Volkswagen

ogłoszeniaceny używanychwiadomościdealerzyforumczęścioponyksiążkilinkitapetyopiniedekoder VIN
  FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Regulamin    Grupy    Czat    Rejestracja 
  Profil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości    Zaloguj    iboi - ogłoszenia

( Volkswagen Touran ) Polecam salon VW w Niemczech



 
postów na stronie: 10 20 50
   Forum VOLKSWAGEN Forum Strona Główna -> ( Volkswagen Touran ) Decyzje zakupowe
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
czeslaw555

Dyskutant



Dołączył: 21 Wrz 2009
Posty: 64
Skąd jesteś (miejscowość / region): GKA
Posiadane auto: C5 III 2.0 HDI 2009r. Hydroaktiv.
Piwa: 1/2
Wysłany: Pią 23 Lip 2010, 20:05
Temat postu:

Polecam salon VW w Niemczech


Byłem ze znajomym który chciał kupić Tourana 1,9TDI z 2004r .Po obejrzeniu wielu aut wypadło na tego który ma takie wyposażenie jak: klimatronik ,tempomat,komp, biksenony,czujniki cofania .Auto było w salonie VW autem pokazowym .Przebieg 132 tys km .Cena wyjściowa 9000 € kupione za 8600€ .Przy oględzinach pozostałych aut wyszło że są szpachlowane i malowane,sprawdzone miernikiem .Polecam się uzbroić w to urządzenie bo dużo aut ma poważne naprawy, w wielu stan wnętrza odbiega od deklarowanego przebiegu i sugeruje cofnięcie licznika .
Kupione tutaj .Polecam
http://www.autohaus-best.de/gebrauchtwagen/index.php#



Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us
_________________
Pomoc w ocenie, sprawdzeniu aut przed zakupem Pozdrawiam.
Powrót do góry
Touranos

Debiutant



Dołączył: 10 Lis 2009
Posty: 36
Skąd jesteś (miejscowość / region): Warszawa
Posiadane auto: Touran, Goal,1.9TDI (BLS), 2006
Piwa: 1/0
Wysłany: Sro 28 Lip 2010, 11:52
Temat postu:

Re: ( Volkswagen Touran ) Polecam salon VW w Niemczech


Nie wiem jakie auta ogladales i gdzie byłeś a przede wszystkim u kogo. Ja też pojechałem po Tourana do Niemiec, jednak nie robiłem tego w "ciemno" lecz z pewnymi założeniami. Mam znajomka w Niemczech który zrobił mi obdzwonkę aut które znalazłem w necie, sprawdzajac aktualnosc ogloszenia, stan auta, czy np: ma przeglad itp. Przyjąłem zasadę kupna auta takiego które może również kupić Niemiec, a więc nie przeznaczone tylko na eksport. Oczywiście owy kolega "grający niemca" zapewne też odegrał swą role - handlarz nie wiedział że to ja będe po auto gnał ponad 1tys km. w trakcie takiego przeglądu trafiło się kilka aut już nieaktualnych (ogłoszeń) i jedno którego przegląd się skończył. Do swojego Tourana dostałem oczywiście książkę, stos faktur, i kompleksowy raport z ostatniego przeglądu, nie było problemu aby sprawdzić oryginalność wpisów. Uważam że to dość pewna metoda zakupu, w Niemczech prawo jest dość restrykcyjne jeżeli niemiec kupi auto przewalone, to handlarz ma od razu prokuratora na głowie i ryzykuje zwinięciem gieszeftu.
_________________
Friend of ZafiraKlub.pl MiniVAN to lubie
Powrót do góry
czeslaw555

Dyskutant



Dołączył: 21 Wrz 2009
Posty: 64
Skąd jesteś (miejscowość / region): GKA
Posiadane auto: C5 III 2.0 HDI 2009r. Hydroaktiv.
Piwa: 1/2
Wysłany: Sro 28 Lip 2010, 15:50
Temat postu:

Re: ( Volkswagen Touran ) Polecam salon VW w Niemczech


ja szukam tylko auta z ważnym TUV-em i adresowane do Niemieckiego odbiorcy ,dzwonię też jak Twój kolega pytam itd. ale na końcu jest i tak wyjazd i oglądanie auta w realu ,sprawdzanie miernikiem ,papierów i wszystko to co trzeba żeby kupić auto i czasami auto nie odpowiada , wtedy jedzie się do następnego
.Zapewne zauważyłeś (chyba nie )że w bardzo niewielu ogłoszeniach jest zapis że auto bezwypadkowe i nawet gdy jest taki zapis czasami (rzadko) okazuje się że jest inaczej
Nie napisałeś niczego odkrywczego ,tak powinno się działać przy kupnie auta dodatkowo sprawdzić auto miernikiem , VAG-iem bo sprawdzenie samych dokumentów czasami może nie wystarczyć .
_________________
Pomoc w ocenie, sprawdzeniu aut przed zakupem Pozdrawiam.
Powrót do góry
Spacewalker
Moderator

