Volkswagen

ogłoszeniaceny używanychwiadomościdealerzyforumczęścioponyksiążkilinkitapetyopiniedekoder VIN
  FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Regulamin    Grupy    Czat    Rejestracja 
  Profil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości    Zaloguj    iboi - ogłoszenia

( Volkswagen T5 ) VW t5 odpala gaśnie



 
postów na stronie: 10 20 50
   Forum VOLKSWAGEN Forum Strona Główna -> ( Volkswagen T5 ) Porady, problemy techniczne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
angelo_73

Czytelnik



Dołączył: 24 Sty 2019
Posty: 2
Skąd jesteś (miejscowość / region): lubuskie

Piwa: 0/0
Wysłany: Czw 24 Sty 2019, 23:19
Temat postu:

VW t5 odpala gaśnie


Witam posiada VW T5 2008 2.5 tdi silnik BNZ 130
Od jakiegoś czasu mam problem z odpalaniem zwłaszcza na rozgrzanym silniku. Jak jest zimny odpala na strzała ale po przejechaniu nawet ze 30 km wyłączeniu go nie mogę odpalić muszę kręcić porządnie ze 3 razy i załapie. Najgorsze jest to
że zaczyna gasnąć podczas jazdy gdy zwalniam np. do skrzyżowania i chcę redukować na niższy big przy włączeniu sprzęgła spada z obrotów i gaśnie jak jest z górki to to dam na dwójkę i załapie. na postoju jak chodzi z 15 min dodam gazu i gaśnie. Gdy nie chce odpalić i kręcę obrotomierz wskakuje na pierwszą kreskę. Byłem u elektryka i nie było błędów
poza jednym coś z elektryką problem zacisk 30. Powiedział że może to być coś z przekaźnikiem 109. Pod akumulatorem jest szkrzynka i nie ma tam takiego są dwa małe siwe chyba 449 i 643 o ile dobrze pamiętam. Nie wiem czy skrzynaka jest jakaś jeszcze w innym miejscu. Odkręcanie korka paliwa też nic nie daje. Pompa paliwa też na teście jest ok.
Powrót do góry
moloq

Czytelnik



Dołączył: 31 Sie 2011
Posty: 6
Skąd jesteś (miejscowość / region): Warmia
Posiadane auto: Multivan 2.5 tdi 130
Piwa: 0/0
Wysłany: Nie 28 Gru 2025, 12:57
Temat postu:

Re: ( Volkswagen T5 ) VW t5 odpala gaśnie


Hej czy zdiagnozowałeś problem?

Mam Multivana T5 2009 2.5 tdi silnik BNZ 130 i objawy identyczne. Do tego jeszcze czasem kopci na biało - siwo.

Też myślałem ze korek ale po wymianie na nowy (a teraz już nawet nie dokręcam) dalej to samo.

Podpięty pod komputer żadnych błędów nie wywala

Pozdr
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
   Forum VOLKSWAGEN Forum Strona Główna -> ( Volkswagen T5 ) Porady, problemy techniczne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1





 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Popularne dyskusje w dziale: ( Volkswagen T5 ) Porady, problemy techniczne


VolkswagenTouran

69 000

2019r.

168 000 km

śląskie

VolkswagenPassat

56 900

2018r.

183 000 km

pomorskie

VolkswagenGolf

49 999

2017r.

56 000 km

mazowieckie

VolkswagenGolf

36 504

2019r.

187 000 km

mazowieckie

VolkswagenTiguan

78 780

2022r.

95 000 km

mazowieckie





Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group



Partnerskie fora dyskusyjne: Forum VW Polo Squad   



Serwis partnerski portalu www.auto.plSamochody to nasza pasja
Copyright © AKOL Sp. z o.o. 2003 - 2026 Created by idealneT and OM System