Volkswagen

ogłoszeniaceny używanychwiadomościdealerzyforumczęścioponyksiążkilinkitapetyopiniedekoder VIN
  FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Regulamin    Grupy    Czat    Rejestracja 
  Profil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości    Zaloguj    iboi - ogłoszenia

( Volkswagen Sharan ) Czy to komputer juz sie konczy??



 
postów na stronie: 10 20 50
   Forum VOLKSWAGEN Forum Strona Główna -> ( Volkswagen Sharan ) Porady, problemy techniczne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Seat Abrakadabra

Dyskutant



Dołączył: 14 Lip 2010
Posty: 56
Skąd jesteś (miejscowość / region): Piotrkow Tryb
Posiadane auto: Seat Alhambra 1.9TDi 98r 110km
Piwa: 0/0
Wysłany: Sro 14 Lip 2010, 23:09
Temat postu:

Czy to komputer juz sie konczy??


Witam wszystkich forumowiczow. Wiem ze to forum Volkswagena ale przeciez Seat to prawie to samo... Mam pewien problem z moja Abrakadabra (Seat) Wink . Otorz ciezko odpala na cieplym silniku, zimny pali z dotyku juz przegladalem to forum troszke wiec dowiedzialem sie ze moze to byc czujnik temperatury ( wymienilem bez zmian) kolega zasugerowal bym wymienil tez czujnik temperatury powietrza co o tym sadzicie?? Ale najlepsze jest to ze ktoregos razu po przejechaniu ok 80km zgasilem go i nie chcial odpalic wcale nawet jak juz ostygl rozruszkik krecil a on nic odpalil dopiero z popychu po podlaczeniu do VAGa wyswietlil blad 65535 (Engine control module defective) i teraz moje pytanie: Czy to sie juz komputer konczy i nie ma sensu naprawiac czy moze jest to jakas blachostka ktora mozna by latwo usunac... wykasowano blad i na razie jezdzi tylko ciezko odpala na cieplym
Powrót do góry
archive_3

Gość







Wysłany: Sro 14 Lip 2010, 23:34
Temat postu:

Re: ( Volkswagen Sharan ) Czy to komputer juz sie konczy??


bład ktory podałes 65535 to
wady Regelapparaat Steuergerät defekt- Sterownik uszkodzony
Internal Control Module Memory Error- Moduł kontroli wewnętrznej pamięci o błędzie
chodzi zapewne o moduł sterownika silnika
Powrót do góry
MEMJ

Stały Bywalec



Dołączył: 27 Kwi 2010
Posty: 136
Skąd jesteś (miejscowość / region): Zgierz
Posiadane auto: Sharan 1,9 TDI AFN/GOLF MK 3
Piwa: 17/2
Wysłany: Czw 15 Lip 2010, 10:03
Temat postu:

Re: Czy to komputer juz sie konczy??


Seat Abrakadabra napisał:
Witam wszystkich forumowiczow. Wiem ze to forum Volkswagena ale przeciez Seat to prawie to samo... Mam pewien problem z moja Abrakadabra (Seat) Wink . Otorz ciezko odpala na cieplym silniku, zimny pali z dotyku juz przegladalem to forum troszke wiec dowiedzialem sie ze moze to byc czujnik temperatury ( wymienilem bez zmian) kolega zasugerowal bym wymienil tez czujnik temperatury powietrza co o tym sadzicie?? Ale najlepsze jest to ze ktoregos razu po przejechaniu ok 80km zgasilem go i nie chcial odpalic wcale nawet jak juz ostygl rozruszkik krecil a on nic odpalil dopiero z popychu po podlaczeniu do VAGa wyswietlil blad 65535 (Engine control module defective) i teraz moje pytanie: Czy to sie juz komputer konczy i nie ma sensu naprawiac czy moze jest to jakas blachostka ktora mozna by latwo usunac... wykasowano blad i na razie jezdzi tylko ciezko odpala na cieplym

Witaj
Problemowe odpalanie na ciepłym silniku mówi o stanie pompy wtryskowej.
Odepnij kable od czujnika temperatury,zobacz jak odpali .Jezeli bez problemu tnz jak na zimnym silniku to powinno pomóc zmienienie dawki startowej paliwa .Można zrobic to VAG bez większych problemów.Co do błedów sterownika 65535 wiela aut ma takie i nic sie więcej nie dzieje.
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
   Forum VOLKSWAGEN Forum Strona Główna -> ( Volkswagen Sharan ) Porady, problemy techniczne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1
Ogłoszenia sprzedaży - Volkswagen Sharan »

Opinie o samochodach Volkswagen Sharan - testy użytkowników »


 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Popularne dyskusje w dziale: ( Volkswagen Sharan ) Porady, problemy techniczne


VolkswagenTiguan

50 900

2012r.

190 245 km

mazowieckie

VolkswagenPassat

44 900

2013r.

193 874 km

mazowieckie

VolkswagenPassat

105 400

2021r.

32 862 km

podkarpackie

VolkswagenTiguan

106 900

2019r.

95 000 km

mazowieckie

VolkswagenMultivan

35 900

2001r.

308 000 km

mazowieckie





Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group



Partnerskie fora dyskusyjne: Forum VW Polo Squad   



Serwis partnerski portalu www.auto.plSamochody to nasza pasja
Copyright © Profit 2003 - 2024 Created by idealneT and OM System