Auto Maniak



Dołączył: 28 Lis 2008
Posty: 1514
Skąd jesteś (miejscowość / region): EU
Posiadane auto: Touran 2.0 TDi DSG High line
Piwa: 79/2
Wysłany: Sro 28 Lip 2010, 17:11
Temat postu:

Re: ( Volkswagen Touran ) Polecam salon VW w Niemczech


Dla nich stłuczka to nie wypadek. jelsi VW stwierdza ze się da naprawic blacharke i elementy nosne nie sa pogiete czy nie odbiegaja od wymiarów fabrycznych wtedy naprawiaja. W koncu to kosmetyka tylko.
_________________
Nie udzielam porad na PW.
Powrót do góry
gadu-gadu
czeslaw555

Dyskutant



Dołączył: 21 Wrz 2009
Posty: 64
Skąd jesteś (miejscowość / region): GKA
Posiadane auto: C5 III 2.0 HDI 2009r. Hydroaktiv.
Piwa: 1/2
Wysłany: Sro 28 Lip 2010, 17:19
Temat postu:

Re: ( Volkswagen Touran ) Polecam salon VW w Niemczech


wiem o tym i to jest normalne ,ale powiedz to polakowi ,bezwypadek to glanc pomada "igła" jak piszą w ogłoszeniach i przebieg musi być do magicznej cyfry 186 tys km , i tani Very Happy tylko ,k...urcze takich nie ma Exclamation a jak są to mają swoją cenę i to nie małą.
_________________
Pomoc w ocenie, sprawdzeniu aut przed zakupem Pozdrawiam.
Powrót do góry
Reklama








Wysłany: Sro 28 Lip 2010, 17:19
Temat postu:

reklama


Powrót do góry
Touranos

Debiutant



Dołączył: 10 Lis 2009
Posty: 36
Skąd jesteś (miejscowość / region): Warszawa
Posiadane auto: Touran, Goal,1.9TDI (BLS), 2006
Piwa: 1/0
Wysłany: Sro 28 Lip 2010, 22:54
Temat postu:

Re: ( Volkswagen Touran ) Polecam salon VW w Niemczech


czeslaw555 napisał:

Nie napisałeś niczego odkrywczego ,tak powinno się działać przy kupnie auta dodatkowo sprawdzić auto miernikiem , VAG-iem bo sprawdzenie samych dokumentów czasami może nie wystarczyć .
Nie które posty staram się pisać w ten sposób aby inni czytelnicy nabyli wiedze dla siebie. Nie chodzi mi o utarczki słowne czy jakiekolwiek złośliwości. Znamy wiele osób które w opisany przez nas sposób nie kupują aut, to na nich zarabiają handlarze. Uważam że od pewnego pułapu cenowego kupujący inaczej mysli, co innego kupować auto za 12 tys PLN,a co innego za 12tys EUR. Im większa kasa tym większa ostrożność, tak mi się wydaje, dlatego nie kupiłem u handlarza w Polsce tylko sam pojechałem. Auto które ma pomalowane jeden czy nawet kilka elementów nie należy skreślać, ale dobrze sprawdzić i negocjować.
_________________
Friend of ZafiraKlub.pl MiniVAN to lubie
Powrót do góry
matii

Stały Bywalec



Dołączył: 17 Maj 2009
Posty: 230
Skąd jesteś (miejscowość / region): Kraków
Posiadane auto: Master, Ford C-max, Sprinter 313 - 906
Piwa: 5/3
Wysłany: Nie 08 Gru 2013, 14:48
Temat postu:

Re: ( Volkswagen Touran ) Polecam salon VW w Niemczech


Widze że kolega "czeslaw555" działa na wszytskich dostępnych forach i te same spiewki daje , gdzie na innych forach juz też mają dość tych spiewek.
Powrót do góry
gadu-gadu
Wyświetl posty z ostatnich:   
   Forum VOLKSWAGEN Forum Strona Główna -> ( Volkswagen Touran ) Decyzje zakupowe Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1
Ogłoszenia sprzedaży - Volkswagen Touran »

Opinie o samochodach Volkswagen Touran - testy użytkowników »


 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Popularne dyskusje w dziale: ( Volkswagen Touran ) Decyzje zakupowe


VolkswagenCaddy

27 900

2010r.

219 737 km

kujawsko-pomorskie

VolkswagenTiguan

59 850

2014r.

112 500 km

wielkopolskie

VolkswagenPolo

17 900

2009r.

201 000 km

zachodniopomorskie

VolkswagenPolo

13 800

2009r.

172 000 km

pomorskie

VolkswagenCaddy

45 990

2017r.

247 000 km

wielkopolskie





Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group



Partnerskie fora dyskusyjne: Forum VW Polo Squad   



Serwis partnerski portalu www.auto.plSamochody to nasza pasja
Copyright © Profit 2003 - 2024 Created by idealneT and OM System