Volkswagen

ogłoszeniaceny używanychwiadomościdealerzyforumczęścioponyksiążkilinkitapetyopiniedekoder VIN
  FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Regulamin    Grupy    Czat    Rejestracja 
  Profil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości    Zaloguj    iboi - ogłoszenia

( Volkswagen Sharan ) zamek centralny nie zawsze działa


Idź do strony Poprzedni  1, 2
 
postów na stronie: 10 20 50
   Forum VOLKSWAGEN Forum Strona Główna -> ( Volkswagen Sharan ) Porady, problemy techniczne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
jerzyk448

Debiutant



Dołączył: 20 Wrz 2009
Posty: 37
Skąd jesteś (miejscowość / region): podlasie
Posiadane auto: VW SHARAN 1,9 TDII
Piwa: 2/1
Wysłany: Pią 24 Wrz 2010, 06:48
Temat postu:

Re: ( Volkswagen Sharan ) zamek centralny nie zawsze działa


Nic tam nie powinienem zepsuc !kluczyk w zamku sie obraca po 3 krotnym jego przekreceniu zapala sie dioda w drzwiach naciskam na zamykanie trzymam i 3 razy na otwieranie puszczam i 5 razy zapala sie dioda w kluczyku koniec procedury i nie działa .Trzeba pewno bedzie dac zarobic komuś
Powrót do góry
MEMJ

Stały Bywalec



Dołączył: 27 Kwi 2010
Posty: 136
Skąd jesteś (miejscowość / region): Zgierz
Posiadane auto: Sharan 1,9 TDI AFN/GOLF MK 3
Piwa: 17/2
Wysłany: Pią 24 Wrz 2010, 08:03
Temat postu:

Re: ( Volkswagen Sharan ) zamek centralny nie zawsze działa


jerzyk448 napisał:
Nic tam nie powinienem zepsuc !kluczyk w zamku sie obraca po 3 krotnym jego przekreceniu zapala sie dioda w drzwiach naciskam na zamykanie trzymam i 3 razy na otwieranie puszczam i 5 razy zapala sie dioda w kluczyku koniec procedury i nie działa .Trzeba pewno bedzie dac zarobic komuś

Wszystko tak jak piszesz tylko że drugi kluczyk musi być w stacyjce i musisz mieć włączony zapłon Smile
Powrót do góry
jerzyk448

Debiutant



Dołączył: 20 Wrz 2009
Posty: 37
Skąd jesteś (miejscowość / region): podlasie
Posiadane auto: VW SHARAN 1,9 TDII
Piwa: 2/1
Wysłany: Pią 24 Wrz 2010, 09:41
Temat postu:

Re: ( Volkswagen Sharan ) zamek centralny nie zawsze działa


No dzieki kolego dzieki dzis to sprawdze ale nikt mi o tym nie wspomniał ze ta tak trzeba zrobic ze ma byc kluczyk w stacyjce przekrecony
Powrót do góry
MEMJ

Stały Bywalec



Dołączył: 27 Kwi 2010
Posty: 136
Skąd jesteś (miejscowość / region): Zgierz
Posiadane auto: Sharan 1,9 TDI AFN/GOLF MK 3
Piwa: 17/2
Wysłany: Pią 24 Wrz 2010, 09:56
Temat postu:

Re: ( Volkswagen Sharan ) zamek centralny nie zawsze działa


jerzyk448 napisał:
No dzieki kolego dzieki dzis to sprawdze ale nikt mi o tym nie wspomniał ze ta tak trzeba zrobic ze ma byc kluczyk w stacyjce przekrecony


Walczyłem z tym podobnie jak Ty ,Instrukcje nawet Autodata i inne nic nie mówią o kluczyku w stacyjce.Dopiero na włączonym zapłonie udało mi się zakodować piloty do centralnego .
Powrót do góry
Wystawiono 1 piw(a)
jerzyk448

Debiutant



Dołączył: 20 Wrz 2009
Posty: 37
Skąd jesteś (miejscowość / region): podlasie
Posiadane auto: VW SHARAN 1,9 TDII
Piwa: 2/1
Wysłany: Pią 24 Wrz 2010, 17:05
Temat postu:

Re: ( Volkswagen Sharan ) zamek centralny nie zawsze działa


Udało sie !! piwko ze mnie dobra podpowiedz . Zakodowałem 1 polot a mam jeszcze 2 jeden ten co miałem a drugi kupołem razem z zamkiem i tych nie moge w zaden sposub zakodowac.i jeszcze pytanko jakie baterje powinny byc w tym pilociew moich było 2 sztuki 20/16 a w tym co kupiłem jest jedna20/32 ?
Powrót do góry
Reklama








