Volkswagen

ogłoszeniaceny używanychwiadomościdealerzyforumczęścioponyksiążkilinkitapetyopiniedekoder VIN
  FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Regulamin    Grupy    Czat    Rejestracja 
  Profil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości    Zaloguj    iboi - ogłoszenia

( Volkswagen Bora ) brak prawego stopu i prawego pozycyjnego z przodu



 
postów na stronie: 10 20 50
   Forum VOLKSWAGEN Forum Strona Główna -> ( Volkswagen Bora ) Porady, problemy techniczne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
sowiq

Stały Bywalec



Dołączył: 07 Paź 2009
Posty: 146
Skąd jesteś (miejscowość / region): Warszawa
Posiadane auto: Bora 1.6, benz, AKL
Piwa: 11/13
Wysłany: Nie 14 Mar 2010, 14:52
Temat postu:

Re: ( Volkswagen Bora ) brak prawego stopu i prawego pozycyjnego z przodu


Jerrys77 napisał:
Sorry "Warszawiak", nie jestem fanatykiem żadnego "tjuningu"

Trochę źle odebrałeś mojego posta. Nie miałem na celu Cię obrazić. Jeśli tak to odebrałeś, to przepraszam.
1. Jeśli chodzi o światła z przodu pojazdu, to wyraźnie jest określone w przepisach, że muszą mieć barwę białą albo żółtą.
2. Jeśli chodzi o obowiązek jazdy na światłach w dzień, to wyraźnie jest napisane w przepisach, że mają to być światła mijania.

To, co napisałem w moim poprzednim poście o 'wiejskim tjuningu' to jedynie wyraz mojej irytacji. Widząc czasami jak ludzie potrafią oszpecić auto zakładając z przodu diodowe listwy, które kompletnie się nie komponują, a połowa diód nie świeci (co świadczy o jakości takiej listwy) na mojej twarzy pojawia się jedynie ironiczny uśmiech. Na miejscu takich osób zainwestowałbym najpierw w myjnię Wink

Pozdrawiam serdecznie.

ps. nie jestem 'Warszawiak'. Tylko mieszkam w tym mieście.
Powrót do góry
KrysB

Debiutant



Dołączył: 30 Paź 2009
Posty: 46
Skąd jesteś (miejscowość / region): Sieradz
Posiadane auto: VW Bora 2003 1,9 TDI silnik ATD
Piwa: 2/2
Wysłany: Nie 14 Mar 2010, 17:20
Temat postu:

Re: ( Volkswagen Bora ) brak prawego stopu i prawego pozycyjnego z przodu


Witam.
Odradzam zakładanie diód na postoje i w oświetlenie tablicy rejestracyjnej, gdyż zwraca to uwagę misiaczków i można mieć problemy. Nie ważne czy to białe czy niebieskie diody, wiem wygląda to ładnie, ale...
Co do pozycji polecałbym OSRAM COOL BLUE np. http://moto.allegro.pl/item921371563_921371563.html.
Prezentują się one bardzo ładnie w połączeniu z np. OSRAM NIGHT BREAKER np. http://moto.allegro.pl/item930032153_h4_osram_night_breaker_12v_60_55w_wysylka_gratis.html.
Wiem, bo Sam u Siebie mam taki zestaw, świeci on naprawdę mocno, jasno znacząco poprawiając widoczność, a co za tym idzie bezpieczeństwo!
No i powiem szczerze że wygląda to całkiem ładnie, jasne, białe światło od Osramów Night Breakerów, oraz białe światło, z niezauważalną nutą lekkiego błękitu od Osramow cool blue.
UWAGA! Wadą tych żarówek jest krótka żywotność ok 8 miesięcy, jednak uważam iż tak znacząca poprawa widoczności, a co za tym idzie bezpieczeństwa jest warta tych pieniędzy.
Przypominam że żarówki pozycyjne to W5W, a mijania/długie to H4 jeśli posiadamy standardowe lampy.

PS. Linki podałem czysto informacyjnie, nie jest to reklama żadnego sprzedającego, ot po prostu linki z aukcji na których kupiłem żarówki!
Pozdrawiam.
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
   Forum VOLKSWAGEN Forum Strona Główna -> ( Volkswagen Bora ) Porady, problemy techniczne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1
Ogłoszenia sprzedaży - Volkswagen Bora »

Opinie o samochodach Volkswagen Bora - testy użytkowników »


 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Popularne dyskusje w dziale: ( Volkswagen Bora ) Porady, problemy techniczne


VolkswagenCaddy

37 900

2011r.

114 292 km

mazowieckie

VolkswagenTransporter

99 000

2016r.

174 800 km

małopolskie

VolkswagenSharan

41 900

2012r.

127 788 km

mazowieckie

VolkswagenArteon

129 900

2019r.

164 860 km

kujawsko-pomorskie

VolkswagenTouran

43 900

2014r.

200 000 km

mazowieckie





Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group



Partnerskie fora dyskusyjne: Forum VW Polo Squad   



Serwis partnerski portalu www.auto.plSamochody to nasza pasja
Copyright © Profit 2003 - 2024 Created by idealneT and OM System