi
Piwa: 0/0
Wysłany: Sro 03 Mar 2010, 15:52
Temat postu:

Re: ( Volkswagen LT ) jedzie np100km/h i nagle blokada i jedzie nie więcej jak 80


dodam jeszcze jak zjadę na parking i auto było wyłączone jakies 10 minut po czym zapaliłem i znów mam moc przez jakies 15 minut po czym jest zamulone na każdym biegu i prędkosc na 5 biegu na wcisniętym gazie do konca to 80km/h.prosze o jakąs pomoc
Powrót do góry
szczurek1

Debiutant



Dołączył: 28 Mar 2010
Posty: 38
Skąd jesteś (miejscowość / region): brzesko
Posiadane auto: vw lt 35,touranek
Piwa: 0/0
Wysłany: Nie 28 Mar 2010, 20:34
Temat postu:

Re: ( Volkswagen LT ) jedzie np100km/h i nagle blokada i jedzie nie więcej jak 80


kolego, podnieś maske i sprawdx czy linka gazu dochodzi do samego konca, czy calkowicie sie gaz otwiera, u mnie w zimie linka zamarzla i po nadepnieciu na gaz odkrzywila sie blokada pancerza przy pedale, przy czy m brakło gazu, zeby dojechac musialem przestawiac na zabkach przy przepustnicy.
Powrót do góry
gadu-gadu
yourek

Debiutant



Dołączył: 09 Gru 2010
Posty: 13
Skąd jesteś (miejscowość / region): Łodygowice/śląskie
Posiadane auto: opel astra H 2004, 1,6 twinport, Mercedes B180, 2006
Piwa: 0/0
Wysłany: Czw 09 Gru 2010, 20:26
Temat postu:

Re: ( Volkswagen LT ) jedzie np100km/h i nagle blokada i jedzie nie więcej jak 80


Ja mam LT 2.8 i miewam taki problem ale wydaje mi sie że to przeładowanie turbiny. dasz w gaz i nie nadąży odprowadzać spalin. podobno jakaś membrana w turbinie za to jest odpowiedzialna. Ja tego nie ruszam jak mi spadnie z mocy to nawet w trakcie jazdy (oczywiście w bezpiecznej sytuacji) wylącze na chwile motor, odpalam i jade dalej. Dodam też, że od czasu jak zacząłem tankować na stacjach LUKOIL to problem zmalał prawie do minimum. Może czystsze paliwko mają a może to zbieg okoliczności. Ale od ponad roku tankuje na Lukoil i problem naprawde zmalał
Powrót do góry
mariuniuniu

Czytelnik



Dołączył: 11 Mar 2011
Posty: 4
Skąd jesteś (miejscowość / region): Zakroczym
Posiadane auto: brak
Piwa: 0/0
Wysłany: Pią 11 Mar 2011, 22:14
Temat postu:

( Volkswagen LT ) jedzie np100km/h i nagle blokada i jedzie


witam
1.zawór EGR cyrkulacja spalin
2.zawór ciśnienia turbiny
3.albo te cienkie przewody od turbiny są nie szczelne
4. turbina pada
Powrót do góry
Reklama








Wysłany: Pią 11 Mar 2011, 22:14
Temat postu:

reklama


Powrót do góry
Niko1983

Czytelnik



Dołączył: 30 Lis 2011
Posty: 2
Skąd jesteś (miejscowość / region): Hamburg
Posiadane auto: Vw lt 28 2,5 Tdi 2001
Piwa: 0/0
Wysłany: Sro 30 Lis 2011, 20:23
Temat postu:

Re: ( Volkswagen LT ) jedzie np100km/h i nagle blokada i jedzie nie więcej jak 80


A ja wam powiem jak u mnie bylo. Sprawa taka sama jak kolega napisal. Kupilem LT z 2001 i gdybym juz jednego nie mial to bym byc moze tego nie wyczul. Auto rozpedzaylo sie do 100 km/h a nastepnie tracilko moc. Podjezdzajac pod lekka gorke trzeba bylo czasami do czworki redukowac. Poza tym przy tym braku mocy slychac bylo dosc wyraznie odgloc taki jak z dmauchawy. Tak wiec przy okazji wymiany oleju wstawilem go do warsztatu. Co sie okazalo mechanik musial na nowo zaplon(Takie doslowne tlumaczenie z niemieckiego, wnioskuje ze chodzi o rozrzad) ustawic poza tym jakies magnesy byly odwrotnie pozakladane i takie tam. Cytujac jego slowa uznal on ze wczesniej musiala jakas norka kable pogrysc i warsztat pozakladal te magnesy i kable wg instrukcji volkswagena,ktore on ma i ktore sa bledne,
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
   Forum VOLKSWAGEN Forum Strona Główna -> ( Volkswagen LT ) Porady, problemy techniczne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1
Ogłoszenia sprzedaży - Volkswagen LT »

Opinie o samochodach Volkswagen LT - testy użytkowników »


 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Popularne dyskusje w dziale: ( Volkswagen LT ) Porady, problemy techniczne


VolkswagenMultivan

94 900

2012r.

220 000 km

świętokrzyskie

VolkswagenPassat

39 500

2014r.

200 000 km

pomorskie

VolkswagenGolf

73 900

2020r.

107 000 km

mazowieckie

VolkswagenPassat

105 400

2021r.

32 862 km

podkarpackie

VolkswagenPolo

26 990

2010r.

209 000 km

wielkopolskie





Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group



Partnerskie fora dyskusyjne: Forum VW Polo Squad   



Serwis partnerski portalu www.auto.plSamochody to nasza pasja
Copyright © Profit 2003 - 2024 Created by idealneT and OM System