Wysłany: Pią 24 Wrz 2010, 17:05
Temat postu:

reklama


Powrót do góry
stefanello

Debiutant



Dołączył: 17 Lip 2009
Posty: 22
Skąd jesteś (miejscowość / region): Swietokrzyskie
Posiadane auto: vw Sharan,97r, 1,9tdi silnik 130ps z 2004r
Piwa: 1/2
Wysłany: Nie 24 Paź 2010, 08:09
Temat postu:

Re: ( Volkswagen Sharan ) zamek centralny nie zawsze działa


Kolego kilka dni temu przerabiałem to samo co Ty też czasami się zamykał czasami nie próbowałem przekodować kluczyk ale dałem temu spokój i wtedy poszedłem innym tropem/ pod siedzeniem kierowcy jest zamontowany moduł centralnego zamka i najprościej w świecie tam nie łączyło poruszałem kostką i wszystko wróciło do normy oczywiście trzeba by się tam dostać i zrobić porządek ale do tego potrzeba więcej czasu.
Powrót do góry
Szwejk

Debiutant



Dołączył: 18 Cze 2009
Posty: 23
Skąd jesteś (miejscowość / region): Strzelce Opolskie
Posiadane auto: Sharan 1.9 TDII, 98r
Piwa: 0/0
Wysłany: Czw 17 Mar 2011, 15:58
Temat postu:

zakodowany kluczyk ale nadal nie działa


dołączę się pod ten temat - zakodowałem kluczyk jak kolega moherydz radził, po skączonej procedurze lampka w drzwiach dała sygnał że jest zakodowane, kluczyk dalej nie otwiera i nie zamyka centralnego zamka zdalnie. Co może być przyczyną?? U mnie niema żadnego modułu centralnego zamka koło lewarka (albo nie potrafię znaleźć). Pod fotelem kierowcy nie mam nic poza dwoma jakimiś kablami i luźnie leżący kabel z jakąś kostką, niepodłączoną do niczego. Dodam że niedawno wszystko działało bezproblemowo. Proszę o pomoc już nie wiem co mam z tym zrobić.
_________________
Radosław
Powrót do góry
gadu-gadu
gulpink

Debiutant



Dołączył: 14 Lis 2012
Posty: 15
Skąd jesteś (miejscowość / region): Niemcy
Posiadane auto: omega b fl 2,2 16v 2001
Piwa: 0/2
Wysłany: Nie 18 Lut 2018, 20:50
Temat postu:

Re: ( Volkswagen Sharan ) zamek centralny nie zawsze działa


Witam wszystkich forumowiczów
Niestety zostałem zmuszony przez nowa zabawkę zony zapytać jak to jest z tym synchronizowaniem pilota wypróbowałem już wszystkie instrukcje jakie znalazłem w necie włącznie z instrukcja z książki serwisowej VW (mam dostep do danych serwisowych VW) i za cholerę nie mogę doprowadzić do momentu zęby zaświeciła się dioda na drzwiach potwierdzająca synchronizacje ma ktoś może jakieś pomysły co może być nie tak ?
A dla chętnych klucze mam dwa domykanie szyb działa po zamknięciu kluczem na dwa razy mruga światłami i pali się dioda na drzwiach auto ma full opcje bez szyberdachu tzn. grzanie tyłka, klimę , centralny itd o ile dobrze spisałem numer komfortu to jest tam wsadzony 6q1 937 049D i podobno da się dołożyć do niego pilota centralki. Klucz mam jeden normalny a drugi z latarka. Jest wogole możliwość dorzucić pilota uniwersalnego czy muszę dokładać cala centralkę uniwersalna która steruje drzwiami.
Za porady będę bardzo wdzięczny.
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
   Forum VOLKSWAGEN Forum Strona Główna -> ( Volkswagen Sharan ) Porady, problemy techniczne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2
Ogłoszenia sprzedaży - Volkswagen Sharan »

Opinie o samochodach Volkswagen Sharan - testy użytkowników »


 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Popularne dyskusje w dziale: ( Volkswagen Sharan ) Porady, problemy techniczne


VolkswagenAtlas

159 000

2020r.

32 045 km

pomorskie

VolkswagenPassat

33 700

2012r.

293 000 km

mazowieckie

VolkswagenGolf

17 900

2008r.

216 771 km

śląskie

VolkswagenGolf

54 900

2016r.

115 000 km

wielkopolskie

VolkswagenGolf

78 000

2017r.

123 331 km

pomorskie





Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group



Partnerskie fora dyskusyjne: Forum VW Polo Squad   



Serwis partnerski portalu www.auto.plSamochody to nasza pasja
Copyright © Profit 2003 - 2024 Created by idealneT and OM System